Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No kukám, že Modern Warfare 3 by sa kľudne mohlo volať aj: Cesta okolo sveta za 4 hodiny *4*
  • Tak se nám zde zase vynořily antiami názory. Pokud mohu, rád bych přispěl sou troškou do mlýna. V Americe stejně jako v Rusku, Německu nebo u nás jsou lidé hloupí a lidé chytří. Nikdy jsem neměl rád takové to škatulkování národu jako že Němci jsou fašisti Rusové zase komunisti a Češi "švejkové". Já osobně nesouhlasím s Americkou vládou a politikou a také s jejich válečnými akcemi, ovšem nemám nic proti lidem kteří v Americe žijí. Člověk by mohl říct že za to jaká je vláda můžou lidé kteří ji zvolili ale stačí se podívat na naši vládu a všechno je hned jasné ( kolik stran slibovalo to a ono a když se dostaly k moci jejich sliby náhle zmizely kdesi v nenávratnu ). Dívat se na Rusko jako na to špatné a zlé a na Ameriku jako na hodnou a pomáhající zemi je velmi naivní názor, obě země jsou mocnosti které sledují jen svůj záměr a cíl. Je pravda že mi už jde trochu na nervy to že ve hrách ( COD vím že jste v některých dílech hrýly za sovětského vojáka ale teď mám na mysli moderní díly, MOH.... ) jste většinou za americké hochy kteří jsou vždy v právu a spásí svět. Proč nikdo neudělá hru třeba za ruského vojáka který bojuje proti američanům ( opět říkám nemám nic proti americkým občanům ale proč to jednou neobrátit, proč musí být vždy rusové ti špatní? ). Jinak jak se vybarví nové COD se teprv uvidí.
    • Problém je, že pokud je scénář s tématikou třetí světové v dalším Modern warfare pravdivý, tak zde jsou opravdu Rusové ti špatní, protože to vypadá na to, že to jsou právě oni, kdo se vrhl, vedle ataku do samotných Spojených států s argumentací "odvetné akce za masakr na letišti, ve kterém byl zapojen agent CIA ", i do zbytku Evropy, což se už pochopitelně těžko dá nějak obkecat. Takže, i kdybychom přece jen měli tu možnost hrát za nějakého Voloďu, tak ho stejně budeme vzhledem k ději vnímat jako příslušníka expanzivní armády pod vlajkou země, jejímž vládcům ruplo v ultranacionalostické bedně a kteří mají chuť z Evropy udělat ornici, což by "ruský hratelný charakter" stejně nestavělo do nějaké světlejší a lepší pozice, než ten americký, krom toho, že by někteří lidé měli dobrý pocit si do textur, posázenými americkými uniformami, vysolit dávku ze samopalu.
      • No todle bylo ztvárněno ve WiC: SA...kde ač rusové napadli západ, tak sovětské vojáky to tam vyobrazovalo prostě jako...vojáky kterým někdo dá rozkaz a co zmůžeš...
        • WiC v tom bylo úžasné, protože i ti vojáci měli svoje důvody, když ve válce ztratili svoje rodiny při bombardování měst a podobně..zajímavý pohled na věc
    • Heleď, taky nemám rád škatulkování, ale Amerika je velká s mnoha státama, to jo, to oni znaj, ale serou na státy v Evropě, znaj ty, co vidí v TV a ty, který znají z History. Jasně, v USA jsem byl jako mladší a měl jsem z toho prd, ale to si člověk pamatuje, ale zase když si vezmeš co zase chybí čechům, tak nějaká finanční gramotnost, většina čechů je v tomhle prostě strašně negramotná, což zase v USA máš většinu těch lidí na tohle chytřejší. Jinak já rozhodně proti američanům nic nemám, vlastně nemám nic proti nikomu, ale to, že oni neví, kde česko leží, občas ani že existuje, je prostě fakt, to se nedá obkecat. :D Jinak ty tvoje dotazy jsou jasný, hraješ hry z USA, kámo, ti si nebudou střílet do vlastních, taky bych to nedělal, BIS taky dělá hry, kde země, která působí česky je ta hodná a bude zachráněna. :D Když budeš hrát Ruský hry, tak zase budeš hodnej Rusák, to je jasný, třeba nedávno sem hrál hru, která simulovala napadení Gruzie Ruskem, za Rusko, mordoval sem Gruzince, Poláky, NATO, Ukrajince, všechno sem to střílel :D (byla to strategie)
      • No já ti nevim, ale dohráls všechny konce Army? V některejch to Černarus docela slušně odnese. :D
        • Fakt? :D Já dohrál jeden a byl jsem rád, že jsem rád, no to né toto, tak to BIS zapřu :D :D
  • Doufám že tam Česká Republika bude promakaná stejně dobře jako v SOF 2 :D
  • Tohle mi nějak připomnělo XXX. Celkem bych se i vsadil, že to bude zas nějaky středověky hrad někde v divočině a v 5+ tisícimetrových horách. Pochybuju že budou vychazet z nějakeho existujiciho mista.
  • Whoossain
    Zdá se mi to, nebo se bude už 5. sezónu ždímat engine z CoD4?
    • Ovsem pozor ted na to naroubovali destrukcni system ala Frostbite 2. *3* *2*
  • Tak to jsem zvědav. Skoro bych se vsadil, že vzhledem k zeměpisným znalostem vývojářů a jejich všeobecnému přehledu se bude v česku zase mluvit rusky.
    -----
    No, ale je fakt, že je jich tu jako sr*ček.
  • Jsem ohromen! Kultivovaná debata a inteligentní příspěvky na games.cz a zejména pod MW3 článkem? A kde jsou náctiletí fanboys/haters/trollové a jejich výplody? Pánové, díky.-)
  • Já doufám, že Češi tam budou mluvit zase rusky jak to mají ve zvyku naší zemi dělat..
    • Jiná doba, teď budou mluvit Americky. Nebo tu bude nějaká Al-Kaida. Teda budou mluvit Americky s Ruským přízvukem a budou mít turbany na hlavě. A bude tam cedule WELCOME IN CZECH REPUBLIC a nad hradem bude PRAGUE CASTLE, potom se to bude odehrávat v těch neznámých horách v nejmenovanným hradě. :D (Jo, vím že se v USA mluví Anglicky, tohle je jen nadsázka)
      • V pohodě, na rozdíl od většiny komentujících zde vím co je nadsázka a jak ji používat ;) Ale prostě jsem to musel napsat, protože mi to dost připomnělo film XxX s Vin Dieselem, kde právě byli taky v Česku a mluvili anglicky. K těm teroristum u náš co taky nemluvěj česky tak třeba film Česká spojka
        • Nebo si pamatuji ještě Soldiers of Fortune 2, taky tam byla mise v Praze a samá Ruština. :D V XxX si zase dobře pamatuji na scénu s kolonou vybouraných traktorů s nákladem brambor. *4* Česko nemá moc dobrou reputaci, no. :( A ještě jeden ten film, tak si nepamatuji na jméno, ale bylo to na hranicích ČSSR a NDR, byli tam na hlídce Američani, taky tam z nás udělali typický rusáky a ještě zazněla jizlivá věta "tohle nemůžou dělat ani Rusové..." --- "však to nejsou Rusové, to jsou češi...", češi honících se na koních v beranicích s AK 47 mluvící rusky. :D Nebo tak nějako to znělo. :D
          • Tak ono v XXX bylo památných failů docela dost. Třeba hory typu Himaláje hned za zámkem Vranov nad Dyjí, nějáký zázračné kouzlo co spojilo Dyji s Vltavou, aby se finále mohlo odehrávat v Praze a taky asi nejrychlejší auto všech dob, co zvládne cestu Vranov - Praha za 30 minut. Takže neočekávám od CoD nějáké zázraky. Musí si člověk uvědomit, že za prvé je to CoD, a za druhé to dělají amíci.
          • Památná věta v jednom pc časopisu na SOF2"autoři nejspíš neviděli Prahu ani z pohlednic jinak si nedovedem představit proč ulice vypají jak z dokumentu o Iránu.
  • A bude CGI Klaus?
    • No kdyby se vykašlali na tu ubohou zápletku s ruským prezidentem, mohli tam umístit misi, kdy musíte vyčkat skryti nepozorovaně v pražském orloji na setkání Makarova(nebo jak že se ten bídák jmenuje) zástupce se špičkami místního teroristického hnutí, pány Nečasem a Kalouskem a ty také odstranit. Poté by samozřejmě následoval zběsilý úprk prahou, který by klasicky (dle amerického smýšlení) obsahoval plno rusky mluvících policistů s ak-47, mobilních hlídek v žigulících jak tu někdo psal výše (při troše štěstí škoda 120 vb), houfné přestřelky v centru prahy a možná by přiletěl i Hind z project igi 2 s převrácenými ruskými vlajkami:D
  • Prej obrovské zničitelné prostředí a přitom podle obrázků to vypadá furt stejně jako předchozí díly
    • Raziel_cz
      Hlavně, že ty obrázky pocházejí z finální verze...
    • mně přijde ze to vypada jeste hůř

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit