Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ethy
    Tyhle hry na mobilní platformy nepatří. Na tabletu se to možná dá i hrát, ale na iPodu a podobných zařízení nemá člověk nárok, spíš se trápí, než baví...
    • GlaDOS
      No jo, je to tak. Když jsem si koupil prvního Samsunga Galaxy S, hned sem si tam dal několik "větších fps her" ale stejně jsem po měsíci skončil u hříček typu bludiště, Angry Birds, Doodle Jump nebo Fruit Ninja, které je aspoň zábava hrát a není to utrpení díky hodně nepohodlnému ovládání.
      • Spades
        treba galaxy on fire 2 je velka pecka a dobre se ovlada... jinak ty strilecky za moc nestoji
    • Phillios191
      Přesně tak, nepatří !! to patří jen a jen na PC :)
  • Jak jsem psal již dřívě, k čemu mi bude původní atmosféra max payne, když si to nebudu moct ani pořádně zahrát? Budu jen matlat prsty display a zážitek ze hry je fuč *16*
    • Ja to mam na ipadu slusne rozehrany a da se to. Jde jen o zvyk. Kdysi me taky prislo divny hrat strilecky s mysi,pak s prichodem konzoli na joypadu. Dnes je mi to uplne jedno na cem hraju, kdyz me to bavi. A skoda, ze to kritizuji hlavne ti, co tablet nemaji..
      • kritizovat to moze ktokolvek, je jedno ci mas alebo nemas tablet. ide o ovladanie ktore je jednoducho zle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit