Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • před týdnem sem to sem dával :D a jediný co se stalo bylo že sem dostal dislike :D
  • smajdal
    Přijde mi to až moc umělé a po dohrání FC3 nic, co by mě mělo oslnit.
    • Jo no, autor je prostě noob, protože neumí to, co dokáže zvládnout tým kolika vývojářů?

      *7*
      • smajdal
        Autor je jistě zručný a dalo mu to hodně práce. Nedávej mi do pusy něco, co sem neřek!!!
    • zároveň nic, co by ti tahalo peníze z kapsy... samozřejmě za předpokladu, že sis FC3 vůbec koupil
      • smajdal
        Skyrim taky není zadarmo
        • Neni, ale spousta modifikaci od fanousku je, a to dela porad skyrim a serii TES unikatni, i kdyz se na to konecne snazi navazat i dalsi hry a studia. :)
    • A co bys chtěl, když je to fanouškovská modifikace? Podle mě je velmi zdařilá.
      • smajdal
        nic, jen se dle mě moc nehodí z toho dělat článek
  • Je mi jasné, že za to budu uminusovan, ale ja skyrim hrat nemohl prave z duvodu podnebí, které mi opravdu silně připominalo jizerské hory, kde mám chalupu
    Díky teto skvele modofikaci si to konečne budu moct zahrat, ale obvam se bugu
    • Proč máš chalupu na místě, které se ti zřejmě nelíbí? Nebo se ti nelíbí skyrimská krajina, která ti připomíná místo, kde stojí tvá chalupa, které se ti ale líbí? Nebo já fakt nevim... *8*
      • To je velmi jednoduché. Chalupu vlastní jeho/její rodiče a byl/a nucen/a tam každou zimu jezdit a pěkně se mu/jí to zajedlo *5*
    • Magister_Peditum
      Jizerky? Vážně? *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit