Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Normálne som si vytvoril účet na tiscali po x rokoch, len kvôli tomu aby som ti mohol napísať že miesto toho aby si sa bál hrať niečo kvôli "názorom" niekoho kto sa sťažuje na (príklad) to že combat je zlý pretože veľa krát zaútočil na niekoho iného koho chcel a nezistil že je chyba medzi klávesnicou a stoličkou tak to budeš mať ťažký život, neviem, čo keby si miesto čítania nezmyselných komentárov (ako je tento môj) a názorov(recenzií) ľudí čo všetko vedia,... vytvoril vlastný, nainštaluj si ju, zahraj si ju, vytvor si vlastný názor a buď to to dohráš alebo nie......a pre tých čo tu len plačkajú vkuse na nejakú hru, ...vedro mi nestačí na toľko *ován čo tu čítam.
  • Par prikladu. Povrchni, jedovate otravna Yennefer jako osudova zena Geraltova zivota? Kterou miluje prave pro jeji odmerenou aroganci? Ciri, s zivotni zkusenosti daleko za hranicemi predstavivosti celeho ansablu postav Sapkowskeho sveta, vyobrazena jako ukrivdena, pubertalni a hormony cloumana dcerka? Kompletne podehranej dejovej oblouk divokyho honu?
  • Zase tak hrozný to není. Ano, soubojový systém je víceméně o ničem, ale jinak je to dobrá hra
  • SMRTKA: Dobře řečeno, Smrtko! Kdo máš uši, slyš! A hm, neházejte perly sviním... zašlapou je, otočí se a roztrhají vás... koho by napadlo, že to bude tak dobře pasovat i na diskuzní fóra v roce 2017 *3*
  • Znásilněním prochází můj mozek, když si čtu ty rádoby intelektuální žvásty. Četl jsem celou sérii dvakrát a nemám problém s převedením postav z knih do hry.
  • díkes
  • jamar28
    Tolik lidí tu píše, že Zaklínač 3 je v podstatě sra*ka, že se začínám bát. Koupil jsem ho kdysi ve slevě, ale ještě se k němu nedostal, tak se asi mám na co těšit. *1*
  • Blue.Shark
    Příspěvek napíšeš za 10 minut, hru dohraješ za 100 hodin. Jo, čas diskutovat si ne až tak překvapivě lidi najdou.

    ...jo to mělo bejt sarkastický. Tak to promiň *13*
  • Gggg co tu vůbec řešíš za blbosti? Ano postava Ciri je dobře napsaná protože je to vlastně "dítě" od dvou lidí kteří dítě jinak mít nemůžou a její praví rodiče se od ní odvrátili (budu tě citovat, kvuli blbostem jako je osud státu narážím na Nilfgard) v podstatě neměla ke komu jinému přilnout a tak Yen a Geralt se pro ní stali adoptivní rodiče, vybudovali si vzájemný vztah který máš i ty herně možnost ovlivnit a naopak ji usměrnit k ostřejší povaze nebo přívětivější. Ciri si čtenář oblíbí a v rámci děje k ni přilne...

    Protože v tom hnusném světě kde zájmy státu, říše, obchodu vždy vítězí nad lidskostí, přátelstvím je to vlastně jeden z malá pěkných a dojemných momentů... ano ty možná očekáváš že ty hnusy a podobné politikaření budou pokračovat dál, ale v závěru jak se psalo výš osud světa je daný! Ty máš jenom možnost ovlivnit konečný osud Ciri a popravdě scénu jak odjíždí do Nilfargu a čtenář má naději že z té obrovské kravé a despotické říše je malá naděje že právě Cirí změní tu říší v něco lepšího... To považuji za jeden nejlepších okamžiku celé serie...

    A to hovořím jako fanoušek Temerie který se snažil vší silou zajistit dominanci Temerie ke které se díky druhého dílu osud zachová ve všech případech hnusně
  • Nekdo se chodi do diskuze podelit o svuj nazor, nekdo si tam chodi cist cizi nazory a nekdo tam chodi na cizi nazory nadavat.
  • Lukyz
    Tu
  • Lol, to jsou zase kecy... :-D
  • To ja taky. Abych se zbavil zhovadileho gamedesignu, ktery pro nesmyslnost hraci i exvyvojari po vydani opravuji.

    A hru mi to stejne nezachranilo, jelikoz znasilnenim si prosly bezmala vsechny knizni postavy, s paradoxni vyjimkou Geralta, jenz o kvetinku neprisel. Byt telesnou konstituci a animaci se z nej stal reznikuv synek spis nez agilni slachovitej sermir tancici mecem.

    Dialogy vychazeli z ust z masa a kosti, ale skvely dilky v mozaice netvori nutne skvelou vitraz. A to je pribehove Witcher 3. Hlavni linka posila oci v sloup, a ty vedlejsi se ve vzpomince slily do mlhy, z niz si kontury zachovaly jen vyjimky spocitatelny na prstech jedny ruky.

    Misto lekce, je z toho obrovsky uspech (jednooky mezi slepci kralem?), ktery celou tuhle pristupovou filozofii neposila k sipku, ale je ji vetrem do plachet. Chvastani o revoluci a realne se do znacny miry implementuje a adaptuje presne to, cemu se formale studio vymezuje... Fakticka cesta za snem stat se AAA studiem korunovana pokrytectvim do vlastni kapsy. Me dohrani Zaklinace zkazilo chut hrat cokoli na hodne dlouhou dobu.

    Obavy nad CP2077 jsou obavam se na miste. Tym CDPR puvodni clenove ve vlnach opousti a misto nich se najimaji "zkuseni" profesionalove herniho prumyslu, i se vsemi jejich zazitymi a do nekonecna se opakujicimi AAA navyky, pristupy, stereotypy a trendy.
  • Ne, není a ne nebylo, i kdyby to byly důležité rady
  • Pls odkaz na ten animační mod, dík W
  • Ano resi protoze ho bere jako otce. Tohle je naprosto pochopitelne.
  • Ne, to je naprostá kravina, co píšeš a mluví z tebe fanboy, CDP Ciri představil jako postavu, co protestovala x světu, dokázala dlouho utíkat před Honem a ve finále řeší nějaký naprostý irelevantní kydy od Geralta
  • Lukyz
    Přesně tak, existuje mod, který přidává animace k pití lektvarů, konzumaci jídla a natírání mečů oleji.
    Přiznám se, že bez těhle módů a ještě preparations, který mění alchymii už W3 nemá pro mě smysl hrát.
  • Zamysli se nad tim co pises... Praveze diky tem momentum, ktere ma s Geraltem je to uveritelna lidska postava.
  • Kdyz myslis... :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit