Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vychází to z tý módy posílat laciný foťáčky a kamerky do stratosféry balónkama, dělaj to šikovní tatíci se synkama, i Čechům se to už povedlo, asi na tom nic moc nebude, foťáčky se pokaždé s gps vystopují......já bych se tu krabičku nebál, když tak jí pořádně zabalí, aby se náhodou neotevřela :)
  • Hodně zajímává akce. *3* Ten obrázek už je z vesmíru? jak se tam vznáší Mass Effect 3 ? To spíš vypadá, že to někdo přilepil na tyčku a vyfotil za plakátem země. *1* A jak to chcou vystřelit z vesmiru na zemi? Vždyt to zhoří v atmosféře.
    • Ty meteorologický balóny nelítají až na oběžnou dráhu. Mají to nějak zhruba lehce nad 30km, hranice s vesmírem je někde u 100km. Je fakt ale, že až bude padat dolů, tak může klidně dosáhnout rychlosti přes 200km/h. Ostatně už takhle letěl iphone4, pro zájemce: http://mobil.idnes.cz/podivejte-se-jak-iphone-4-letel-balonem-smerem-do-vesmiru-pkp-/mob_tech.aspx?c=A101018_141155_mob_tech_jm
      • Vypustit to ve městě, snad to bude mít minipadáček, protože bych tím nechtěl dostat do palice.
  • Veskoslav
    37 hod 31 min, 39 misí, 50 vedlejších misí, 12 členů tým, 89 vylepšení, 18 druhů zbraní, 21 hvědných systémů (soustavy se mi nechtěly počítat:-D), 7 DLC (nemám žádný na zbroje, ani zbraně, pouze ty, kde je nějaké mise:)) Pokud takto bude vypadat ME 3 jako u mně ME 2, tak budu pobíhat s GPS:-D:)


    Jinak teď hraji ME 3 MP a pokud to způsobí moji ještě větší závislot, tam žaluji tvůrce:-D
    • Jee ja uplne zapomnel ze dneska vysel MP, dik za pripomenuti
      • dneska ? nevim jak vy ale ja ho uz hral v den co to vyslo :) kazdopadne me to vcelku zklamalo ale je to demo takze ocekavani necham na plnou verzi
        • Veskoslav
          To měli přístup pouze ti, co měli BF3:)
  • Originalni a sympaticka akce, skoda ale, ze podle dema vypada Mass Effect 3 jako strasne blbej skvar, ciste vykonstruovanej pro Massovy publikum.
  • Tak musím říct, že to mě dost překvapili..vážně moc pěkná akce. Ale nechtěl bych se o to rvát s bandou Němčourů, jen co je pravda, mohli něco hodit i pro východní Evropu. Představa, že nám to z Berlína zaletí za hranice, tak se bojím, že tu máme Německý tanky *9*
  • Trol.diskuzni
    Nechápu, co má být na té akci jako zajímavého... Konzum konzumů, komerce největšího kalibru v amíkovském střihu, a všichni hardcore plejeři na Games.cz se z toho můžou pod*lat. Hlavně, že když si COD dovolí vydat jen obyčejné promo video, tak všichni nadávají, jaký je to celé kalkul. Ale ne, když je to ME, tak to dělají čistě z důvodů alternativní progrese a dobroty srdce, že? Ach jo... *7*

    Mimochodem originální to není ani za mák, jen naprosto dementní... Létat do Vesmíru s nějakou obyčejnou pitomou střílečkou a shazovat ji zase dolů? Tomu může tleskat jen blázen...
    • Člověče není ti ze sebe občas špatně?Mě by bylo.
      • Trol.diskuzni
        Jsem tedy rád, že ti špatně být nemusí. *3*
        • Mayuri12
          Tebe jsem prokoukl jsi nejtvrdší fanda ME proč?
          Kdo jinej by chodil na každou diskuzi o této hře a psal tu tolik komentářů.
          už se těším až si o ME popovídáme 9. 3.
          • Tak jest!
        • Tak to jsem rád že ty jsi rád.Ted sme oba spokojený.
    • Hairy_Ass
      Když může na ISS letět Krteček, tak proč by nemohli poslat tohle do výšky asi 30 km (ten nadpis o cestě do vesmíru je tedy jasný bulvár)? Jasně, je to obyčejná reklama, ale alespoň v něčem zajímavá... to je celé, nemusíš se tady nad tím hned hrozit. Jo, a příště si článek alespoň přečti, než pod ním začneš diskutovat. *3*
      • Trol.diskuzni
        Číst články o ME? To po mně nikdo nemůže chtít, na to se mám příliš rád... *1*
        • To je na světě to smutný. Ti inteligentní a rozumní jsou plní pochybností, nešťastní a rádi se nemají. Omezení chudáci, bez vlastního života a ještě se tvářící rádoby cool, jsou šťastní a ještě mají sami sebe rádi, zatímco zbytek je má za odpad. *9*
        • Hairy_Ass
          Jak chceš pak pod nimi diskutovat, aniž bys nebyl za blba, když nemáš páru o tom, co se tam píše? Teď to myslím všeobecně.
          • Trol.diskuzni
            Mně ale nezáleží na tom, co si o mně místní odborníci myslí... Píšu tak, jak chci, ne podle nějaké šablony, abych se někomu zalíbil či se jej snad nedotkl. *3*
            • Hairy_Ass
              To je jak prohlášení z tiskové kanceláře, ale nechám tě v tom. *5*
            • Trol.diskuzni
              Nechápu, že vás to pořád tak bere a řešíte... Prostě moje příspěvky nečtěte, nahlašte je, vyburcujte si pro mě permanentní ban a je to, všichni budou spokojení. *3*
            • Uplnej rebel bez priciny!
    • Začni nám tady prosím zase házet ty smajlíky - *5* jak jsi strašně nad věcí *1* ... Miluji když troll začne moralizovat.
      • Trol.diskuzni
        Jsem rád, že si umíš udělat svůj vlastní názor... Ponechám ti ho. *4*
    • Buď jsi ten článek nečetl, nebo je to pouze opět účinný pokus o flame, ALE do vesmíru nikdo nepoletí jen kvůli blbým hrám. :D Ty tam budou vypuštěny balónkem. OMG
      • Trol.diskuzni
        Článek jsem nečetl, protože číst všechno, co se tady a jinde o ME objeví, tak bych si asi musel brzy prohnat kulku hlavou... *5*
        • Veskoslav
          Udělej to ještě dneska....aspoň už bude konečně klid. A vem sebou Jejdáska a Jindru....
          • Drž hubu a nechej trolla žít. Tvoje komentáře jsou totální howna. Stejně jako ten můj nyní
        • Treba by ti to pomohlo, mel bys po trapeni :)
          • Trol.diskuzni
            Neměl... Naopak by to bylo o to horší. *4*
    • Přesvědčit? Ty by ses spíš měl nechat léčit ty magore vyšinutý. Kdyby někdo dal dohromady všechny tvoje komentáře, tak dostane sra*ky nějvětšího kalibru.
      • Trol.diskuzni
        Také mě těší... *3*
        • Je krása když se tolik hlupáků chytí tvého komentáře já jsem fanboy ME3 ale ty mě nemůžeš nasr*t
          peace
      • Aspon usetri za projimadlo :)
    • Je to dobrej napad, to je vsechno.
      • Trol.diskuzni
        Co je na něm dobrého? Rád se nechám přesvědčit, ale nevidím na tom dobrého zhola nic...
        • Otevřeně dávám +1 Trolovi. Já v tom rovněž nevidím absolutně nic zajmavého, snad jen nedustojné dělání z lidí blbečky. Co by člověk taky neudělal, když je to zadarmo, že? Půjde snad někdo z vás si chytit ME do Londýna? Do Paříže? Ne! By se už měli studia zamyslet nad tím, jak udělat kvalitní hru a ne nasr*t všechny peníze do reklamy a udělat z lidí blbce potom, co si ji koupí. A radím vám se zamyslet nad svým chováním proti Trolovi. Typický syndrom zamindrakovaných čecháčků...máte svojí oběť, co? Kope se vám do ní dobře? Je mi z vás špatně!
          • Přesne!!!
        • Nekdo vidi, nekdo nevidi, o tom se nema cenu presvedcovat. Me to prijde originalni (i kdyz hra podle dema se mi nelibi vubec, ale to je vec druha)
  • Stejne vsechny popadaj do oceanu.:-)
  • Todle nedopadne dobře...myslím ty krabičky. *15*
    • Jestli jsou ty krabicky pridelany na takovym chatrnym drzaku (klaciku, nebo co to je, dle fotky), tak to muze dopadnout opravdu zle :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit