Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podle me to je jen marketingovy tah od telltale. jen vydaji mensi hru podle neceho mnohem znamnejsiho. jako u walking dead ale to alespon za neco stalo
  • No dyť jo. Že bych to mohl myslet jako vtip tě nenapadlo. Tebe si budu pamatovat, s latu mluvit tak jednoduše, jak to jde. Bože můj. *1*
  • nema smysl ty hre nadrzovat jen proto, ze to delalo znamy studio. lejno zabaleny v darkovy krabicce nikdy nicim jinym, nez lejnem nebude.
  • PanS
    Od začátku jsem říkal, že v prostředí Minecraftu by se jenom těžko dala vymyslet nějaká smysluplná zápletka. Telltale vzali příběh, který už i ti dvanáctiletí viděli stokrát jenom s malými obměnami, a nacpali ho do hry, která už je dávno za zenitem. Buď jak buď, recenzent se oprávněně obává, jestli tahle hra vůbec má nějaké cílové publikum.
  • fallanga
    Jasně, pokud někdo začíná třeba s GoT, tak je jasné, že se mu to líbí, ale já bych už od nich potřeboval nějakou změnu. GoT a Borderlands ještě toleruji. GoT mám rád jako knihu/seriál a Borderlands je totální šílenost. Což kompenzuje to, že je to vlastně pořád to samé. Ale myslím, že je čas na změnu. Teda, aspoň co se týče hratelnosti. Příběh, iluze voleb, komiksová grafika, to je v pohodě, ale ten gameplay to už chce nějak okořenit.
  • viac blokov je len lepšie
  • toľko Lega nenájdeš na svete koľko je na jednej mape :P :D
  • bloodborn bolo hlavne o gameplay-i a podľa toho hodnotili. telltale hry nie. minecraft story mode je skôr pre mladších
  • Tobě taky nic neříká slovo soucit, co.
  • 5/10, neni to moc? jakoze jaky ma ta hra vubec klady, ze si zaslouzila celych pet bodu?
  • Třeba tohle bude v klasickém MC, někdy ve verzi 2.2... (máme 1.8, chystá se 1.9, snapshoty se už blíží k releasu) ;-)
  • Když jsem v článku četl, o čem je příběh, nemohl jsem se zbavit pocitu, že v Telltale panuje hluboké přesvědčení, že Minecraft, to je přece ta hra pro dvanáctileté šikanované wannabe-nerdíky, v tom se najdou, to se jim bude líbit. *7*
  • Tak potom už je to sice hodně předražený plast, ale i tak se z něj s trochou vůle pořád dá postavit raketa raketa raketa. *1*
  • Hm, na Minecraft jsem narazil při při testování různých OS pro Raspberry, kde byl v jednom z nich implementovaný. Celý víkend jsem se u toho zasekl a taky kopal obrovskou jámu až po první vrstvu cihliček úplně dole, tunely skrz na skrz celou mapou, nebo obří lávky ve stratosféře... :D
  • Řekl bych, ze je docela rozdíl mezi adventurou a akční rubačkou.
  • Prosim vas a jaky pribeh byl v Bloodborne??? Zadny tam nebyl a stejne to bylo za 10/10, recenzent ma averzi vuci uspechu, ktery minecarft zaznamenal a v prodejich si povodil Bloodborne jako kus slimaka *1* *1*
  • gesto
    Proč neuvěřitelné ? takové hry s 99% hodnotí jenom lidi co si je koupí, a ten kdo to kupuje má jasno je to fanda minecraftu tečka... já osobně takové hry nehodnotím ,,, další příklad třeba wowko dejme tomu že to nehraješ, budeš to hodnotit ? třeba raidy ? nebo rated BG ?
  • PanS
    Klišovitý příběh u dávno okoukané hry.Ale proč ne, některé série takhle přežívají už pěkných pár let.
  • trochu mě trápí a jsem zděšen hodnocením na Steamu - přijde mi neuveřitelné že tento paskvil dostane od skoro 2500 lidí hodnocení 9/10. Na metacritic user reviews dejme tomu ale Steam jsem doteď považoval za celkem objektivní kde se lidi nebojí sklouznout k přísné kritice a hodnocení viz nedávno Armikrog který má nyní podle mě spravedlivých 6/10. Pětiletý děcka přece nemají steam účty?!
  • Veskoslav
    WD se jede setovka Hell, k tomu máš JERAM'S BRACERS, prsteny Restraint setovku (gem na bosse, non-physical damage a damage, když jsou pod sranda efekty). Mě chybí zbraň, což je na Zombii Charger, co snižuje až o 80% spotřebu many+až 100% damage Zombii Charger. Mojo valíš buď na snížení damage nebo co ti přijde. A pasivky se většinou hází damage proti elitkám +50%, The Grin Reaper, který právě vytváří dvě tvé kopie, co můžou vyvolávat tvá kouzla, co máš aktivované. Navíc když si do pasivek narveš Grave Injustice, tak piraňa tornádo a jiné srandy máš prakticky hned zpátky díky cooldownu:) Jako teď má WD jednu z nejlepších setovek ve hře, co je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit