Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Hodně dobrej trailer.
    • ne
  • Nechápu proč lidi brečí nad příběhem, nebo to jak se pořád tolkien obrací v hrobě, ale radostí když lidi mají o jeho dílo zájem do dnes. Nikdo příběh této hry nedělá jako cannon takže si možete jít utřít řiť vetvičkou ze smrku.
    • Prave,ze toto nema s Tolkienem a jeho dilem spolecenho skoro nic. Jenom stupidne vytrhuje pevne zasazene postavy z Loru a znasilnuje za ucelem "radoby" propojeni s jeho svetem. Ale ta hra a co se v ni bude dit nedava vubec smysl, kdyz jsi cetl knizky. Celebrimbor jako prizrak,ktery pomaha tisice let po sve smrti nakemu noname hranicarovi ? *16*
  • h0p3
    Už od oznámení, můj černej kůň. Jsem hodně zvědavej, co se z toho vyvrbí.
  • Blue.Shark
    Sice se pořád trochu bojím, že Tolkienův svět ztratí svoje kouzlo, ale moje skepse ustupuje do pozadí. Mohla by to být přinejmenším zajímavá hra.
  • Vogon
    Další trailer co prozrazuje něco, co mohl být slušný zvrat ve hře. A ty kecy od novinářů na konci traileru mě dostaly, všichni víme že stejné kecy tam má dragon age, které je prý průměrné a mělo je tam i watch dogs, což je ještě průměrnější hra. Holt dnešní hry se hodnotí podle toho jaký mají hype a jaké dárečky dostanou novináři.
  • Magister_Peditum
    No vlastně proč ne? Když i sám Tolkien porušil základní pravidlo nenávratného odchodu elfů za moře, když vrátil Glorfindela (který zemřel v Prvním věku) zpět do Středozemě spolu s Gandalfem a spol.
    • Jediná LotR hra co se drží Tolkiena je LoTR:BfME2
      • Ano, protože u Helmova žlebu bojovalo 60 lidí, 100 Uruků a dva jejich bersekři *7*
        • a k tomu si tam běžně dával Sauron bitku na blízko s Galadriel *1*
    • kostejnesmrtelny
      Elfové se ze síní Mandosu vrací celkem běžně. O tom, že by se nesměli vrátit do Středozemě jsem nic neslyšel - to se vztahuje asi spíš jen na Noldor, kteří se na Západ odeberou dobrovolně, což rozhodně nebyl Glorfindelův případ *4*
      • Magister_Peditum
        Celkem běžně? Kdo se ještě kromě Glorfindela vrátil (a připomínám, že předtím zemřel)? *8*
        • kostejnesmrtelny
          Nikdo konkrétní jmenovanej není, ale rozhodně se vracet mohou a není důvod myslet si, že se tak neděje, kór když Glorfindel zemřel až po pádu Gondolinu. Počítám, že pár obětí přechodu Helcaraxë už se dávno opaluje na Eressei *5*.

          To v tý hře je samozřejmě brutální úlet; já jen reaguju na to tvoje "porušený pravidlo" *3*
          • Magister_Peditum
            Aha, to jsem se nepochopili, já myslel návrat do Středozemě (kontinentu), z Mandosu se vracet po nějakém čase (pokud chtějí) do Valinoru mohou (to neplatí pro chudáka Feanora), ale zpět do Středozemě se kromě Glorfindela asi nikdo jiný nevrátil. *4*
      • ale málokdy jako průhlední duchové se ztrátou paměti
        • Vogon
          Však ono se na konci hry zjistí, že se hvězdné války odehrávají ve Středozemi a Ben Kenobi ti bude pomáhat abys nepřešel na temnou stranu síly a nevybral si červený konec místo modrého.
    • Tak a ked to bude dobra hra tak mi ani nebude tak vadit, ze sa nebude prisne drzat lore stredozeme.
      • nebude
        • Bude bude
  • Krescz
    vypada to hodne dobre *4* docela se tesim a nechapu ostatni co proti tomu maji....pokud toho Tolkiena tak milujete tak odjedte na New Zeland bydlet do nory a nechodte sem brecet, ze to neni podle vasich predstav *7*
    • Magister_Peditum
      Aha, takže kdyby z Kratose udělali v další hře teplouše, tak bys byl taky OK, říkám to správně? *15*
      • Krescz
        to nehrozí...toho uz je plno v novem DA a ne nevadilo by mi to....Kratos neni zdaleka ma nejoblibenejsi postava, tou je Princ Jířík z Knight Shift *14*
    • kostejnesmrtelny
      Proč by proboha fanoušek Tolkiena měl jezdit bydlet zrovna na Novej Zéland? *8*
      • Krescz
        google 4ever
  • Ne, ne a ještě jednou ne.
    • jo a jo
      • Ne!
  • Pilgrim66
    Pokud správně koukám tak v tom traileru je 30. září ne 3. října
    • ales.smutny
      To je pro americký trh.
      • Pilgrim66
        Aha, tak to se omlouvám.
  • dost slaba grafika, tuctovej trailer a akce nehraju. jinak dobry
    • + pitomej příběh, znásilnění lore a přeskinovanej Assasin Creed.. ale jinak to bude pecka *4*
      • Tady nám někdo žije jen LotRem, ne?
        • právě že ani ne, a i tak mi to přijde jako hrozná blbost, co teprv lidem co opravdu žijí LotRem

          *3*
    • Trissko líbí se ti vůbec něco?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit