Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mayuri12
    Ještě jedna velká otázka nebyla vyřešen... kdo bude hrát Conrada Vernera.
  • neplanovali nahodou dva filmy...jeden live action (o kterym se psalo v tadytom clanku) a jeden CGI renderovanej animovanej??..nebo se pletu?
    • nepleteš se
  • Já bych to dal Uwe Bollovi. Palec nahoru teď! *1* *1* *1*
    • To by byla dobra komedie *1* .A hlavni roli by si mohl strihnnout ben stiller *1* .
  • rancor1223
    Ať udělají co chtěj, hlavně ať se na to dá koukat! Když se povede, bude úplně jedno, kdo tam hrál... I když třeba Yvonne Strahovski by určitě nebyla na škodu :D
  • Cahir
    Hlavně aby to nedostal do ruky nějaký trouba, který začne tiskovku slovy: "Nechtěli jsme pouze okopírovat herní předlohu, nabízíme vlastní představu a s univerzem nakládáme po svém." Vždycky když tohle slyším, připravuju se na brutální p*čovinu.
    • Viz zfilmovaný Hitman.... Když vytáhl z poza zad 2 katany tak jsem to vypínal *11* *11*
      Ale ty vlastně hraješ jen rpg co ?
      • Cahir
        Yep. Jiné žánry mě moc nebaví a vždycky mám pocit, že je to ztráta času. RPG mají nejblíže ke knihám a filmům, a tak asi podvědomě cítím, že mi to něco dává.

        Hitmana jsem viděl a bylo to debi*ní i bez katan.
      • smejki
        katany jsou teplé. *1*
        mihl se tam i DEagle, aby byl cool feeling dovršen?
        • Tipoval bych že jo... Ale koukal jsem na to asi 30 minut a s Hitmanem to mělo pramálo společného...
    • Hairy_Ass
      No, ono přesně okopírovat předlohu taky moc nejde. Film a hra jsou dvě dost odlišná média, kde to, co platilo u jedné, nemusí platit u té druhé. Ale souhlasím, že pokud někdo úplně překopává celou podstatu díla, tak to většinou totálně zesloní. *4*
      • Cahir
        Ano, to jistě jsou, ale většinou filmaři úplně minou charakteristické prvky toho, co chtějí převádět na plátno. Já se spíš snažil simulovat ty klasické kecy, které většinou tvůrci mají, není třeba to brát doslova. *4*
  • Podle mě by bylo nejlepší, kdyby udělali render film. A klidně aj od Bioware, stačil by dobrý scénář a dabing.
  • Co, uplne novy pribeh? Tak to nech si nechaju! Ja chcem pekne celu zapletku Saren-Gethovia-Reapers.... *9*
    • Tuhle zápletku nech hrám, podle mě by tomu prospěla nějaká vedlejší story jen s lehkou návazností na příběh hry(viz. mass effect knihy).
    • Cajk
      To už tu bylo.. myslim, že se ten interaktivní film jmenoval Mass Effect :)
  • Tohle chce Snydera *5* S jiným režisérem si to nedokáži představit.
  • Jestli poserou i tuto filmovou adaptaci, doslova filmove hry, tak se vzdavam veskere nadeje ze nekdy vznikne kvalitni film podle herni predlohy. Z teto latky by se dal udelat doslova kult, dosahujici kvalit a velikosti Star Treku / Star Wars. Otazka je, jak se toho to studio nakonec chopi. Predevsim jsem zvedavej na rezisera. Zatim vime vpodstate kulovy, tak snad, snad... ehm, no snad to dopadne dobre. Jenze jak muze clovek Hollywoodu verit, kdyz se podivam na takovyho Max Payna. To byla taky vec, co se vylozene "sama nabizela" prevest na stribrne platna a co nakonec dokazali natocit ze. Doted nechapu. Mno, uvidime, uvidime...
    • Neboj, UWE BOLL to jistí...
    • Hairy_Ass
      Třeba Silent Hill se ještě docela povedl, ale je fakt, že film a hra se spolu moc nekamarádí. Ostatně i tzv. filmové hry fungují na trochu jiných principech, než na kterých funguje film. To je stejné, jako se snažit vytvořit film podle knihy. Sice výsledek po kompletním překopání scénáře nemusí být zlý, stejně kvalit knihy nikdy nedosáhne. Proto je tohle převádění z žánru do žánru podle mě sisyfovská práce. *3*
      • Silent Hill dopadl uplně nejlépe ze všech herních adaptací.. ale to je taky tim, že to produkoval Akira Yamaoka (hudební skladatel všech Silent Hillu) + právě ta jeho hudba ve filmu + Sean Bean
    • ZvacA
      Dle mého je problém obecně se pokoušet přenášet herní univerza do živé filmové podoby, zpodobňovat herní charaktery živými herci atd. U knih je to ještě v pohodě, ale u her se mi to zdá nemožný. Pokud-li má někdo touhu už na motivy herních titulů točit nějaký ten snímek, pak se příkláním k CGI zpracováním v režii vývojářských studií. To zaručí, že takový film může okořenit svět dané hry i přes to, že nemusí nutné navazovat na její příběh, samotní tvůrci mají také mnohem blíž k tomu, na čem pracují a ví jak to v jejich hře má chodit, mají přehled a nestane se, že by takový film akorát způsobil chaos. Jistě, byl by to film zejména pro hráče a ty, kteří mají přesdstavu o dané hře, těžko by to něco řeklo našim otcům u televize, ale raději takhle než ne zrovna velkou povedenost s herním jménem na plakátě, která ve výsledku stejně každýmu nehráči řekně velký kulový.
      • Tak v rezii vyvojarskych studii urcite ne,to by dopadlo asi dost blbe.Vytvorit hru je neco uplne jinaciho ,nez natocit film (i kdyz by to mel byt ten cgi) s celovecerni stopazi.
        To co funguje ve hre ve filmu zpravidla naprosto nefunguje.
        Spis by bylo fajn,aby nad tim meli tvurci hry jistou kontrolu a mohli si pohlidat ty vice i mene dulezite detaily a celkove smerovani.
        Ale rozhodne to nenechat v rukou tvurcu.Udelat parminutovou cgi cutscenu,intro,outro apod je neco uplne jinaciho,nez delat celovecerak.
        • ZvacA
          Toť otázkou, jestli by to dopadlo špatně, ono takovým příkladem je Resident evil Degeneration - časově hodina a půl záležitost, která má zejména fanouškům Resiho co říct a slušně zapadá svými událostmi i postavami do univerza a obecně působí na diváka jinak už z faktu, že za ním stojí sice ne původní, ale samo o sobě tvůrci, kteří se na tvorbě RE značky podílejí, ačkoli to určitě není žádná Hollywood-namakaná a vyblejskaná nádhera s plno slavnými hubami v čele pod ještě slavnějším rejžou. Jestliže dokázal Capcom poskládat a udržet v oběhu po hodinu a půl scénář, který by vydal na koncept hry a CGI scény by ho mohly doplnit, potom nevidím problém v tom, proč by si své filmy, byť pod CGI, nemohli točit sami tvůrci, případně tým, který se na filmečkách ke hrám specializuje v daných studií. Ostatně, myslím si, že i takový Blizzard ke sklonu dělat velmi zajímavé CGI filmy ze světa Warcraftu nebo Starcraftu by se nemusel za svůj celovečerní film s tématikou těchto her vůbec stydět, přičemž bych se nebál ani o to, že by vyloženě zprasily scénář.
          • Degeneration jsem nevidel,takze nemuzu soudit.Jinak to je sice hezke,ze pro fanousky serie to je dobry film a se spoustou odkazu na hru,ale otazkou je,jak se to libi divakovi hrou nedotcen.
            U velkych projektu jakym by takove ME chtelo byt se na fanousky nehraje.
            Oni musi zaujmout mnohem sirsi publikum,protoze i kdyby do kina naklusali vsichni fanousci i takove hry jako ME(coz se nikdy nestane),tak ten film by byl propadak ,kdyby nechaval bezne divaky bez povsimnuti.
            Jak rikam,nevim jak dopadl degeneration ,ale obecne si myslim,ze nechavat celovecerni snimek kompletne v rukou hernich vyvojaru neni dobry napad.
            Stejne tak nechavat kompletne v rukou hollywoodu,protoze ti maji casto tendeci z puvodni latky si vzit jen naproste minimum.
            • Cajk
              Hrou jsem vlastně nedotčen, film byl docela ok, ovšem Esence života/AC byla po vizuální stránce jiné kafe.
    • bmarg
      Maxe byla škoda, vyloženě... Sice hra je silně akční, ale film jsem si představoval jako detektivku, s pár akčníma stopážema... A jako herce bych tam klidně viděl Mela Gibsona, nebo charakterově stejného herce... Ale už jen to, že tam dali (ne)charmismatického Marka Wulhňupa, kterej se snad v každém filmu mračí a ukazuje jak je drsnej... ach jo... (Nic proti němu, ale do toho filmu se nehodil a do jiných akčních taky ne, letošní Fighter mu ukázal cestu a snad se toho bude držet, protože to je jedinej film, kde jsem ho měl rád a fandil mu)
  • skaven123
    hmm po Mass Effect 3 bude Sheppard..ci uz zena alebo chlap, minimalne v 50leveli, expert boja na blizko aj dialku,expert inzinier aj biotik...vo filme bude co? s prstom v nose odstrelovat planety? *7*

    edit: alebo ho zase nechaju zomriet a vynuluju levely? *12*
    edit2: to uz vazne dnes na skolach neucia deti aj chapat pisany text?
    a edit3:tiscali si mohlo zistit(chvilka browsovania)ze film ma byt s najvacsou pravdepodobnostou podla ME1
    • bmarg
      A troll ti doma neřikaj?
      • skaven123
        keby si vytiahol hlavu zo zadku, videl by si ze po 3jke ME sa uz sheppard nema kde posunut, aj vy ostatni
        • bmarg
          myslel jsem, že žiji ve vysoce inteligentním světě. Jde vidět, že jsem se zmílil, ale co. Jeden primitiv mě nevyvede z míry.

          Chlapče, je sice hezké že umíš psát, ale někdy i obsah bys mohl promyslet, protože to co jsi napsal je hloupá věc. I když je film sci-fi, tak žádné XP a levelování postavy v něm zobrazené nebude (doufejme, působilo by to pak jako parodie)
          • skaven123
            ak nevies co je nadsadzka, tak ostan v tom vysoce inteligentnim svete ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit