Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slovo RPG je ve specifikaci pouzito proc? Aby to znelo vice sexy? Rekl bych, ze existuje cela rada akcnich her, kde se postava uci dalsi typy utoku/nove metody kaseni nepratel + dostava nove zbrane a nejsou oznacovana za RPG.
    • je to rpg, lebo hrajes rolu...hraniciara *1*
      na definiciu to staci
      • a v Doomovi hraješ roli vesmírného mariňáka *4*
        • a mas tam aj rozlicne zbrane, takze Doom je RPG!
          mozno double RPG, pretoze mas rpg aj v rukach *1*
  • otrasny subojovy system
  • suboje vyzeraju zabavne ale to prostredie aspon z videi a obrazkov mi pride nezaujimave...ale to je len taky prvy dojem
  • Dohrál jsem to a bylo to super,ale opravdu bych chtěl aby byla hra ve stylu Gothic,Skyrim
    Procházet krajinou přijít do Gondoru a z Gondoru do roklinky navštívit Elronda atd :D
    A přitom by to mohla bejt takováhle bojovka s tim jejich Nemesis.
    • Tak z Gondoru do Roklinky je to celkem štreka *1* Navíc nevím jak by se Elrond tvářil na nemrtvýho hraničáře "Hej jen se m přišel pokecat a na nákup" .... Navíc co potom společenstvo?? " Sorry Aragorne, ale seš docela Noob, berem tady Taliona - to je ten pravej badass" Badum-tsss *1* Asi bych měl jít spát....
    • Keyz
      Tak kdyby to bylo ve stylu jako tohle, tak by jsi tam ani nedošel. Na každém kroku nepřítel a i když všechno zničíš, tak jsou tam pak stejně.
  • Jenom proto že to má stejný bojový systém jako AC to nemusíte hned odepisovat, mně se ta hra docela líbí, akorát bez cz je to s mojí angličtinou docela nic moc zážitek ohledně grafiky nevím jestli někdo může hrát na 200% rozlišení s ultra nastavením, já sem na nějakých 15 fps ale vypadá to už jako film doslova
  • Musím říct, že jsem od toho čekal propadák ale zmýlil jsem se. Ne, že by to byla nějaká super revoluční hra, určitě by se dalo hodně věcí vylepšit, ale pro fanouška kuchání skřetů je to ráj. Vypůjčený soubojový systém je v pořádku a v kombinaci s povedenýma animacema je boj velmi akční. Grafika pro mě není důležitá ale řekl bych, že jí není co vytknout. Jedna z mála věcí, která mě nenadchla byl herní svět. Je škoda, že se vývojáři více neinsiprovali knižní předlohou. K příběhům Středozemě z velké části patří putování za dobrodružstvím a přesně tohle mi tu chybí... Určitě bych ocenil větší herní svět s ostatnímy kouty Středozemě. Šedivý až tmavý Mordor s všudepřítomnými hladovými skřety po chvíli omrzí. Myslím, že by pomohla občasná návštěva příjemnějších míst jako třeba Kraj nebo Roklinka s možností nakoupení zásob a výbavy, a odpočinku od otravných skřetů. Za mě 7/10 a v záplavě letošních propadáků tahle hra docela vyčuhuje. Určitě bych uvítal pokračování a nejlépe aby bylo trochu víc RPG *3*
  • Tak jestli je to kopirka AC ze sveta Pana Prstenu tak to neni nic pro me. Ostatne uz sem to psal ze se hre vyhnu. Mozna casem az to bude v nejake sleve, a bude herni sucho.
    • Prasaak
      To je hrozně zajímavá informace. Nemáš tam ještě něco interesantního?
  • ...neblokujte reklamu na Games.cz, jde o jediný zdroj našich příjmů...
    • To radši odkliknu ten křížek, nebo ten rámeček úplně ignoruju *11*
  • Jack1947
    Někde jsem četl někdo psal tady někde v minulém článku nevím že to má pouhých 22příběhových misí a zbytek je jen vedlejší + jiné aktivity to mi příjde poněkud málo, hra to krátká asi není ale jen 22nebo kolik misí hlavních.

    Proto se ptám, hlavně aby se nedostavil stereotyp a frustrace z již vymlácených míst co sem četl tak to taky dost tam je že se respawnují stále dokola jednotky které již by měli být vymláceny... jinak to vypadá stále dobře a né jen kvůli grafice. Konečně nějaká ta mlátička... s duší. *4*

    Reklama která uměle rozšiřuje hlavní stránku a když kliknu vedle dostanu nepřijemný "lag" to fakt asi né no. PR oddělení si tady z tohozase dělá koukám holubník, to ještě pominu to video na nějakej sw animák. Toto i v 23:01 je i na mně moc... co naplat že přes den je to jaksi utlumené...
    • milos.bohonek
      S těmi 20 misemi máš pravdu. Pokud by ses hnal jen za příběhem, máš za 10 hodin hotovo. A respawn tam je taky, ale ono to ve výsledku ani nevadí, protože můžeš skrz hloučky skřetů probíhat a nic se ti nestane.
      • Jack1947
        Takže defakto jako u každí větší hry že je třeba i plnit ostatní ůkoly a né jen bezhlavě se vrhat do pžíběhu, tak na druhou stranu můžu to plnit jak při tam i po skončení... což mi vyhovuje možná i více... i když třeba u AC to bylo tak sterotypní že po dohrání jsem už na to nešáhl tady bych rád možná i pokračoval no uvidíme.

        Takto potom jo, ty jo to není v každé hře kdy můžu probíhat, už vymlácené místa a tady navíc se jím nemusím vyhýbat. Ze strachu o život a dalšího loadu - z bodu a do bodu b.
  • nemuže mi nekdo koupit steam gift? rád bych to vyzkoušel ale nemam goldy *7*
    • Není problém, potřebuji natřít plot.
      • Kraj?
        • celej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit