Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hochu, tak tys mě zabil. Prej nekrofílie. *1* *1* *1* *1* *1*
  • No já bych spíš napsal: "Výborné pokračování, které se opět přiživuje na slávě legendární série a dodává jí tolik potřebnou novou energii."
  • Tak prvni co je hrozny je animace postav - co to kua je? Krasne postavicky jsou pryc...boss za inferno nejaka chobotnice??? Majestatni lich je zombie mage??? Co to ti grafici hulej za matros??? No a města...jsou fakt hnusny. Dale tim, ze hrdina muze v bitve pouzit silny utok, eliminuje se kouzleni, ktere je diky absenci veze kouzel i tak uplne v haji. Vyber vlastnosti a spicializaci hrdiny je taky jeden velkej bordel. Samozrejme tam jsou i zajimave napady jako konverze hradu - to chvalim ale asi by to melo byt vice omezene (napr. konverze az po nejakem case nebo drazsi), protoze to hodne ovlivnuje obtiznost...Nekrofilie je taky zajimave pojata - v prubehu bitvy ozivovat armadu...ale po bitve nejsou zadny kosti nebo duchove??? Skoda! Proste me to moc nezaujalo...
    Dvojku ani nejdokonalejsi trojku to neprekona. Je to nejosklivejsi dil serie, ktery se trojce podoba nejvice. Petka byla strasne preplacana a system boju byl proste divnej. Ctyrka byla moc snadna (vse se tocilo o smrti hrdiny na bojisti).
  • No jako nehraje se to spatne, ALE pokud by kings bounty mel hru pro vice hracu na jednom PC, tak je vitez. Takhle to zatim beru docela dobre, osmicka je fajn a asi to tak melo byt.
    BTW. Trojka je asi nej, ale uz ji nemuzu hrat, proste uz to nejde. Jednicka taky nebyla spatna, hodne jsem ji ve sve dobe hral. Ctyrka nevm proc me neprisla tak spatna jako vam, ja jsem se docela bavil, mozna je chyba v tom ze po cisle 3 nasleduje cislo 4.
  • teda, žadna sláva, jediné co tento díl nepřekonává je Homam 4
    Sfery vlivu, Ok, to by šlo, ale to že z jakéhokoli města či pevnůstky se dá naverbovat veškerá armáda ze všech hradů. mi vyloženě vadí. tj každý týden ke mě cca 2-3 den armáda si to přihasí armáda z nejbližšího hradu o maximální hodnotě. Pak je dalších 7 dní mrtvo, nikde ani noha. zatím jsem odehrál 4 mapy a pokaždé to samé. Wtf?

    většina jednotek je taky zcela k ničemu, Core se skláda ze 3 typů střelec, bijec a lečitel. Střelec je celekm k prdu, jeho účinnost je zanedbatelna a vzhledem k tomu, že druhé kolo k němu doběhne 75% jednotek, tak je dobry jako cannonfutter, "lečitel" je vždy hlavní cíl nepřátelských útoků (ostatní jednotky jsou ignorovány pokud je v dosahu) Bijec je zase uberdrsnej, levnej a množi se jak kralici a za kratko je jich megamoc a dá si celekem cokoli. Specilane pekelník, jež zasahuje více jednotek.

    jako tentokrát se moc chlapci nepředvedli, moje hodnocení by bylo 7/10
    tenhle článek se nedá považovat za recenzi, chybí tam dost zásadních věcí
  • MrSanta
    Není nad konstruktivní kritiku. Když už buzeruješ za písemnej projev, tak zkus psát podle pravidel a ne jako tatar *7*
  • Přesně tak! A to ať už se jedná o poprsí nebo Heroese.
  • janchor
    V čem konkrétně příšernej, jestli můžu být tak smělý?
  • paneboze co je to za pisalka? prisernej text, opravdu.. takova hra si zaslouzi RECENZI a ne tohle..
  • 8/10...WTF?! recenzent zjevně patří do cílové kategorie - děti
  • Aj trojky sú dobré, ale musia byť pevné.
  • ...mam pocit, ze tu niekto minuskuje len tak z frustracie :D...zlate trojky a Age of Wonders...
  • Odulin
    Přiznám se, že sem to čekal horší. Trojku u mě už asi nic nepřekoná, ale tohle se mi jako celek líbí. Hratelnost je bezproblémová. Kapku mě mrzí města, kde video s nějakym stromem budov už nemá takovou atmosféru. Nebo třeba humorný dialogy, který jsou sice fajn, ale mně to prostě k heroesum nějak nesedí. Našlo by se toho víc, ale to bych jen zbytečně žbrlal. Jako celek je to fajn a hraje se to dobře, jen je to zas trochu jiný. U mě pohodová 8. Jinak Kings Bounty mě mile překvapilo a beru ho jako největšího konkurenta homamů a ne zrovna malýho.

    Update:Teď jsem dočetl recenzi a posílám Karlovi velkou pochvalu. Je to psaný s perfektním nadhledem. *3*
  • Stačí si v nastavení změnit rychlsot tahu PC, dal jsem si to na max a Ai netáhne déle jak 3 vteřiny........než něco kritizuji, tak si o tom něco zjistím pro příště.
  • chlape trojky su uz moc, co tak dvojky tie sadnu akurat do ruky :DD
  • Vraťte mi hexy!!!
  • Ja mam radši dvojky tak akorát do ruky.
  • NonSuch
    definitivne, dvojka je best! :D
  • divna to hra, jejda on je to Heroes?!
  • D3sert
    Zlatý dvojky a trojky !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit