Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • navrat ke korenum bla bla bla.Takovych reci uz jsem slysel,tyhle vety uci ty kravataky na nejakych seminarich nebo co?Kazdej mele furt to same *1*
  • To je keců, a nakonec z toho stejně nic nebude, nebudu nikdy hrát hru při které mi co 30 s přistane na hlavu raketa, nebo na mě nalétne zas celé letka stíhaček, a nazávěr atomová bomba, jestli tam nebudu killstreaky a perky, tak by to bylo úplně ůžasné (i když to vlastně nikdy nebude, to se vsadím)
  • Mahcake
    Ty už nevěděj co s tim....
  • Lidi (BFkari) proc jsem lezete,kdyz stejne tady akorat rozhazujete negativni komentare.Fanousci COD jsem jdou mluvit o necem jinym nez o tom ja BF nakope MW zadek a jak je lepsi.Uznavam ze i COD fanousci lezou na videa na BF ale tohle me proste uz unavuje cist.Pripada mi nekdy ze BF fanousci lezou na COD videa vic nez COD fanousci :D.

    PS:Opravdu nejak neresim ze se chtej vratit ke korenum,treba to tak bude i lip..kdo vi.Uvidime az vyjde hra
    • Já stebou souhlasím. BF funs se tu slítaj jak masařky na HoWnu. :D:DD::D:D:DD::DD:D: je to vtipný.
      • Klidně si mínuskujte dozblnutí toyové .)
    • ja som neutral, ja som mal rad CoD aj BF, ale MW 2 spackali a CoD BO ani nehovorim ci bude lepsie, ze sa vratia ku korenom? samozrejme, ze bude MW 1 a aj CoD WaW (coz bola vlastne kopirka MW 1) boli najlepsie (pokial nepocitam CoD 2), ked sa vratia k tomu co bolo najlepsie, tak to bude jedine plus a to iste plati pre BF, nechapem ludi, ktori porovnavaju BC k starsim a tym padom aj pravym BF, BC je len konzoloidny port, v BC nie je ani jeden hlavny battlefieldovsky element (okrem velkych map s vozidlami, ale to nie je to najhlavnejsie, BF totiz je aj o infantry only) a BF 3 sa ma tiez vratit ku korenom, ale na prvy pohlad to vyzera ako BC 3, ked to pojde takto dalej, tak BF a CoD uz nebude existovat, bude to len nejaka FPS, ktora sa im takmer nepodoba, iba si pozicala ich meno
    • Tohle je verejny herni web, u clanku nebylo zadne upozorneni ze ho muzou cist a nasledne v diskuzi reagovat jen fandove CoD. Takze kdo chtel si ho precetl a pripadne vyjadril nazor co si o jeho obsahu mysli. Pokud neresis ze se chteji vratit ke korenum, neres ani to co pisi jini. *6*
      • Co vy budete delat az COD/BF3 vyjde?
        NEvsiml sem si ze by lidi kteri hrajou COD ze sebe chodili potit takove ubohosti na odkazy pro BF3 co tady predvadi stado zmanipulovane jednim ci dvema trailery :D...
        Je mi vas uprimne lito, komunita zakomplexovancu. Lituju vas az vyjdou obe zacnete sem chodit a nadavat na COD 2014 ????...... noobz.

        To vis svoboda projevu..
        • A proc si myslis,ze vsichni co tady nadavaji na cod jsou hraci BF?Ja bf nehraju,ale na cod nadavam protoze tahne herni prumysl do cim dal vetsi zumpy.
      • Nepochopil si to?Kdyby ti porad nekdo negativne komentoval hru,kterou mas rad,taky by te to stvalo.
  • no nevim nevim... pro mě mělo nejlepší mp call of duty 2 - tam to bylo alespoň trošku o taktice. V call of duty 4 šlo prakticky jen o rush. Takže 5v5 se hrálo stylem 4x malý AK a jedna snipa
  • vasekveselej
    V tomhle ohledu multiplayer válčení mě ohromě zaujal Homefront, ať si říká kdo chce co chce, singleplayer je slabší ale online je to plno zábavy, perfektní mapy s otevřenými prostorami alá battlefield mě sednou :)
    • Stajně se mi tam nejvíc líbil ten nápad konfliktu jak Korea obsadí všechny, jeden z nejlepší co doposud byl :)
      • vasekveselej
        No jak se to vezme, je to zase to stejné téma jen s jinými zeměni, takovou originalitu bych v tom neviděl :D Ale jo, singleplayer na pár večerů vydrží, hlavní tahík je pořád multi :)
  • hmm MP jedinou vyjimkou byl snad datadisk k puvodnimu CoD United Offensive kde ste si mohli zajezdit v tanku nebo jeepu jinak mi to pak prislo uplne to samy akorat jiny skiny zbrani a postav, i ty zvuky strelby mi prijdou porad stejny :)
  • B.o.b
    Ano nablblá kampaň, když to dělá Treyarch !
  • Bohužel má pravdu. Nebo bohudík, nevím. Podle mě je stále CS/COD2 nejčistší formou FPS, přestože jsem je už pár let nehrál. A vozidla a zakempení snipeři v BF mužou sice vypadat hezky, ale spoustu lidí podle mě tento playstyle odrazuje.
    • Spíš spoustu lidí od BF odrazuje to, že většina lidí neni schopna spolupracovat. Když narazíš na server, kde v tvém týmu si každej jede na vlastní pěst, jako v CoD a protihráči se tak nějak snaží spolu spolupracovat, tak člověk nemá šanci sám něco udělat. Naopak když narazíš na pár dobrejch lidí, tak je to hned o něčem jinym.
  • Ano, takhleta hra se veze jenom na jménu. MW? Pecka. / WaW? Ani jsem to nehrál jako hromada jiných lidí. / Tak proč neudělat MW2? Špičkový prodej. / Pro změnu vyskoušíme něco nového. BO! První dvě mise mi stačily, o MP nemluvě... / A pozór, přicházi MW3, jméno zůstává, hra bude úplně jiná. Řeknu Vám, "těším" se na MW4 na druhou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit