Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • regant
    no tak oproti PS4 pořádnej humus...
    PS4 : hromada povedených exkluzivitek, zpětná kompatibilita, zvučnější jména co se týče herních společností
    XBox -1: Fifa (shit), žádná zpětná kompatibilita, společnosti: EA a Activision (společně s MS je to asi jako jezdci apokalypsy až na to, že jsou postižený ptž jsou jenom 3), hlasové ovládání (které nikdo používat nebude), kinect (hraní s wii remote je mnohem zábavnější), televize (o tom už jsem někdy slyšel), placení za to, že chtějí mít sourozenci každej vlastní účet(WTF???) a na závěr skype (WOOOOW *8* *8* *8* *8* )
    EDIT: ještě jsem zapoměl zmínit to, že design "krabice" je asi tak nápaditej jako byly konzole před 20 lety (XBox 360 má luxusní desing)
    • Myslíš tu zpětnou kompabilitu skrze službu Gaikai? To je fakt výhra.
      Novy xbox ma mít během prvního roku 15 exkluzivek z toho 8 novych znacek, což mi nepříjde zas tak málo.
      Design je fakt nic moc, nicméně design PS4 zatím znám není pokud vím, tak není s čím srovnávat.
      Jinak je to ale bída u obou hračů. Vážně nechápu z čeho si u PS4 tak nadšený.
      • regant
        já nejsem z PS4 nadšený. Nikdy jsrm PS3 nevlastnil a PS4 si taky kupovat nebudu. Prostě mi přijde, že oprti tomu co zatim představla sony je tohle slabej odvar
        • Mě to přijde u obou stejné. MS jen neukázal své TOP HRY což se o PS4 nedá říct. To znamená že MS může vytáhnout ještě hodně herních pecek.
    • Zbytek bude představen na E3. Vzhledem k tomu že tam nebyl představen HALO 5 tak předpokládám že jim na předstvování her zas tak nezáleželo a představili na rychlo jen něco.
  • Happy_Hippo
    Tak citujem z clanku:

    "Xbox One neustále připojený k internetu nebude, ale připojení k internetu bude vyžadovat." >> Tak ako teda? Ja to chapem ako ste to mysleli, ale v nadpise je vyslovene "internet nevyžaduje"...

    "Jak to přesně bude fungovat, opět není upřesněno"...!!!! Toto ma byt pozitivne? Mne to teda silno zavana nejakym tym Microsoftackym "hacikom", a hacik je este aj s tymto:

    "Xbox One nebude bazarový prodej nijak blokovat..." a v zapeti dodavate: .."pokud si koupíte použitou hru, musíte si připlatit zatím blíže nespecifikovanou částku, abyste ji mohli hrát"

    Obcas by nezaskodilo odfiltrovat PR kecy a zdravy rozum....
    X-settop-box je zatial jeden velky TV (u nas nedostupny) fail. MS vobec nesklamal. Dizajn ako radijator krizeny s VHS Tesla prehravacom a tisic blbosti v jednom (od toho to One)... Nic no... Aspon ze ten kontroler vyzera k svetu....
    • Overwatch
      Neustálé připojení k internetu, o kterém se předtím spekulovalo, vyžadovat nebude. Internet jako takový ale vyžadovat bude, jen nebude muset být "neustálý" - takže ti to může spadnout, můžeš to odpojit a bude to fungovat. Na konferenci to upřesněno nebylo a v tom QA taky moc ne, ale teď vyšlo najevo z rozhovorů, že se konzole bude muset připojit aspoň jednou za den, jako takový "check". Sami ale mají v komunikaci bordel, protože jeden říká že se to MUSÍ připojit jednou za 24 hodin (jednou denně check a pak můžeš být offline asi), jinak si pak nezahraješ a druhý říká že to je jen jeden z potenciálních scénářů. Takže úplně definitivně a jasně to zatím asi ještě nikde řečeno není, když si sami lidi z MS v rozhovorech protiřečí. Mají v tom holt guláš. Chce si to počkat těch pár týdnů na E3, pak budeme chytřejší.
    • regant
      One: becouse we are the number one in ugliness
  • Ty funkce pro televizi a multitasking se mi líbily, ale nekoupím si něco kolem 500 USD abych mohl schovat ovladač na televizi btw už vidím jak se hádám doma, na co se budu dívát s rodinou přes voice control. Hry ukázali jenom filmečky :/ takže snad E3 ukážou něco pořádnýho.
  • Xbox nebo PS? Ani jedno *2* Jako člověk který vyrostl na PC, jsem byl posledních pár měsíců odkázán pouze na X360. Po této zkušenosti můžu říct, že (pro mě) nic stupidnějšího než konzole asi není a že od dob kdy vláldy Play Station 1, se toho moc nezměnilo. Konzole, byly, jsou a budou, jen jednoduché zařízení pro jednoduché lidi. A hraní na PC se nic nevyrovná HOWG *1*
    A to už nemluvím o absolutní stupidizaci všech her, právě díky konzolím. Tam kde hráč dřív musel vymýšlet a zkoušet, teď jen přijde, vyskočí hláška "press A" hra mrskne nějakou kůl cut scene a udělá vše za hráče. No fuj :D
    Sice pořízení kvalitního herního PC vyjde dráž, ale za ten zážitek z opravdového hraní to stojí
  • Paul_cz
    Nejvtipnější (čti nejsmutnější) bylo to srovnání currentgen CoD (hry s enginem z roku 2005) s next gen CoD (hry s enginem z roku 2007).
    Pak taky pobavily ty NFL dudebro kraviny. A když píšu pobavily, tak myslím "nudily k smrti".
    Ostatně stejně jako celá prezentačka.
  • Nevíte někdo jak funguje to přepínání mezi televizí a hraním?? Předpokládám že ta televize je interní aplikace xboxu, takže prima cool si asi nepustím. A např. netflix u nás stejně nefunguje takže ten Star Trek si asi taky nepustím *10*
    • VonHayek
      Je to sice takové šedé až černé řešení, ale Netflix (+Pandoru a spol.) u nás rozběháš díky HOLA Unblockeru - http://hola.org
      V prohlížeči i mobilu, obé otestováno.

      (za vše díky mistru Olejníkovi)
      • Oh dakujem! Keby som mohol tak ti za tento post naklikam najviac plusov v historii games.cz Momentalne mam pustenu Pandoru, a vecer sa chystam na Netflix. Skusal som aj nejake streamy na hulu a tak, a ide to vsetko v pohode! A hladal som aj po nete a nenasiel som ziadne znamky toho, ze by to bol scam alebo nejaky podvod na vytahovanie hovadin. Fakt diky!
    • t3nk
      Ano v tomhle ohledu, ztrácí mulitmediálnost konzole v naší lokalitě smysl. Pokud služby budou fungovat jen ve vybraných zemích (jakože předpoklad takový je) tak se z mulitmediálního zařízení pro našince stane zase jenom herní konzole. A jak už bylo zmíněno v komentáři přenosu, zařízení zaměřené více na hráče představilo Sony.
  • Ne že by to bylo špatné,ale stále preferuji PC,ty možnosti,a generálně je výkonnost prostě 30x větší :/ navíc módy,generální část každé hry,módy a na konzoli to chybí,to je hlavní věc která se mě moc nelíbí,ostatní bych něak překousl..
  • sly_boots
    pre doplnenie clanku, server engadget uvadza, ze XO bude mat RAM 8GB DDR3 cize PS4 v tomto smere je s 8GB DDR5 vitaz.
    http://www.engadget.com/2013/05/21/xbox-one-hardware-and-specs/
    • PS4 má GDDR5 pamět, to je docela podstatnej rozdíl. S DDR5 pamětí by Sony pravděpodobně zkrachovalo.
    • To byla i PS3 co se HW tyče a stejně ji to nějak nepomohlo. Tady je to sice třošku jíná situace, ale aby to nedopadlo stejně.
      • Pochybuju, ze by to dopadlo zrovna takto. PS3 mela problem se slozitosti architektury procesoru cell. Nyni vyuzivaji regulerni pc architekturu coz pro spoustu vyvojaru bude znamenat programovani pro to co jiz znaji. Co jsem se dival na vyvojarske nastroje tak jsou taky velmi intuitivni.
  • heh
    http://i.imgur.com/UKlnAq5.jpg

    Inak:
    http://www.siliconera.com/2013/05/21/report-xbox-one-requires-a-fee-to-use-your-discs-under-a-different-account/

    But what if you want to bring a game disc to a friend’s house and play there? You’ll have to pay a fee—and not just some sort of activation fee, but the actual price of that game—in order to use a game’s code on a friend’s account. Think of it like a new game, Harrison says. “The bits that are on that disc, you can give it to your friend and they can install it on an Xbox One,” he said. “They would then have to purchase the right to play that game through Xbox Live."

    However, Harrison went on to add, you will be able to sell your Xbox One games online, so the concept of used games isn’t dead. ”We will have a solution—we’re not talking about it today—for you to be able to trade your previously-played games online,” Harrison said.
    Read more at http://www.siliconera.com/2013/05/21/report-xbox-one-requires-a-fee-to-use-your-discs-under-a-different-account/#RDshBsgZJHjW2Xsz.99
  • no co jste ocekavaly? je to Microsoft... dyt ho uz znate jejich chovani desitky let z PC *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit