Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V COD4 si pamatuju na to malilinkatou mapu už ani nevím jak se jmenovala bylo to snad 50m čtverečních :) (byly tam lodní kontejnery) a když tam bylo 50 lidí tak to byl nářez :D
  • ascv: Téda ty toho o mě ale víš a přitom nic nevíš.
  • kobzool
    Když člověk příjde o styk s realitou jen kvůli hře a zvláště takové která jen RP unfriendly jako WoW, tak ten člověk musel být jeblí už předtím.
  • kobzool
    xDxDxDxDxD
  • Myslim,ze jsem toho hral vice jak ty.Protoze ty ocividne povazujes arkadove hry s autohealem za nejvic hardcore hry pod sluncem.
  • Hmm to fakt nejsem,.Kdo to ma byt?
  • Cod s SP kral?Tys toho asi moc nehral co? *1*
  • V tom případě to nebylo pro tebe .)
  • Klidně si mínuskujte dozblnutí toyové .)
  • A proc si myslis,ze vsichni co tady nadavaji na cod jsou hraci BF?Ja bf nehraju,ale na cod nadavam protoze tahne herni prumysl do cim dal vetsi zumpy.
  • hmm BF sem naposledy hral dvojku,BC me nebere.Zkousel jsem i to slavny CoD MW a ze bych dostal na "p*cu" se rict neda.Protoze tolik headshotu za jednu hru jsem jsete v zadne jine hre nedal.Tak nevim no....Cod 1a2 jsou mnohem lepsi
  • Muj kamarad ma kvuli WOW zk*rveny zivot. Sedel u toho tak dlouho az se z nej stala prazdna slupka od bananu. Odstehuj se do korei a tam u toho muzes s rakosnikama sedet 24/7, 365.
    Dekujeme za tvuj poznatek
  • bez si klikat na mysku a nevyjadruj se. ses uplne mimo misu srovnavas nesrovnatelne.
  • dvé?

    Jo ja videl i zavislaky keri se z toho lecili i po 5ti letech nonstop. Diky za tve moudro. Jini si si MP vystaci i dele nez ty.

    Bez si dat naky "danžn" a zalez zase do díry.
  • kobzool
    ano, ale zabaví to na tři roky, místo dvé hodiny
  • WOW = brainwash. kšáá....
  • já jsem wowkař, a cod je spračka xD
  • Ja mam rad obe hry... tesim se na oboji.

    Ale musim rict ze tyhle stada nedelaji vubec dobre jmeno BF komunite. Jedine co tady ctu je HATE, fnukani, HATE, fnukani + to ze uz vsichni ted z jednoho/dvou videi vi jak vse bude vypadat.... To BF hrajou jen ubozaci kteri umi jen nadavat na konkurenci? ...trochu detinske.
    Navic jak uz tu asi 10000000000000000x padlo... obe hry jsou o necem jinem. Coz vam ale nezabrani ja vim:). Bavte se.
  • ja se tomu nedivim ze sem tak lezete... ono takovej pohodar co si dela prochazky v bf v lesiku nakopecku zalezlej za krovim ma spoooustu casu a pak kdyz vleze na naky server COD dostane tezce pres p*cu lol verim ze vas to tak nasere ze pak musite hned na diskuze plakat :)
  • Co vy budete delat az COD/BF3 vyjde?
    NEvsiml sem si ze by lidi kteri hrajou COD ze sebe chodili potit takove ubohosti na odkazy pro BF3 co tady predvadi stado zmanipulovane jednim ci dvema trailery :D...
    Je mi vas uprimne lito, komunita zakomplexovancu. Lituju vas az vyjdou obe zacnete sem chodit a nadavat na COD 2014 ????...... noobz.

    To vis svoboda projevu..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit