Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • P.S.
    taky jestli na tom spolupracují s lidma z blizzardu, kteri delali pribeh a filmečky k Diablu 3, tak se mame opravdu na co "tešit".
  • smejki
    Asi nejsem cílovka. Roztáhnout blizzkraťas != udělat dobrej blizzfilm. Zatím to tak na mě bohužel působí.
    • Aw, to vazne boli od tak fundovane kravy.
      • smejki
        Nečekal jsem, že to někoho bude bolet. Omlouvám se za ublížení názorem.
  • Asharak
    Další film o "obludách", které se chovají úplně přesně jako lidé. Stejné pohyby především. Další film se zaměřením na vizuál a epičnost, který zkopne dolů hlavně špatná (nebo směšná) choreografie. (jako např. v některých scénách z Hobbita). Sice je to jen pár minut, ale nevěřím, že to bude ve zbytku filmu nějak výrazně jiné.
  • XorxoxTalarius
    Kdyz nad tim tak premyslim, tak nejhorsi na tom vsem je, ze se ten film kralovsky zaplati at by byl debilni sebevice, coz mne desi prave proto ze pak muzeme cekat ze Games Workshop uciti prachy a udela film z Warhammeru (jedno ktery), a tam se bojim toho ze to bude PG-13 aby nalakali mladou generaci a pujde to do sracek vsechno

    EDIT: Hlavne proto co ted provedli s Age of Sigmar, coz ukazuje ze jsou schopni udelat vsechno
    • Nemusíš tady brečet, nostradame, třeba by to bylo pro velký hošany jako ty.
      • XorxoxTalarius
        No to by bylo super, ale to ukaze prave film Warcraft
        • RedEagle
          :))
  • tady je zas intošů... ti budou první na premiéře(samozřejmě sami), pak napíšou něco na Čsfd. Samozřejmě první budou stahovat i bluray rip.

    WarCraft universum je celkově průmer. Je to spíše braková tvorba, ale proč si neužít film? Nechápu. Jak psal kolega dole : Kolik je fantasy filmů bez dětských hrdinu?
    • XorxoxTalarius
      No a kolik je fantasy filmu pro deti ;)
      • desítky...
    • Samozrejme...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit