Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento clanek je dalsi duvod k tomu, myslet si ze to nedopadne s tretim dilem dobre.

    Prominte, ale to jenom me pripadne uplne stupidni cpat do teto jasne singleplayerove hry, multiplayer? Teoreticky by slo maximalne udelat nekolik misi co-op. Ve stejnem stylu jako byla mise z dvojky, kdy se stridave ovladal Max a Mona.
    To jenom me pripadne uplne stupidni pokracovani pribehu? Aneb po udalostech prvnich dilu, to proste nema hlavu ani patu. Proboha on odjede chranit do BRAZILIE?! nejakyho bohatyra, wtf?!

    Jsem velky fanda teto serie. Vlastnim puvodni baleni obou dilu, ktere sidli vysostne na policce. Ale tento treti dil by mel vypadat uplne jinak. Toto je uplne jina hra nalepena na znamou znacku, nic vic.
    Treba budu sokovan a dopoadne to dobre, ale tomu neverim ani za mak. Jaka skoda ze se fanousci po tragickem filmu, dockaji tragickeho "pokracovani"...
    • Mato1987
      nehádžme flintu do žita, tiež nie som práve nadšený z toho prostredia a námetu ale nechajme sa prekvapiť, rockstar ešte nikdy nesklamali, tak dúfam že v tomto nastolenom trende budú pokračovať
      • misho8723
        Hmmm.. ako Rockstaru verím, keď ide o ich vlastné IP, ale keďže toto preberajú po Fínoch z Remedy, veľmi pochybujem o kvalite hry.. multiplayer? áno, toto som si vždy prial mať v Max Payneovi :D ako tak sa teším na pasáže Maxa, toho nášho známeho, chudého, s vlasmi, ale neviem čo si mám myslieť o tom druhom, pre mňa veľmi nezaujímavého tučného, plešatého, v Havaj košeli
        • Víš i herní postavy stárnou a vypadávají jim vlasy. No a běhat po jižní americe v černým kabátu to by mu asi bylo horko ne?
          • misho8723
            Ale hádam skoro nikto z fanúšikov nechcel hrať za plešatého, tlstého, zarasteného, v košieľke Maxa Payna.. a hlavne si Rockstar z jeho postavou zahráva ako chce, a tým nemyslím len vzhľad.. ako ja nikdy som netvrdil, že táto trojka nemôže byť dobrá hra alebo že nebude, ale proste ma ako fanúšika jednotky a dvojky uráža,,, aspoň z toho, čo vieme o tomto pokračovaní
            • Amen. Konecne dalsi fanousek teto hry a ne nejake jeliman, co tu hru ani nehral...
            • Jo ono tě to uráží to je smutné. No jo fanoušek až za hrob.
    • Zvaca má pravdu, neprskej, když jsi na to ještě ani nešáhnul.
      • Aha, mas zajimavou logiku. Podle tebe nikdo nesmi nic rict, ze se mu ta nebo ta hra zatim (ne)libi, se se na ni (ne)tesi, proste vubec nic, dokud nevyjde?
    • Hra to může být dobrá, ale jak píšeš, s Maxem jak ho známe to bude mít společného velmi málo. Spíš to bude takový Stranglehold po jiho-americku.

      Použitím Maxe Payna si zajistí zaplacení vývoje a namaštění kapes a upřímně, pokud hra bude bomba, já jim to přeju.
    • ZvacA
      Pošleš mi prosím svůj odkaz na průběh hrou? Je-li to možné rád bych se chtěl přesvědčit na vlastní oči, zda z tvých bohatých zkušeností mohu taky něco pochytit. Při vší úctě, všichni jsme se nahráli Payna a řada z nás ho má výsostně na poličce taktéž, ale čůrat z toho, že se chystaný třetí díl dočká nějakých změn, které nikdo z nás ještě ani neviděl v běhu a jen hystericky řadí skepticismus do otáček z prvních konceptů, mě upřímně fascinuje.
      • "svůj odkaz na průběh hrou" - vazne nechapu co tim myslis

        Pro tebe mozna znamena "dočká nějakých změn", uplne jine prostredi, jiny hrdina (a podle uz znacne starsich rozhovoru i trochu jiny styl hrani), ale pro me tedy ne. Nevim jestli sis cetl od oznameni trojky diskusi na oficialnim foru, ale tak velke procento nespokojenych hracu u chystane hry sem snad jeste nevidel. Me a spoustu dalsich fanousku teto hry, proste dosud zname informace neoslovily. Zprava ze bude obsahovat MP, jeste ke vsemu stylem "uprage postavy ala CoD", je pro me vazne jenom dalsi pochybnost. Preju ti tvuj optimismus, ja ho vsak nesdilim...
        • ucho
          tak tenhle díl ignoruj a počkej, až někdo udělá další díl ve stylu, který ti bude vyhovovat...
          • Jestli se budu chtit presvedcit, ze mi opravdu tato razantni zmena bude vadit, budu si ji muset vylozene zahrat. Takze ignorovat bohuzel nejde...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit