Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    tak prodejnost bude, ale s hratelností už to buhužel nepohne podle mě...lidi přičuchnou k BF3 a je vystaráno :)
  • Rorschah
    Skoro všichni se tady klaníte k BF3 a plivete na CoD (což je podle mě samozřejmě v pořádku :D ) ... ale uvědomujete si sakra, že BF3 ještě nevyšel? tak ho prosím ještě nevyzdvihujte až k nebesům...šetřete si to ;) ...
    • Jazz
      A CoD vyšlo ? *6*
      • Rorschah
        Cod je každým dílem stejný ...
        • Jazz
          Souhlasim, ale on tady hypuje, že CoD bude lepší
  • No tak nám tu nakecal spoustu věcí který mi ani tak nevadili, ale co chtěj udělat s cheaterama o tom ani půl slova. Opravdu nevím jestli si MW3 koupit když se tam budou cheateri prohánět jak mouchy nad hov...
  • kempovanie v Bad Company 2 vyriešili tak že nemôžeš si ľahnúť iba kľaknúť čo je dosť zlé
    • to není ten důvod je to kvulí konzolím protže ovladače nemají tolik tlačítek a protože byl pc port a mapy stejně málé už nebyli potřeba , a taky ste asi nehráli bf2 to je pořád vami omivány problém s kemperami a snipery ikdyž v bf2 se hrálo naprosto fantasticky a na takovy problém jsem nenarazil *7*
    • Nejlepší omezení pro snipery je, když je na serveru omezenej počet této profese, ten zákaz lehání je na ....
    • A to je jako řešení? Že místo bandy ležicích tupců mám na každý mapě tlupu klečicích imbecilů se snipou, který odstřelujou všechny přes celou mapu?
  • CoD4 jsem hral skoro rok,dalsi dily uz byla slabota.nejvetsi pr*el byla na ty mape v hangaru,neco jako cviciste.behat tam s brokovnici v nekolika lidech byla fakt sranda.jsem spis pro mensi mapy kde se neodstreluje :-)
    • V COD4 si pamatuju na to malilinkatou mapu už ani nevím jak se jmenovala bylo to snad 50m čtverečních :) (byly tam lodní kontejnery) a když tam bylo 50 lidí tak to byl nářez :D
    • No oni ti nej borci kiluji se snipama i nablizko jak nic. *4*
      • Kdyz by ses v takovem hangaru rozhlednul pres puskohled sniperky s 8X zoom tak v ten moment nevis kde je leva ani prava natoz abys nekoho vubec trefil. Takze tito " sniperi" v CoD me fakt nechavaji klidnym. *5*
        • Až na to, že 8x zoom není v cod (ožná tak v nějakých módu) ale tak np, já vím že ty tomu nejvíc rozumíš.
  • Bobby takovou podobu MP si muzes strcit tam kde slunce nesviti, pry navrat ke korenum?! *6*
    • Důvod?
  • Podle mňa by nebylo špatné kdyby tam byla vozydla pamatuji eště United offenzive a tam to bylo perfektní vdicky sem musel mít aspoń jednu nějaků protitankovů zbraň tím hra nabrala ůplně nový smysl podle mňa k lepšímu
    • Raziel_cz
      Takové vozYdlo bych chtěl taky vidět.
      • a možná eště víc vdicky :D
  • COD je pro mě mrtev. Jen píší, že už jsem na slovní spojeni "vrátí ke kořenům" alergickej *11*
    • Stejne jako na ''...mysleno jako triologie''
  • Hanzales
    Mně se ze všech těch kořenů, co se poslední dobou vykořenily zdá, že jediný kořen je zatím Jensen ;o) A co se týče CoD a BF3, tak CoD jsem hrál naposledy MW1 a na FB3 jsem přinejmenším hodně zvědavý. (co se z toho jakože vytetelí...)
  • Vam neni nic dobryho, misto aby jste byli radi za dalsi dil kor kdyz se na tom podileji lidi z infinity ward, cili byvaly tym, tak jen remcate ze to je kravina a at tomu BF3 natrhne prdel...NENATRHNE jsou to dve rozdilne hry (to je hraju s kverem a v modernich valkach jeste neznamena ze se to ma podobat) a uz vidim jak vsichni ti remcalove maji prvni objednano ci stazeno... *12* *12* *12*
    • Původní IW je už u EA.
      Je sice hezký, že podle tebe sou ty hry úplně jiný, ale spousta lidí bude právě tyto hry srovnávat, když bude přemýšlet o koupi. Určitě né každej si koupí obě hry.
    • Battlefield nemá vůbec šanci. IW a jeho COD je král MP a taky to tak zůstane.
      • c-z06
        Tak jestli se ti líbí styl oneman-army, tak budiž... CoD je ti jako šité na míru. Ale když si někdo chce zahrát FPS, kde záleží na možnostech celého týmu a ne jednotlivce, tak se CoD jen ušklíbne a poodejde stranou. Když chceš hrát BF sám na publicu bez přátel, tak se ani nepohneš, abys to v zápětí neschytal...
      • CoD je možná tak komerční král multiplayeru, kvalitativně battlefieldu nesahá ani po kotníky. Kromě toho Infinity Ward se rozpadlo, zbyla jen hrstka, kterou doplnili úplně nový vývojáři, a na vývoji spolupracuje také Sledgehammer games, takže z toho může být úplně jiná hra. Já teda doufám že to konečně bude propadák i mezi kupujícími, Activsion si ho zaslouží.
      • rika kdo?Tohle je vec osobniho vkusu,tak se klidni s tema absolutnima vyrokama co je lepsi a kdo je kral.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit