Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 15k3
    Co jste taky čekali... vždyť tento žánr už vymřel. *6*
    • mdkGT
      cekam az na games.cz vymrou trollove, to se asi nacekam vid
      • Pethulla
        ono to spíš vypadá na to, že spousta lidí se rozhodla, že se proslaví tak, že budou, bezpečně ukryti v anonymitě, zasírat téměř každou normální diskuzi. Takže k tvoji otázce, ne, těch se půjde zbavit těžko.

        A proč se jim vlastně pořád říká trollové? Za mých mladých let jsme takovéhle nazývali jednodušě: debilové.
        • 15k3
          A to píšeš o mě, a nebo o tom spamu a reklamě, která na mě reagovala? Protože tvoje jméno taky nikde nevidím a jsem registrovaný, takže anonym nejsem. *12*
          • Takže registrovaný = výstup z anonymity? Víš co to anonymita je chlapečku?
            • Pethulla
              15k3: Problém s pochopením psaného textu? Heleď, možná tě to překvapí, ale já vím, že tady všichni (s vyjímkou pánů Bohoňka a Smutného) píšou pod nějakým nickem. Ale o to přece vůbec nešlo. Šlo o to, že některé osoby této výsady využívají ,no, k trollení. O tobě tudiž nepadla ani zmínka, ale jak vidno, když kvůli tomu vyskakuješ jak čertík z krabičky, tak on si už asi každý udělá obrázek proč.
            • 15k3
              píše neregistrovaný člověk... Btw ano vím co to je, ale alespoň se nestidím za své názory publikované pokaždé se stejným nickem a ne že si při každým neúspěchu prostě změním nick. Ale tady jde o to, že mě někdo nazval anonymem a sám tam nemá ani svoje křestní jméno. *16*
    • Jsi vedle. Michodem, dnes je na GOGu výprodej 150ti her, mnohé hry stojí směšné dva dolary, takže kdo chce, může jít spokojeně nakupovat jako já :)
      • 15k3
        Hry, které stojí 2 dolary asi nebudou moc úspěšné -> dobré -> drahé. Tudíž si nakupuješ nezábavné hry.
        • Ty jsi splněný sen mnoha marketingových a obchodních oddělení. Zákazník s dokonale vymytým mozkem, který je posedlý reklamní ideologií a není schopen racionálního uvažování. Lidem jako ty se budou dokonale prodávat ty největší šunty, které budou opatřeny krásným obalem, značnou (logem) a vysokou cenou. Přeju příjemný život v "bublině kvality". *1*
        • Prouzkumej internet a mrkni se na reecenze předních herních webů nebo časopisů, pak mluv. Mezi nimi jsou např. oba díly Zaklínače, takže tvá "teorie" je chybná. Jinak když teda kupuju, tak je to špatně? Hlavně, že všichni nadávají na pirátění.

          http://www.gog.com/catalogue hvězdičky a názory hráčů mluví sami za sebe, a je jedno, jaký žánr hledáš.
          • ten mamlas neví co to je GOG.. :)
  • Kampan za temnych elfov je fakt velmi tazka aj na najlahsej obtiaznosti, ale ta druha kampan - za nekromantov je naopak smiesne lahka. V kazdom pripade je tento datadisk hlavne vdaka temnym elfom zaujimavejsi nez dve predosle DLC. Boss na konci tretej mapy - mocny Kirin - je bezosporu najzaujimavejsi zo vsetkych bossov v H6, na drujej strane vsak je skoda, ze su tu len 4 mapy v kazdej kampani (za temnych elfov som sa dokonca nestihol dostat ani na druhu uroven reputacie).
    • *7* jen 4 mapy ..... Děkuji , rozhodnuto
  • ja nedavno dohral misi za lidi v šestce :) ale byla to fuška.
  • Jediny Might and magic VI se jmenuje Mandate of heaven
    • Dal sem ti plus, ale MM VII: for blood and honor bylo tak o 1% lepsi :D
  • BoB.2
    Jsem fanoušek. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit