Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vizuálně mi to připomíná třetího zaklíneče před downgradem... Aby to nedopadlo jak tam. Hairworks = brutální propad výkonu a vizuální rozdíl téměř nulový.

    Pamatujete na uvedení PhysX? Jak se říkalo, že za chvíli budeme mít ve hrách fyzikálně plně simulované kapaliny? A o pár set GFLOPS (8800GT 350 GFLOPS vs. GTX1080 10500 GFLOPS) později vypadá voda jako ve videu výše...
  • Worhammer
    Ani ne.
  • tak nepar na amd *3*
  • Nevím, kde jste vzali informaci o tom, že pro tuto technologii budou potřeba nové karty. V současné fázi jde pouze o softwarové rozšíření DX, které využívá universal shaderů, standardní výbavy několika posledních generací karet.
  • Ale prosimte, kdo vi na cem a jak si to hral, takovy vykrik do tmy.
  • PatchmaN
    Zase nejaka prasarna od nVidie. Kdyz jsem hral predchozi dily na AMD grafice, na nekterych mistech jsem mel velke propady FPS a obcas se hra locknula a mel jsem 30FPS lock a vse bylo takove neplynule (pomohl restart hry). A to jsem nehral jako novinku, nicmene az tu predelanou verzi, takze grafika bylo dostatecna na hrani. Takze doufam, ze se to nebude opakovat.
  • Krasa, ted to jen rozhybat :) Metro je takove nove Crysis co se grafiky tyce, konecne zas hra u ktere nam spadne celist trosku :)
  • ech, keby nvidia vymyslela nieco ako A.I.works, namiesto blbych chlpov a svetielok

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit