Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím co si stěžujete, projel sem forum a plno lidí si stěžuje na skill tree, hlavně v závislosti na tom že je až moc nepřehledný... S tím přeci nelze souhlasit. Jednoduše je rozdělen na dvě hlavní větve: Síla / Kouza, ty se pak dělí na 5 řekněme obecných a válečných kouzel / 5 magických elementů z nichž ze začátku můžete vybírat jen z pár a dále je zlepšovat. V této hře je mnohem větší důraz na provedení kouzel a vybírání spellů (díky bohu) pokud by ste chtěli něco jednoduššího proč hrajete taktickou tahovou strategii? Máte nyní mnohem více možností jak porazit nepřítele a holt už to není zřejmně pro casual (CoD, LoL) hráče.
    Stěžovat si na grafiku je další bod který naprosto nechápu, je trošku kreslenější, ne přehledný jako HoMaM3 (kupodivu když byl ve 2D *7* ), ale do této hry se hodí, mapy jsou velice hezky vymodelovány. Jediné co mi lehce vadí jsou zoubky kvůli nemožnosti AA, ale to snad příjde s příštím patchem. Stavění je zajímavé, z důvodů 3 surovin máte ze získaného jednoho krystalu pocit jako když ve starejch settlerech najde geolog zlato :) (Oldschoolové jistě pochopí). Kritizovat každou novou hru jen proto že je jiná než "nejlepší třetí díl" se mi zdá trochu dětinské. Jediné co se ještě bude muset změnit tak je balanc hradů, ale to není nic co by nešlo zařídit s pár patchema ;).
    Takže za mě? Výborné pokračovaní s plno vychytávkami které se trochu odklání od předchozích dílů které nemusí padnout každému
    • Hráčům co si stěžují na složitost skill tree doporučuji MMORPG RIFT... tam by se z toho asi tak maximálně stačili pokřižovat, než by to s nima seklo :)... taky jsem na to koukal jak sůva z nudlí, ale pak jsem pochopil.
      • jj miluju ten system v riftu, bohuzel ta hra jako takova me lehce omrzela mozna se k ni vratim pri cekani na nove mmos
    • Jde o to, ze skilly zacnou byt o necem az kdyz je hrdina po 10lvl...no a to uz mapa konci, takze nez se doberete k "hrdinovi", tak uz to na hru nema vliv (kdyz mate stovky jednotek, tak např. destruktivni kouzla jsou k ničemu a jelikož jich hrdina zna malo a uci se je pomalu, tak je to nepouzitelne). V bitvach se naopak projevuje velke nevyvazeni jednotek. Nejde o to, ze grafika je hnusna - ta je fajn ale ta animace mest a postavicek je hrozna. Vsechno vypada podobne a např. z inferna je banda mutantu, u nekrousu vypadaji vsichni jako zombie. Zadni elegantni lichove, smrtky, nemrtvi jezdci...zadni rohati demoni s bicem, pekelnici a dablove (vsechno vypada jak horici h*vno).

      Ano, treti dil byl nejlepsi ale to neznamena, ze nove dily nemaji dobre napady...to ale neni duvod menit neco co funguje dokonale. Odehral jsem par map a je to rychla honidba za obsazovanim hradu aby hrac nasbiral co nejvetsi armadu, protoze hrdina toho moc neovlivni - naopak ma k dispozici vsechny jednotky ze vsech hradu (stejne jako ostatni)...takze pronasledovani hrdinu driv nez spoji armadu, takticke spojovani armad z jinych hradu pomoci hrdinu, co mohou carovat portal...proste je tady vsechno pro vsechny a zavod zacina.

      Takze jak rikam...par napadu dobrejch ale magnet na to aby vas to udrzelo u hry to neni...za ty prachy jsou lepsi hry...dal bych tomu tak 6-7/10
      • phx:souhlas

        el cid: mám rozehranou extra large a mam lvl 15 a to mam prozkoumanou tak pulku mapy(nastaveni exp rychle, exp nejrychlesi uz je prehnany:-))
        • ok, jeste to zkusim...jeste vkladam velke nadeje do pripadneho datadisku :-)
  • Těch 8čkových recenzí je poslední dobou nějak hodně. A je jedno, jestli to je supr Ačkovej titul nebo nějaký hračičky z vedlejších studií který se prodávají za 200kč... všude samá 8, 8, 8... víte, co na to říkám? Polibte pr*el kosům! Nepřijde mi totiž, že by ta všechna stejná hodnocení odpovídala recenzím nebo hře samotné..
    • Ono taky musíš zohlednit, co se od které hry očekává, jaký je hype, jaká je hra sama o sobě a taky subjektivní hodnocení... přemýšlej :)
  • jj, na eurogameru maj lepsi a detailnejsi recenzi.
  • Nějak mi připadá, že autor to moc nehrál: V městě se dá vylepšovat každý den, nikoliv týden, fotky v recenzi jsou z první mapy, systém VI je docela hodně odlišný od předchozího, takže to není zase tak stejné. Jestli takto recenzujete i jiné hry ....
  • BoB.2
    neporadí mě někdo co stím hra mě nejde spustit hlasí mě to tohle error: Ubisoft Game Launcher Kód chyby 2
    • BoB.2
      Není potřeba chtelo to přeistalovat Ubisoft Game Launcher
    • to bude ta jejich slavna DMR stahni si crack *1*
      • Ke spuštění nepotřebuješ ani crack.
  • fallout
    Nechápu proč se všichni tak rozčilujete... ty problémy o kterých tady píšete ,,(městečka jsou hnusné, menu je nepřehledné atd...),, jsou sice možná na místě, ale rozhodně to hře neubírá na hratelnosti. Podle mě jsou Heroesy VI poctivým pokračováním celé série, které v ničem zásadním nezklamou...
    • Black Hole se vyjádřili, že při releasu tam městečka nebudou, ale přidají je formou patche.
      Takže aspoň tak.
    • BoB.2
      Ty města mě hodně mrzí když se podivaš na 5ky jak si stím vyhraly a tady to odflakly par domečkama
  • Teda, já osobně nevím, proč se všichni strefují pořád do té čtyřky ... Podle mě to nebyl nejlepší díl série, ale pořád hra, na kterou dodnes v dobrém vzpomínám. Nepočítaje barvičky, ze kterých po 4 hodinách (na Homam běžný časový interval) občas bolely oči, bylo prostředí výborně zpracované, soundtrack naprosto úžasný a některé nápady bych si přál, aby ze série nikdy nezmizely.
    To má opravdu Heroes tak konzervativní fandy, kteřé neocení něco inovace?

    Jinak samozřejmě pochvala za recenzi, rád jsem si přečetl a souhlasím.
    • Štvorka mala slabú kampaň a bola zle vybalansovaná. Celá taktická časť sa sústredila okolo nahodenia potion of invulnerability na hrdinu, potom dragon strenght/regeneration/vampire touch a "môžeme ísť veselo pobíjať drakov po desiatkach." Nosiť so sebou iné jednotky v podstate znamenalo dobrovoľne sa spomaliť na mape.

      Aj tak to nebola zlá hra, ale po homm3, ab, sod a wog boli hráči zvyknutí na trošku inú úroveň.
      • Jo, praktická stránka hrdinů v bitvě byla hodně věcí, ale rozhodně ne vybalancovaná, to beru a s tím velmi souhlasím.
        Na druhou stranu, tohle není nic, co by trocha patchování nedokázala spravit, a napříkald možnost jet si HoMaM stylem MaM, kdy se parta skládá pouze z různě specializovaných hrdinů a podobné libůstky, který ten systém umožňoval - a to nemluvím o různých hrdinských bonusech a specializacích, na které byla čtyřka dost bohatá - to je takové kvantum kombinačních možností, které mě zabavilo na opravdu, opravdu dlouhou dobu.
        Ta hra si zasloužila podle mě tak 7 a být zapamatována jako lepší průměr, proto moc nechápu všechnu tu negativní kritiku, která se na tu hru snáší.
        • Po trojke to bolo niečo úplne nové a ukázalo sa, že väčšina hráčov tento nový systém nechce. Možno aj práve preto, že im bol predstavený práve v takej nevyváženej forme.

          Rozhodne to nebola zlá hra, 7/10 má odo mňa určite. Ale taktiež je to hra, ktorá má u mňa najhoršie hodnotenie zo série. *3*
  • !!!!Je to objektivně hodnocené jako celek..nemožou tomu dat 6 nebo 5 protože v minulém dílu bylo toto a tamto..tady je to hodnocený pro masy které třeba tuhle sérii nikdy nehrály( Tečka)!!!
  • Slibovali návrat ke kořenům HEROES III a skutek utek. Z mého pohledu velké zklamání :(
    • Návrat ke kořenům byla svům způsobem 5ka. Nevim co řešíš.
    • BoB.2
      Zlatý trojky a pětky *7*
      • Trojka jo ta byla nej ale 5 podle mně nejhorší díl série teprv až s poslednim datadiskem to získalo nečo zajmavýho samotná 5 byla ale nejhorší.Samozřejmě tohle je záležitost vkusu někomu se líbý to a jiný zase tohle ale tohle je podle mne po 3 druhej nej díl. osobne to mám takhle 3,6,2,1,4,5. Když budu u 5 počítat jen poslední datadisk tak to je 3,6,2,5,1,4.
  • K tomu závěru recenze. I kdyby to byla první hra žánru, tak by si desítku nezasloužila a nezaslouží si ani osmičku. Jako výhradní singleplayer sice nemám nic proti nutnosti být trvale připojen, ale debilní socializaci á la Facebook games prostě neskousnu.
    • prý debilní socializaci... nedokážeš přijmout nic nového, a proto tento velký krok pro komunitu nevidíš...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit