Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pay to play
    • spíš play to pay *3*
  • Whoossain
    No to je výborný nápad! A u některých her by stačilo zaplatit jenom 4 nebo 6 hodinek, aby si člověk dohrál kampaň...
    • Good point. To by hodně publisherů krachlo. :)
      • Ghost47
        Kdo by krachoval... vrátila by se doba bez autohealu, checkpointů, ale s INSERT COIN *1* Trošku švindlování na straně nepřátel a člověk tam prochcípá dva tisíce jak nic...
  • Call of duty by se vyplatilo *1*
    • Whoossain
      Dali by hodinu za 10€ aby byli na svym...
  • Klobasor
    Pokud se to dobre nastavi tak proc ne. Radsi zaplatit 25ojro za nakou kratkou FPS nez 50. Problem bude u takovych casozroutu jako je dole zminovany Skyrim. Tam to bude chtit nejaky rozumny model kdy kazda dalsi hodina stoji o neco min treba. Dalsi problem u mne by byl, ze treba pauznu hru a jdu neco rychle poresit a pak se to protahne na hodinu (treba lusteni krizovek na zachode ;) )
  • Robotron3
    No výborně, snad se to ujme. Vždyť tohle je přeci sen každého piráta, který tvrdí, jak je nucen krást hry, protože si nemá jak hru vyzkoušet. Ještě by to mohli zavést na PC :)
    • trolo
      not sure if serious or just trolling.... za taky skyrim by som s tymto retardovanym stylom platby zaplatil mozno aj 200€ lebo tam mam nahrate strasne vela hodin. dakujem neprosim.
      • Robotron3
        Trol co nemá smysl pro humor a nazývá mě trolem. To je ironie :)
        • Nechej ho. Naučil se jednu větu anglicky, tak se nám chtěl pochlubit...
          • Perhaps more than one, squeezed out black head
  • Uz to vidim : "Drahy zakazniku, vas predplaceny herni cas vyprsel, prosim predplatte si dalsi herni dobu nebo ukoncete aplikaci. Vas Microsoft." *1*
    Podle me debilita, protoze neverim, ze to bude cenove nastaveny tak, aby to bylo vyhodnejsi nez je tomu soucasne.
    Naopak se obavam, ze pokud se to chytne, tak v konecnem dusledku toho budou zneuzivat a bude situace mnohem horsi, nez je tomu momentalne.
  • U MMO her po tomhle nekteri hraci volaji uz davno. U jinych her mi to prijde jako absurdita
  • Tak schvalne, kdo prijde prvni s uctovanim po vterinach :)
  • asi novy druh viru
  • je hrozný jak chtěj už tahat peníze

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit