Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dvě minuty je sakra dlouhá doba, nedívím se ti, za tu dobu jde stihnout tolik věcí. Třeba napsat komentář na games. Gratuluju, dobře využíváš svůj čas ! *10*
  • Ja sa nerad priznavam ale Zaklinaca aj kopu inych takychto hier hram na najlahsej obtiaznosti aby som si mohol v klude uzivat pribeh a skumat svet. nie 3 hodky travit s trollom apod.

    Ale tiez som byval ten ze vsetko treba hrat na nightmare apod. len asi ked vekom dochadza cas na hry ...
  • Pro nerdy max
  • To je ve finále vlastně jedno a je to proste špatně napsané, protože v moment kdy zastavuje konec světa, řeší naprosto stupidní věci, který jsou v globale krize úplně jedno, ze to ve finále nemá vliv na konec světa ale pouze na Ciri samotnou, je v ten moment jedno, buď je to postava, který od svých 12 let neudělala osobní progrese, či je ten konec čistý brak
  • Tak hlavně, že máš čas o tom diskutovat.
  • Tsss... ta je prave skvela :-)
  • Osud světa na otcovských radách nesouvisí. Na otcovských radách závisí jen osud Ciri a Geralta, což dává smysl. Co takhle se místo blbákování na fórech zkusit občas zamyslet?

    Fakt, někdy mám pocit, že Zaklínač 3 je prostě pro dnešní dobu hra příliš dobrá...
  • true
  • mod co dodává animace sto pro existuje koukni na nexusmods a co se týče toho kuřete, hele mohl bys zkusit prostě to nedělat, já vím že pro hodně lidí je to šok, ale když vám hra dá možnost a vy ji nechcete tak nepotřebujete novou obtížnost nebo moc co vám to zakáže prostě tu možnost nepoužívejte.
  • Chtěl jsem se zeptat jestli neexistuje mód kde nemůžete konzumovat během souboje kuře nebo játrovou paštiku a zachránit si tím život před strašlivou polednicí *1* a pak mód, který dodá animaci pití lektvaru během souboje. :-)

    Díky!
  • Já měl chuť Ciri zabit, nesktucne otravna postava, která šílené prehrava
  • Chybí mi hlavně 1st person mod a s tím souvisejíci lepší podpora VR
  • JJ, na Skelige. O vedlejší úkoly (jak tu dole někdo píše) ani tak nešlo, spíš mě přestal bavit příběh v kombinaci s celým příběhovým systémem ala pohádka O kohoutkovi a slepičce - studánka dá vodu za šátek, švadlena chce boty, švec štetiny, či jak to v té pohádce bylo. V té fázi mi už vlastně bylo úplně jedno, co s tou Ciri je nebo není a měl jsem toho pátrání plné zuby. *1*
  • wenceslaus
    Zaklínače 3 jsme rozehrál a po úvodní lokaci uložil na dlouho k ledu. Ještě že jsem se nakonec vrátil. Stálo to za to. I když si stále myslím, že měnší svět by tomu slušel víc.
  • A pritom na Skellige nemusis travit moc casu, vsechno je to jen o tom, ze spousta lidi chce mit vsechny vedlejsi ukoly splneny a pak je to diky tomu prestane bavit. Vyvojari nemuzou za to ze si to lidi neumi rozvrhnout. Btw Skellige je naprosto uzasna lokace.
  • reakce jenom na citaci: "to může být jen ve videohře. Čekám, kdy přestanou hry být takhle tupé..." není to spíš o lidech? Zboží by mělo zaujmout širší publikum, ergo jestli je masa lidi v lidstvu tupá, hold musí být i s tímto způsobem udělané zboží:-) // já nevím chybu ve vývojářích ale spíš v těch konzumentech...
  • Čistě ze zvědavosti - skončil jsi na Skellige? Tam měli jemnej zákys asi skoro všichni. Je to trochu depresivní prostředí, hodně rozsáhlý a trochu generický. Vývoj postavy a přísun nových mechanik se tam dost zbrzdí. Přestal tě bavit soubojovej systém?
  • Tak kotouly nemusis pouzivat i bez tohoto modu...
  • Osud sveta? To jsi asi blbe hral, ale tam jde o to jestli Ciri prezije nebo ne a jestli se stane cisarovnou ci zaklinackou, bila zima bude vzdy porazena.
  • No, škoda že to nebylo k dispozici dřív. Zaklínača třetího jsem chvilku hrál, po 2/3 hry smazal a obávám se, že už nic mě nepřesvědčí, abych to dal nanovo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit