Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Neměl... Naopak by to bylo o to horší. *4*
  • Treba by ti to pomohlo, mel bys po trapeni :)
  • Trol.diskuzni
    Jsem rád, že si umíš udělat svůj vlastní názor... Ponechám ti ho. *4*
  • Todle nedopadne dobře...myslím ty krabičky. *15*
  • Trol.diskuzni
    Článek jsem nečetl, protože číst všechno, co se tady a jinde o ME objeví, tak bych si asi musel brzy prohnat kulku hlavou... *5*
  • Začni nám tady prosím zase házet ty smajlíky - *5* jak jsi strašně nad věcí *1* ... Miluji když troll začne moralizovat.
  • Buď jsi ten článek nečetl, nebo je to pouze opět účinný pokus o flame, ALE do vesmíru nikdo nepoletí jen kvůli blbým hrám. :D Ty tam budou vypuštěny balónkem. OMG
  • Aspon usetri za projimadlo :)
  • Přesvědčit? Ty by ses spíš měl nechat léčit ty magore vyšinutý. Kdyby někdo dal dohromady všechny tvoje komentáře, tak dostane sra*ky nějvětšího kalibru.
  • dneska ? nevim jak vy ale ja ho uz hral v den co to vyslo :) kazdopadne me to vcelku zklamalo ale je to demo takze ocekavani necham na plnou verzi
  • Krtecek-GT
    Občas nechápu, proč místo toho aby EA dali peníze na zvýšení kvality některých svých her investují do věcí, které kvalitu hry nezvednou a hráči herní zážitek u špatné hry nevylepší, i kdyby dali do reklamy sebevíc. Ale to je vlastně ta komerce, něco jako MW3 s edicí auta Jeep a všemožných reklam a hra je při tom opět to stejné co každý rok......
  • Nekdo vidi, nekdo nevidi, o tom se nema cenu presvedcovat. Me to prijde originalni (i kdyz hra podle dema se mi nelibi vubec, ale to je vec druha)
  • Trol.diskuzni
    Co je na něm dobrého? Rád se nechám přesvědčit, ale nevidím na tom dobrého zhola nic...
  • Je to dobrej napad, to je vsechno.
  • Trol.diskuzni
    Nechápu, co má být na té akci jako zajímavého... Konzum konzumů, komerce největšího kalibru v amíkovském střihu, a všichni hardcore plejeři na Games.cz se z toho můžou pod*lat. Hlavně, že když si COD dovolí vydat jen obyčejné promo video, tak všichni nadávají, jaký je to celé kalkul. Ale ne, když je to ME, tak to dělají čistě z důvodů alternativní progrese a dobroty srdce, že? Ach jo... *7*

    Mimochodem originální to není ani za mák, jen naprosto dementní... Létat do Vesmíru s nějakou obyčejnou pitomou střílečkou a shazovat ji zase dolů? Tomu může tleskat jen blázen...
  • Tak musím říct, že to mě dost překvapili..vážně moc pěkná akce. Ale nechtěl bych se o to rvát s bandou Němčourů, jen co je pravda, mohli něco hodit i pro východní Evropu. Představa, že nám to z Berlína zaletí za hranice, tak se bojím, že tu máme Německý tanky *9*
  • Jazz
    A já doufám, že jo.
    Škoda to nebude.
  • Originalni a sympaticka akce, skoda ale, ze podle dema vypada Mass Effect 3 jako strasne blbej skvar, ciste vykonstruovanej pro Massovy publikum.
  • ty jsi mamlas *8* imho asi se ridis heslem podle sebe soudim teba *1* *1*
  • Jee ja uplne zapomnel ze dneska vysel MP, dik za pripomenuti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit