Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už mi tam chybí jen ta kooperace, abych si to krásně užil stejně jako War in the North.
  • Prave,ze toto nema s Tolkienem a jeho dilem spolecenho skoro nic. Jenom stupidne vytrhuje pevne zasazene postavy z Loru a znasilnuje za ucelem "radoby" propojeni s jeho svetem. Ale ta hra a co se v ni bude dit nedava vubec smysl, kdyz jsi cetl knizky. Celebrimbor jako prizrak,ktery pomaha tisice let po sve smrti nakemu noname hranicarovi ? *16*
  • Mohlyove vrchy + "dostani" mecu, Liv Tyler vs Glorfindel, wtf elfove bojujici v Helmove zlebu ( pritom Rohansti maji svuj nazor na Lorien - viz Gimli vs Eomer), duchove v bitve o Minas Tirith, totalni vypusteni Vymeteni Kraje ( ,coz je imho jedna z nej kapitol v cele trilogii a ma svuj ucel a smysl) a nahrazena tim,ze si tuknou pivem :O A takhle muzu pokracovat do aleluja. Rozumim tomu,ze nejde prevest kniha na platno slovo od slova,ale je tam tolik nelogicnosti ( ve smyslu,jak to zamyslel a vysvetlil Tolkien v trilogii),ze to proste je moc. Pak tam jsou zase sceny jako Gandalf vs Barlog, cela Morie atd co jsou naprosot bozi sceny. Takze asi tak. Hobita komentovat nebudu,pze tam se PJ uz uplne zblaznil.
  • Naopak rád bych to dokonce viděl jako další nápad na trilogii od Jaksona.
  • Lotr
    Tak to je krásný znásilnění Tolkiena.
  • Pilgrim66
    Aha, tak to se omlouvám.
  • ales.smutny
    To je pro americký trh.
  • Ne!
  • h0p3
    Už od oznámení, můj černej kůň. Jsem hodně zvědavej, co se z toho vyvrbí.
  • Pilgrim66
    Pokud správně koukám tak v tom traileru je 30. září ne 3. října
  • Nechápu proč lidi brečí nad příběhem, nebo to jak se pořád tolkien obrací v hrobě, ale radostí když lidi mají o jeho dílo zájem do dnes. Nikdo příběh této hry nedělá jako cannon takže si možete jít utřít řiť vetvičkou ze smrku.
  • Bude bude
  • jo a jo
  • Krescz
    to nehrozí...toho uz je plno v novem DA a ne nevadilo by mi to....Kratos neni zdaleka ma nejoblibenejsi postava, tou je Princ Jířík z Knight Shift *14*
  • Krescz
    google 4ever
  • Magister_Peditum
    Aha, takže kdyby z Kratose udělali v další hře teplouše, tak bys byl taky OK, říkám to správně? *15*
  • Magister_Peditum
    Aha, to jsem se nepochopili, já myslel návrat do Středozemě (kontinentu), z Mandosu se vracet po nějakém čase (pokud chtějí) do Valinoru mohou (to neplatí pro chudáka Feanora), ale zpět do Středozemě se kromě Glorfindela asi nikdo jiný nevrátil. *4*
  • a k tomu si tam běžně dával Sauron bitku na blízko s Galadriel *1*
  • jo.. ten mi tam chyběl...
  • Ano, protože u Helmova žlebu bojovalo 60 lidí, 100 Uruků a dva jejich bersekři *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit