Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pochopil jsem správně, že když budu mít na konzoli dva účty (například můj a bráchův), tak půjde zakoupená hra hrát jen na jednom a na druhém až za příplatek?
    • kovar.jakub
      Jo, tak nějak. Stejně je to ale i na Steamu, takže si nemyslím, že to bude výrazný problém, pokud oddělí přímo tvůrci savy.
      • jenze hry na steam byvaji casto az s 75% slevou.. to u xka s MS fakt pochybuju.. je trochu rozdil dat za hru 120 nebo 1300.. :/
        • a hlavne na steam uctu si na jednom pc muzes vytvorit nekonecne takze kazdou hru muzes mit na jinem a tu pak i s uctem prodat...
      • regant
        jo jenže na steamu nemusíš platit 10 dolárů aby jsi si mohl změnit jméno
    • tvrdy.mar
      Přesně tak. Microsoft právě zavraždil nenarozené dítě. Silně mi to připomnělo něco, co před nedávněm udělala Nokia.
      • Myslíš Meego? Z toho vychází Jolla.
  • nechapu logiku MS...
    1) design je fakt hroznej..
    2) NFL,FIFU apod. nahradit za exkluzivity a prezentovat to na tehlech hrach je hrozny.. nejhorsi na tom je, ze me ani jedna z tech 4 nezajima.. a NHL (jedina sportovka co hraju) vynechali exoti..


    A jen kvuli forze jim tu kupovat nebudu, ne kdyz kinect vypada jak neco z tanku.. a hlavne s logikou MS,EA (ano jak rikali maji spolecnou vizi) stahnout kupujiciho o co nejvic prachu..

    NE diky.. skoda docela jsem se tesil ze zajezdim novou forzu *9*
  • Paul_cz
    Nejvtipnější (čti nejsmutnější) bylo to srovnání currentgen CoD (hry s enginem z roku 2005) s next gen CoD (hry s enginem z roku 2007).
    Pak taky pobavily ty NFL dudebro kraviny. A když píšu pobavily, tak myslím "nudily k smrti".
    Ostatně stejně jako celá prezentačka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit