Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Moc si přeju, aby BF (pokud bude opravdu tak kvalitní, jak se zatím tváří) nakopalo MW zadek. Nikoliv proto, že bych jim přál něco zlého, ale aby ty paka konečně přestali zahnívat a zmizela jim ta nezasloužená svatozář. Pokud by našli konkurenta, třeba by se začali pořádně snažit.
    • BF a COD uz nesrovnavam protoze jsou to odlisny hry.Jsou to porad FPS ale jsou jiny.V COD hraci bezi a pocitaji s tim ze hned na nekoho narazi protoze jsou tam daleko mensi mapy..dutiz spis spolehaji na svoji hbytost,instinkt.V BF mi to prijde ze se hraje vic tymove.Nekdo jde nastoupi do tanku a k nemu dalsi k tezkymu kulometu a jedou.Pak jsou tam sniperi kteri je kryjou a dalsi typy hracu.Obe hry maji neco.BF ma vozidla,vetsi mapy (coz je nekdy otravne,ale proto tam jsou vozidla) mozna realistejsi dojem.V COD jde o to si poradne zahrat.Vyblbnout se,rushovat,muzete zkouset kraviny diky mensim mapam protoze se na urcitou pozici dostanete rychlejs.Kazdopadne zkusim obe hry ale priklanim se spis ke COD,protoze nehraju a neznam serie BF a vim co muzu od COD cekat.Uznavam obe hry jako dobry FPS
      • přesně tak, nedá se srovnávat hra zaměřená na SP s MP klasikou...
      • Cahir
        Spíš jsem si pohrával s myšlenkou, že vývojáři by měli mít neustále "horko" pod nohama, aby se právě nedostali do fáze, kdy jen recyklují dokola to samé a jejich dílo kvalitativně upadá (viz CoD). Mělo by probíhat "zdravé" soutěžení, snaha nabídnout více než konkurence. Proto jsem hovořil o BF.

        Podívej se na Bioware, pokusili se po roce vydat horkou jehlou spíchnutou hru a dostali silnej políček od komunity. Možná i Zaklínač (jestli tam teda o něm za velkou louží slyšeli...) je trochu vrátil na zem a donutil je se zamyslet nad možností, že nejsou neotřesitelnými králi RPG a že nesmí usnout na vavřínech.

        Možná je celá tahle myšlenka zcestná, jelikož staví vývojáře do pozice obchodníků (alespoň že poctivých), ale minimálně se za ní skrývá fakt, že konkurenční boj nedovolí tvůrci ztratit kontakt s realitou. Teď jenom nevím, jestli je na místě srovnávat RPG a FPS komunitu. Nebo je to spíš o hardcore x casual "komunitě"?
    • A ja bych jim to i pral za to,jak zneuzovaji sveho postaveni diky CoD.Vycurane vydrbavaji s hracema kazdy rok,protoze vedi,ze jim to ti fanousci budoou kupovat i kdyz ty kazdorocni pokracovani ,tim co nabizeji, maji cenu tak ctvrtinovou.
      • nejses ty ondrejlo86? :D
        • Hmm to fakt nejsem,.Kdo to ma byt?
  • byl bych rád kdyby se už nevraceli vůbec...
  • Vratit se ke korenum? Tak to prosim zadne automaticky doplnovani zdravi, free dedicovane servery (ne jen od jedne firmy) a mod tools. Tyto tri veci by mne vcelku stacily ke spokojenosti...
    • autoheal neznamená automaicky lehčí hru
      • jsem rad ze ho v bc2 multiplayeru vyrazne zpomalili
    • Aby jsi se z toho autohealu nezbláznil je to skvělá věc a pokrok tak si zvykej.
      • A wild summerfag from Bonusweb approaches!
      • A v cem konkretne je to pokrok?
        • Joha
          Pokrok v tom, že priblblým ľuďom sa nechce hľadať lekárničky tak preto radšej zalezú ze bedňu a počkajú kým to môžu znovu rushnúť. Zlatý Half-Life a Counter-Strike.
          • Kdo jsi že píšeš takhle o jiných lidech?
            • Myslim,ze jsem toho hral vice jak ty.Protoze ty ocividne povazujes arkadove hry s autohealem za nejvic hardcore hry pod sluncem.
            • Naběhne mezi nepřátele? Když hraju takovou hru na nejtežší obtížnost tak na nějaké nabíhání můžu zapomenout stačí několik zásahů a je konec ty jsi toho ještě asi moc nehrál že?
            • Takze tim v podstate rikas,ze hrac se nemusi tolik snazit,protoze zivot ho az tak moc trapit nemusi,protoze nabehne mezi nepratele a az mu nabehne BLOOD SCREEN,tak se schova a pocka az se uzdravi,AI taky slusne pocka a muze se pokracovat a porad dokola.
              Jo tak tomu rikam pokrok a opravdova vyzva.Hry ,kde clovek musel pocitat s kazdym HP co mel, aby prezil, byly tak strasne jednoduche a zastarale ze.
            • V tom že se můžeš věnovat ostatním věcem ve hře a ne se pořád starat o to kde je nějaká lékárnička. Díky tomu můžeš použít i jinou strategii postupu ve hře takovou která s lékárničkama nebyla možná.
            • Neodpovedel jsi na mou otazku.V cem ze je ten autoheal tak pokrokovy?
          • A hloupa AI(v tomhle pripade mozna spis zamerne omezena) hezky pocka,dokud si hrac nedoplni zdravi.Prece by je nenapadlo tam pribehnout a hrace se pokudist dorazit ze,to by prece hrace mohlo deptat *1*
            • ascv: Téda ty toho o mě ale víš a přitom nic nevíš.
  • Tak proc bych si rovnou nemel zapnout CoD4?
    • Joha
      Pravda... grafika a gameplay taky isty... nie je dovod kupovat CoD 8 (???)
  • Koreny CoD startuji od MW nebo co??
    • Ano, kořeny Modern Warfare série jsou opravdu první díl s podtitulem Modern Warfare. Jak nečekané.
      • Takže Modern Warfare série s podtitulem Modern Warfare je teda Modern Warfare:Modern Warfare?
        Jen se ujišťuju,že tvoje označoání chápu správně *1*
      • A ja mel za to,ze je to CoD serie.
    • SA-reg
      Kořeny tvrďáckýho moderního CoDu pro lidi co si myslí, že první Final Fantasy byla sedmička, první Fallout trojka a tento rok vychází Oblivion2: Skyrim...
  • Melou něco o kořenech, ale podporu LAN hraní tam nemají. Přitom CoD hry vždy byly o LAN akcích a turnajích. Takhle se ničí progaming. A až mi neříkají, že byly jim to vzalo tolik s trřeb. CoD hra je de facto zaplacená a výdělečná již ve chvíli kdy ji studio ohlásí.
    • Mohl bych se tě zeptat co tady meleš o progamingu ? Ty asi trochu nevíš co to je, že ? Já jsem teda nezaslech že by se někde v evropě pořádala LANka Mw2,BO nebo cod5 ? Neříkám CoD4 a CoD2, to jo, hraji to sám ale ostaní díly jsou z pohledu progaming hráčů nehratelný, zeptej se koho chceš, i na youtubu je video kde kdosi o tom mluví (z h2k) ale Np :)
  • Opět flame opět flame opět flame..... už je to přehnaně trapný :) Diskuze k COD / BF3 radši úplně vynechám... ztráta času čtení těchto......

    Už ať to vyjde spolu s dalšíma hrama a můžu se místo reakcí na ret@rdovaný příspěvky začít bavit.

    Komu se co líbí ať si to pořídí, nedělějte ze sebe ale idioty lidi, vždyť tohle nebere konců...
    • Pete.palis
      o co ti jde??...od toho jsou diskuze...jak si každej naloží se svým komentářem je přeci jeho věc.....
      • "
        tak prodejnost bude, ale s hratelností už to buhužel nepohne podle mě...lidi přičuchnou k BF3 a je vystaráno :)"

        "Skoro všichni se tady klaníte k BF3 a plivete na CoD (což je podle mě samozřejmě v pořádku :D ) ... ale uvědomujete si sakra, že BF3 ještě nevyšel? tak ho prosím ještě nevyzdvihujte až k nebesům...šetřete si to ;) ..."

        tady prostě stačí jen CTRL+c / CTRL+V :D...... LOOOL
        • Pete.palis
          a co jako??
          • Počkej si na BF3 o kterým už teď víš že bude best of best a nepruď.
  • Mne teda mapy z MW2 pripadaj suverenne nejlepsi, spis to kazej prehnany killstreaky.
  • Já osobně koupim obě hry ale jak se tady píše v multiplayeru u BF3 bude problém se spoluprácí.Jen si vemte jak dopadlo MAG,měla to být čistě týmová mp akce jenže se to jaksi časem zvrtlo a všichni tak nějak hrajou sami za sebe a pomoc týmu je spíš jen proto aby dostali víc bodů.CODko je na tom tak že kašle na to jestli budete hrát jako tým nebo jako jednotlivec ale to neznamená že to tak hrát nejde.Všechno to záleží na lidech.Já osobně nejvíc hraju BO a vždy dám dohromady partu přátel a jde se hrát a vše funguje tak jak má.
    • Přesně tak.
  • Nebudu tady porovnávat BF a CoD, tyto hry mají společné jen to, že jsou to válečné FPS. V ostatním se liší. Nelíbý se mi zjednodušení map, aby tě nemohly napadnout z několika směrů atd. Má to být válka a tam taky není nic zjednodušené. Opravdu nesnášim, že se furt vymlouvají na kampery, v reálu Vám taky terorista bude jen běhat po bojišti ? Ne. Bude sedět někde v baráku nebo u zídky někde u silnice, ale nebude jen běhat. Já kampery toleruju a tolik mi nevadí beru to hlavně u BO. Tam je tolik cest, že ani ten sebe lepší kamper je neuhlídá všechny a dá se lehce zlikvidovat. Sice vás párkrát dostane, ale pak je krásnej pocit, když ho vyřídíte a kdo řekne, že ne tak lže. *1* Upřímně pro mě je lehčí zabíjet kampery než rushery. Kamper sedí na místě nebo střídá několik fleků u jednoho místa, takže snáze víte kde je. Zato rusher přileti odkudkoliv. Nesnášim hráče, kteří jdou hrát třeba demolici nebo dominaci a pak nadávají, každýmu s oponentů, kteří maj úkol bránit dané pozice, když u těch pozic sedí a hlídaj. To je směšné a fakt ubohé jim nadávat. Pokud to někomu vadí tak ať si táhne na tdm. Fascinuje mě, že se zaměřují na otázku kamperů, místo toho, aby odstranily některé ujeté perky a serepetičky. Doufam, že když se takhle odkazují na cod4 tak ve hře nechají vyklánění a udělají vybalancované zbraně apod. Když vemu moderní díly série CoD bez ohledu na grafickou stránku a vezmu jen hratelnost tak je nejlepší díl CoD 4 a BO. Obě hry jsou odlišné, ale hratelně dobré. Nejsou zde kravinky jako deadstreaky, hojné využití akimba, žádnej perk na dvojnásobek dosahu nože je zde vyklánění a vybalancované perky a zbraně. A pokud chtějí mít odkaz mw3 na cod4 měli by tyhle věci respektovat a řídit se podle nich.
    • Za mě máš bod za inteligentní a fakty podložený příspěvek k tématu.

      For - Pete.palis - O TOHLE MI JDE! o to že tu spousta děcek plácá nesmysly už asi 1/4 roku od momentu kdy vyšlo první video BF3 aniž by se zamyslelo že obě hry jsou úplně o něčem jiném a společného mají opravdu jen zařazení FPS. Je tedy naprosto jasný že pokud se jedné straně líbí vehikly, letadla apd. a tento herní styl jim vyhovuje a druhé straně se líbí spíše konfrontační styl COD tak se nikdy neshodnou. Nepřestanu si klepat na čelo když vidím ty hordy flamerů generující tuny nesmyslnýho textu... Zezačátku se tomu dalo říkat diskuze, dnes už je to ale opravdu trapný.
    • Přesně tak! Ve válce je kempení, normální věcí. Člověk si musí najít dobré místo a vytvořit takové podmínky aby byl co nejléůpe maskovaný. To samé platí i u zabezpečování jednotlivých lokací na mapě (i v reálu). Vojáci nikdy neběhají přes celé bojiště se a tam. Vždy se postupuje pomalu a když máte snipera vždy si musí najít místo aby měl přehled nad danou oblastí. Nechápu, proč lidé vždy nadávají, že někdo je kemper (a ještě k tomu u Sniperů, kteří toho ani moc dělat nemohou :D).
      • Mohu se zeptat, kdy vývojáři takové kecy splní ? Ještě u žádné hry se nestalo aby vývojáři splnili to, co nám nafoukli to obrovského balónu, čím víc keců. Příklad Mafia2, CoD:BO atd., třeba co si pamatuji, kolem BFBC2 se nebavilo, ale je to nářezová pecka :) o BF3 se baví trochu více takže uvidíme co z toho vyjde, ale ani prodejní číslo mě nepřesvědčí o kvalitě hry :)
        • *čím víc keců, tím je to poté horší...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit