Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul_cz
    Byl jsem skeptik.
    Už nejsem.
    Ten trailer je perfektní a Maxův hlas + skvělá hudba = nářez.
  • Remedy uzko spolupracovalo na Max Payne 3 s Rockstarom, poskytovali im feedback a diskutovali s nimi jednotlive prvky hry. Bojim sa ze sa z toho strati ta Noir atmosfera ktora je pre Maxa tak typicka, ale ak su s hrou spokojni jej otcovia z Remedy tak to mi ako ukludnujuci argument docela staci.

    Interview:
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kTwgBrUK4ng
    • Aneb porekadlo "Koho chleba jis, toho pisen zpivej." v praxi, takze bohuzel zaruka niceho...
      • Paul_cz
        Až na to, že Remedy chleba Rockstaru nejí, ale jinak ok.
        • A komu prodali licenci? Zajiste s milionem dodatku o vyjadrovani smerem k mediim? Sundej ty ruzovy brejle...
          • sleepless
            Remedy licenci nevlastnili od zacatku...postupne prirozene presla na Take 2 / 2K Games a Rockstar. Kdyz to prezenu, tak de facto nerozhodovali poradne ani o tom, jak bude vypadat jedniceka a dvojka.
            • smejki
              smluvní podmínka "vychvalovat hru"? kristepane... Obyčejně, když na něco nemám plivat, tak držim hubu, ne že to prosazuju proti svý vůli.
            • Prirozene presla? Zajimavy to termin. Kazdopadne nikdo nezna za jakych popdminek "prirozene presla". A ja jsem proste presvedceny ze Remedy budou vzdy vyhlasovat samou chvalu ikdyby ta hra byla sebehorsi, protoze tam bude nejaka ta smluvni podminka...
    • Oprava linku

      http://www.youtube.com/watch?v=Lod6L554GKg
      • OMG sorry, to je remedy talks about max 1 a 2

        Tu je talk o 3 :

        http://www.youtube.com/watch?v=kTwgBrUK4ng
  • Hairy_Ass
    Jde o to udělat tu správnou atmosféru, a je jedno, jestli se to bude odehrávat v noci nebo ve dne, s plešatým Maxem nebo s vlasatým. Z trailerů zatím nevím, na čem jsme, takže teprve uvidím.
  • Nevím proč tu brečíte že to nebude jako starej max..každý s mozkem ví že neexistuje hra/film/seriál který se drží svoji kvalitu pořád a existovat ani nebude...tak hrajte starýho a tohle ignorujte...naopak si myslím že to bude hodně kvalitní hra s kvalitním příběhem(snad)
    • Proc brecime? Protoze kdyz vydavaji pokracovani hry, ale s puvodnim pribehem a noire stylem to ma spolecny akorat tak prd, je to na facku...
  • Mě to přišlo docela zajímavý. A chci znám jméno toho songu *4*
    • Coz o to zajimavy mozna, ale ma jit o pokracovani serie Max Payne, pritom to je pouze reklamni tah se znamou znackou...
  • Tohle neni Max Payne.
  • Ten hlas zní hrozně, na McCaffreyho to nemá ani zdaleka.
    • LOL. hlavne ze to je podla hlasu ten isty herec. ty pan odbornik.
    • *1* *1* *1* *1* *1*
    • Bylo oznameno ze ho zase bude dabovat, takze by to mel byt on. Mluvil v telefonu, navic zadny styl polozeni hlasu ala "noire deprese", takze snad ve hre to bude snad o necem jinym...
      • Tedy puvodne ho dabovat nemel, ale aspon neco si fanousci vyhadali...
  • Jestli tam nebude vyprávění příběhu pomocí komixu tak to u mně bude propadák.
  • Trailer teda moc nenadchnul.Nebyt nazvu,tak ani nevim,ze ma jit o pokracovani maxe.
  • Na docela zajimavej prusvih to vypada...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit