Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Lidičky jak vám to šlape? Nemyslim si že mám doma nějaký ořezávátko, ale hra mi jede na full okolo 25 FPS, na minimum okolo 40 *9*

    EDIT: Vyřešeno
    • ty jo další expert s dokonalým zrakem co potřebuje v krokovacím rpg 120 fps ? Myslím že 25 je totálně dostačující.
    • Vsechno na max a v pohode(pardon fps nesleduji). Mam cca 3 roky stary pocitac a neni to zadny high end sestava.
      Opoti Early Acces se trochu zmenila grafika a na forech si par lidi stezuje na nejake problemy,ale me se to nastesti netyka. Na druhou stranu hra nepodporuje sirokouhle monitory(nepochopitelne),takze nepouzivam svoje nativni rozliseni,ale o neco mensi.
      • 1920*1200 je pro tebe dost širokoúhlé? Já s tím tedy problém nemám.
        • Dobre, tak sirokouhle podporuje,ale nepodporuje vsechny formaty. Podle fora nejsem jediny komu nativni rozliseni nastavit nejde.
  • No doufám, že to bude alespoň tak dobré jako Grimrock.
  • Zkusil jsem ten early a byl to skok tak o 15 let zpátky. Nebavilo mě to a občas jsem dost bloudil. Design města byl podivný. Když to srovnám s posledními Wizardry, tak není o čem *3*
    • Je to hra pro fandy MM serie. Ja to tak aspon celou dobu vnimal.
      Bavim se. Jako bych zase hral MM6. Az na to krokovaci chozeni,ktere ale v plne hre alespon udelali plynule. Porad lepsi nez ty skoky v Early Acces
      • takže v desítce taky můžeš chodit, kam chceš, není to jen série cestiček? ze všech těch trailerů to tak vypadalo...
  • Jsem zmatený, myslel jsem, že v early access byl jen první akt, ale teď hra vyjde celá. Znamená to, že hra pořád ještě není hotová?
    • Je hotová, Early Access byl v podstatě jen betatest. Obsahuje celkem 4 akty a docela se oproti Early Access liší ... směrem k lepšímu ;)
      • DeDy
        Ano potvrzuji. Asi po 5 hodinách hry můžu napsat, že finální podoba je podstatně lepší než betaverze z listopadu 2013.
        • Díky oběma za info :-)
  • Na tuhle hru jsem se moc těšil. Zítra si ji koupím, tak doufám, že nebudu zklamaný...
  • ucho
    a co takhle lidem říct, že si můžou Steam verzi koupit na GMG za 400,- ? trochu rozdíl, ne?
    • mas hold dobrej kurz ja to mam o 75,- drazsi ale to nejak neresim pockam si na recenzi.. ubisoft a nemci to me smrdi
    • vážně? *1*
      • ucho
        no vážně, a ještě k tomu Deluxe verzi...
        hm, tak ne, je to UPLAY verze. ale tak pořád lepší jak proklamovaný playman :D
        • pokud vim, tak i steam verze potrebuje jeste prihlaseni pres uplay
          • ucho
            jo, to předpokládám ano, ale tak máš to vše pod jednou střechou, aspoň pro ten pocit...
            • DeDy
              Právě proto jsem to na podzim koupil přímo na Uplay. Abych nemusel spouštět Steam a pak ještě Uplay.
        • davidBray
          škoda
  • 700 stovek? Tak to bude asi nejdražší hra v historii her :)
    • prave jsem ji koupil presne za 392.52 CZK na GMG - chce to uplatnit voucher z titulni stranky -25 %
      • A i tato verze bude CZ?
        • ano, mam to v cestine
    • sleepless
      Moje chyba, sorry. Je to upravene
      • v textu neni - posledni odstavec
  • To je snad nejdražší hra všech dob (700 stovek?)
  • fallanga
    Doufám, že tam bude i sci-fi prvek z minulých dílů.
    • google má zas výpadek? já jen, že se ptáš všude možně už jak dlouho *3*
      • fallanga
        Vidíš snad na konci věty otazník? Ne? To znamená, že to není tázací věta, takže se neptám.
    • Ja jsem scifi konce vzdycky nemel rad. Uplne na konci hry te to nutilo ucit se uplne nove skilly, a sotva jsi je zvladnul, byl konec hry.
      • fallanga
        Také jsem je moc nemiloval, ale patřily k tomu.
    • janchor
      Nedoufej, není.
      • fallanga
        Opravdu? Tak to je špatné. Už teď vím, že se mi to nelíbí.
  • BoB.2
    Chrochtám též doufám že nebudu zklamanej.
    • davidBray
      nemůžeš být, je to v češtině

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit