Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nic takového v případě hráčů není, nikdo mne nedonutí změnit na hru názor. Jen já sám. Novinář to má holt trochu jiné no.
  • jaky vseobecny tlak? kde?
  • Hra vypadá určitě zajímavě a nechce se mi věřit, že by byla tak špatná. Pravdou je, že RTSka jsou teď ohrožený druh a koukal jsem že se rozjela petice pro Battle for Middle-Earth 3. Nevěřím tomu, ale dal bych si jí hned.
  • maros.goc
    tak ani zahranicne recenzie nie su k tejto hre nejako zvlast pozitivne :) http://www.metacritic.com/game/pc/meridian-new-world
  • Není třeba podplácet. Stačí všeobecný tlak, který nakonec dovede některé herní novináře i hráče k lepšímu hodnocení. *3*
  • Jack1947
    Tak jo, ale stále na tom důkazu trvám...až to zase jednou někdo vytáhne.
  • tak si to mužou stahnout a zrecenzovat warez
  • ty neni o podplaceni penezma ty genie,ale kdyz jim v jedny recenzi poplivou jejich hru ktera stala miliardy,priste takovejm lidem zcela jiste k recenzovani zadnou svoji hru s predstihem nedaji
  • Jack1947
    Jednou bych chtěl vidět nějaký důkaz že recenze se (podplácí) samozřejmě ho nikdo nedá jen bude mít vždy plnou hubu keců. Tím reaguji na všechny nevyřčené kydy. sám tomu budu věřit až někdo dodá hmatatelný proof. Jinak jsou to jen nepodložené teorie.
  • Já si myslím, že celá recenze je takový meta-komentář.
  • Vogon
    Recenze začíná až pod tím číslem.
  • Hra je celkem dobrá, za mě něco mezi 6-7/10, nicméně s tebou souhlasim a hodnocení 3/10... to mi přijde úplně mimo *7*
  • To vis, kdyby tady o hre cetls kazde den dva clanky a reklama by se na tebe valila ze vsech stran, byla by to krasna sedmicka :-)
  • Nevydal to ubisoft, takze idealni prilezitost vytahnout zas jednou ze supliku nizke hodnoceni =)
  • mam dohrano uz asi 2 mesice( aktualni recenze btw,jako vzdycky) a bavil jsem se,ta hra toho za penize kolik stoji,nabizi dost,AI je uplne normalni a funkcni,hra me nespadla ani jednou a ani se jinak nezasekla,a zaroven ani nemela s nicim jinym problem,pribeh byl docela originalni a ta kombinace zanru,kdy tam byla i tower defense vsuvka a "rpg" pasaz byla dobra,jeste kdyz se k tomu pricte fakt,ze to delal jeden jedinej clovek a porovna se to s kvalitou odpadu jako asasin creed unity na kterym delalo 1000 lidi,tak je asasin zaslapan kilometr pod zem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit