Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Not impressed.
  • doufám, že aktivace bazarovky bude tak 20Kč :D jinak toto na Xboxu bude a na PS4 si budou v klidu bazarovat? Trochu divné mi toto přijde...

    další věc, ta konzole by byla hezčí, kdyby byla tak 2 krát menší a v bílé barvě... :D teď to je fakt velká kráva, ale co se musí nechat, že ovladač se velmi povedl...

    jinak celkem zklamání, minule z PS4, teď z Xboxu... teď vkládám naděje do E3, kde se snad oba dva vytáhnou.
    • Keyz
      To je stejně strašný, jak platíš za bazar hry, snad i za mulťák apod.
      A lidi to stále kupují a kupují :) Pak kecy ohledně toho, že konzole je levná oproti PC, fakt nemá logiku.
      Když jsou lidi ochotni vyhazovat, prachy za podobné věci, které jsou jinde legálně zdarma. Navíc tuším, že hry jsou na konzole drahé.
      • bazaru moc nevyužívám, ale stále tu je možnost tu hru prodat... na PC máš hru vázanou na účet = žádná možnost tu hru prodat... PC je dražší, více služeb jako Steam, Origin... žádný jednotný friendlist, jednotný chat, jednotná možnost jak někoho pozvat do hry a další... navíc na konzolích si hry kupují lidi více, tedy více lidí i danou hru hraje, než na PC...

        ono to možná cenově vyjde nastejno(možná, i když PC je asi o dost dražší), kdybys využíval bazaru občas, tak tě vyjde konzole levněji, ale máš vše kompletně bez problému a vše pohodlně vyřešené...

        každý konzolista začínal na PC, jediný, kdo má s konzolemi problém, jsou PCčkáři, kteří si je nikdy nekoupili :D
        • kubi-wan
          Když chci hrát hru, rozhodně tam nechci žádněj friendlist *11*
          • Protoze nemas kamarady a netusis jak je fajn s nimi hrat kooperativmi hry :-).
  • To je stejně komedie, řešit zpětnou komatibilitu a pod. Také jaké služby to bude umět, proč v ČR to nebude umět skoro nic...
    Zlaté PC. Staré hry fungují, služby si vyberu podle sebe a lokaci neřeším. Lze to vždy lehce obejít a funguje tedy i v ČR.
    Jediný - je cena. Ale to dnešní době není problém. Kdybych bral starou generaci která používá často malé rozlišení pak by stačilo levné PC.To, že dnes má každý Full HD monitor je jiná a taky hry vypadají lépe, když běží.

    Proč si kupocat krám na několik let co v ČR nebude nic umět krom her? Když to samé + mnoho navíc mám u PC. Tam davá smysl si připlati. Cena asi táhne.
    • mdkGT
      "Stare hry funguji" no to je odvazne tvrzeni :D
      Vis co funguje? Kdyz vytahnu ze skrine svoje 15 let stare PSX a za par sekund na nem hraju NFS1, Medievil nebo jinou starou vykopavku.
      A k te zpetne kompatibilite, je to fajn vec, ale nikdo nikoho nenuti zbavovat se te stare.
      • Paul_cz
        Vidíš, já ze skříně nic vytahovat nemusím, a přitom si na svém nadupaném win7 PC zahraju 25 let starý Zork bez problému.
      • Keyz
        Tak nevím jak moc, ale staré hry fungují :) sice někdy trvá než to rozchodíš, ale pak není problém nastavení uložit a taky to rychle zapneš. Sice ne jako na PSX ale fungují.
    • tvrdy.mar
      U starších konzí platilo - vložíš a hraješ. Neřešíš viry, nastavení grafiky, nic. Ale u toho nového Xboxu abych vypnul Kinect, zaplnul internet, nainstalovat Bluray na disk a pak se možná něco pustí, když Microsoft dá. Jak mám svou PS3 rád, tak Xbox1 brutálně zklamal. Navíc to jméno je tak střelené.
      • stěžuješ si na instalace a další... přitom PS3, kde jsou povinné instalace a updaty o stovkách MB ti přijdou v pořádku... OK teda :D
      • Keyz
        To byla velký výhoda konzole oproti PC. Zapneš hraješ.
        Proč se toho nedrží? Pak se lidi budou muset více učit a nejspíše zjistí, že to je podobné PC, tak proč si ho rovnou nekoupit.

        - K ceně. 12k Vypadá super ale když to porovnám s PC za 20k. Je to podobné. Obě je bez monitoru/tv. Navíc v minulosti stejné hry na konzole a PC byla graficky často rozdílné. I přes stejný engine na PC byli technicky lepší hry. A hlavně jak zde psal, lze tam dělat skoro vše i v ČR. Tedy prachy navíc se dají obhájit. Navíc, nemá již smysl měnit PC každý rok, dva.. Když hodně her jsou porty, z HW který se nemění. Dá se upravit nastavení a stejně to vypadá často lépe.
        Chápu, že tohle neřeší lidi, kteří chtějí vložit a hrát ale jak jsi psal, tohle zde pomalu padá.
      • Řešit takovou malichernost jako je JMENO. *7*
        • tvrdy.mar
          Ano, nejdůležitější informace mého příspěvku byla zrovna to jméno, že?
          • Chapu stížnosti na podstatné věci ale to jak někdo něco nazval :-D to je fakt nahlavu. I když jsi to dodal jako "A navíc..."
  • mdkGT
    Nejsem a nikdy jsem nebyl fanda Xboxu, tak nechci moc prudit, ale je tu nekdo komu se ten novy xbox po designove strance libi?
    • RakeW
      Mně by se i ta krabice celkem líbila (byť uznávám, že něco takového jsem fakt nečekal), ale nezamlouvá se mi ta šachovnice lesk-mat, resp. ta lesklá část. "Piano black" obecně je čisté zlo :). Však i MS nějaký čas po představení jak zrcadlo lesklé slim verze X360 začal vyrábět matnou (mám ji doma), tak nevím, co zas blbnou...
    • Není to designová špička, ale nijak mě neirituje a sem sním spokojen. Myslím si že PS4 bude hodně podobný dle tvarů a obrysů z traileru. 2 konzole .... 2 krabice které nijak nenadchli ba naopak.
    • Jo. Jednoduchý, elegantní desing nestrhávající pozornost jakožto vyumělkovaný šunt pod televizí. Zpracovaní minimálně podle snímků nevypadá jako nejlepší, což je pochopitelné, ale vadí mi to. Moje kožená PC skříň za 16k to je něco jiného.
    • tvrdy.mar
      Myslíš BlackVHSbox?
    • Mě se líbí. Fakt. Takové retro :)
    • Řekl bych, že těch bude minimum. Design se tentokrat fakt moc nepovedl.
  • ruthan
    Novinky. Kdyz si to cele shrnu, jelikoz mi to dela dobre.. Tak, ve finale potrrebujete byt pripojeni, abyste zarizeni nebo hru aktivovali a budeme platit za pouziti bazarove hry. Zpetne kompatibilita nebude, ani za priplatek, ani pres streamovani, ikdyz je to udajne multimedialni centrum. Cili 3x fail.
    HW je fajn, az na grafarnu, o ktere nerekli ani slovo, pravdepodobne R7790 narozdil od R7850 v PS4, prvni rok, dva dobry, ale pak to bude obrovska koule na noze. CPU na urovni 1/2 vykonu Core i7, jelikoz jde sice o 8 jadro, ale pro notebooky a upgrade, uz benchmarkovane generace, kde sama AMD rika cca 10 procnet vykonu navic. Disk, skoda, ze neni SSD jako premium.
    SW - hry a multimedia, to jen snad jen pro tupy amiky, mi ostatni to samy mame na PC, dokonce po 10 letech budou mit i Skype, ktery umi uz davno i vsechny telefony. Prezentace, silena nechutna reklamstina a newspeak - samy redefinovat, experience, social, francize, brand new.. ale ve file, zase X renderu a par ukazek z her a nic.
    Summary -
    1) snadnejsi vyvoj, jelikoz je to zase prebaleny PC, jeste vice nez PS4 (kde bude GDDR5 taky jsou DDR3 a nejaky divociny se sbernici). Podoba PS4 taky usetri penize.
    2) Pro hrace dalsi kram pod stul, Xbox360 si budeme muset nechat.. 2 roky cca stejna kvalita grafiky jako na PC, potom zase 5-7 let utrpeni (respektive horsi kvality).
    Cena 399-499 dolacu, podle me levnejsi to nebude, na drazsi po krizi nemaji odvahu.
    • tvrdy.mar
      Skype má dneska každá slušná televize. Nicméně Skype při hře. To už musíš mít telefon! A ten přece skoro nikdo nemá na rozdíl od Xboxu a proto to tam je! (pro ty pomalejší - to byl sarkasmus)
  • Ja se na to koukam z jine stranky (tak snad me neukamenujete *1* ). Vyrustal jsem na PS1 a nasledne PS2. Po vetsi pauze se ke me dostal xbox360 a pozdeji i ps3. Ani jeden system neodsuzuju/neprechvaluju *4* Oboji ma neco do sebe jak + tak - *4* Jen at vydaji nove konzole, stejne casem budou v provedeni slim a do te doby si poridim nekde za par chcechtaku X360ku i PS3ku a zahraju si co jsem propasl a potom v budoucnu snad nekdy... *4*
  • Happy_Hippo
    Tak citujem z clanku:

    "Xbox One neustále připojený k internetu nebude, ale připojení k internetu bude vyžadovat." >> Tak ako teda? Ja to chapem ako ste to mysleli, ale v nadpise je vyslovene "internet nevyžaduje"...

    "Jak to přesně bude fungovat, opět není upřesněno"...!!!! Toto ma byt pozitivne? Mne to teda silno zavana nejakym tym Microsoftackym "hacikom", a hacik je este aj s tymto:

    "Xbox One nebude bazarový prodej nijak blokovat..." a v zapeti dodavate: .."pokud si koupíte použitou hru, musíte si připlatit zatím blíže nespecifikovanou částku, abyste ji mohli hrát"

    Obcas by nezaskodilo odfiltrovat PR kecy a zdravy rozum....
    X-settop-box je zatial jeden velky TV (u nas nedostupny) fail. MS vobec nesklamal. Dizajn ako radijator krizeny s VHS Tesla prehravacom a tisic blbosti v jednom (od toho to One)... Nic no... Aspon ze ten kontroler vyzera k svetu....
    • Overwatch
      Neustálé připojení k internetu, o kterém se předtím spekulovalo, vyžadovat nebude. Internet jako takový ale vyžadovat bude, jen nebude muset být "neustálý" - takže ti to může spadnout, můžeš to odpojit a bude to fungovat. Na konferenci to upřesněno nebylo a v tom QA taky moc ne, ale teď vyšlo najevo z rozhovorů, že se konzole bude muset připojit aspoň jednou za den, jako takový "check". Sami ale mají v komunikaci bordel, protože jeden říká že se to MUSÍ připojit jednou za 24 hodin (jednou denně check a pak můžeš být offline asi), jinak si pak nezahraješ a druhý říká že to je jen jeden z potenciálních scénářů. Takže úplně definitivně a jasně to zatím asi ještě nikde řečeno není, když si sami lidi z MS v rozhovorech protiřečí. Mají v tom holt guláš. Chce si to počkat těch pár týdnů na E3, pak budeme chytřejší.
    • regant
      One: becouse we are the number one in ugliness
  • Jsem jediny, komu ten design trosk pripomina toto?

    https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQVheIeF0lH1srCCSbHKUUpciGF5TIz30SdyLbK4AMQDv4ElF_cNQ
    • mdkGT
      asi jo
  • regant
    no tak oproti PS4 pořádnej humus...
    PS4 : hromada povedených exkluzivitek, zpětná kompatibilita, zvučnější jména co se týče herních společností
    XBox -1: Fifa (shit), žádná zpětná kompatibilita, společnosti: EA a Activision (společně s MS je to asi jako jezdci apokalypsy až na to, že jsou postižený ptž jsou jenom 3), hlasové ovládání (které nikdo používat nebude), kinect (hraní s wii remote je mnohem zábavnější), televize (o tom už jsem někdy slyšel), placení za to, že chtějí mít sourozenci každej vlastní účet(WTF???) a na závěr skype (WOOOOW *8* *8* *8* *8* )
    EDIT: ještě jsem zapoměl zmínit to, že design "krabice" je asi tak nápaditej jako byly konzole před 20 lety (XBox 360 má luxusní desing)
    • Myslíš tu zpětnou kompabilitu skrze službu Gaikai? To je fakt výhra.
      Novy xbox ma mít během prvního roku 15 exkluzivek z toho 8 novych znacek, což mi nepříjde zas tak málo.
      Design je fakt nic moc, nicméně design PS4 zatím znám není pokud vím, tak není s čím srovnávat.
      Jinak je to ale bída u obou hračů. Vážně nechápu z čeho si u PS4 tak nadšený.
      • regant
        já nejsem z PS4 nadšený. Nikdy jsrm PS3 nevlastnil a PS4 si taky kupovat nebudu. Prostě mi přijde, že oprti tomu co zatim představla sony je tohle slabej odvar
        • Mě to přijde u obou stejné. MS jen neukázal své TOP HRY což se o PS4 nedá říct. To znamená že MS může vytáhnout ještě hodně herních pecek.
    • Zbytek bude představen na E3. Vzhledem k tomu že tam nebyl představen HALO 5 tak předpokládám že jim na předstvování her zas tak nezáleželo a představili na rychlo jen něco.
  • Mno tak popravdě mě zatim ani jedna z "next-gen" konzoli nezaujala. A to jsem od nich ani moc neočekával.
    • Také jsem zklamán.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit