Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě osobně od Morrowindu odrazuje soubojový systém, který mi vůbec nesedl :)
  • Pošlete jim někdo majetnej pár peněz, já to chci. *15*
  • Mody k Elder Scrolls nemozno predavat. Bude to volne k stiahnutiu ako ostatne mody ku Skyrimu.
  • Vytvorit staticky svet je zanedbatelny detail v porovnani so zvyskom prace na tomto mode.
  • Podobny predelavky se delaly i do Oblivionu, a nikdy to nikdo nedodela tak, aby se to dalo hrat. V 90% pripadu tyhle totalni konverze skoncej u polonofunkcniho cehosi. Navic, nechapu, proc by si zajemce nenahodil Morrowind, i bez modu bude vypadat na max velmi slusne, a spar modama ...
  • Herni mechanika odpovida skyrimu, na ty se nic nemeni => levelovani sveta s hracem atd. To ostatne ani nelze, museli by prepsat celou hru. Tudiz zapomen na propracovanou alchymii (a jeji oblibene bugy umoznujici vyrabet stale dokonalejsi lektvary za pomoci lektvaru na zdokonaleni vyroby)
  • Jestli to vůbec dodělají.
  • pecka
  • Modifikovat Skyrim či jakoukoliv jinou hru od Bethesdy, je něco jako snažit se z hromady trusu uplácat kosmickou loď.
  • Thorleif_cz
    Nevíte někdo, zda předělávají i RPG systém, nebo jde "pouze" o předělávku prostředí, dějové linie a questů?
  • Zajímalo by mě, jak to bude s vydáním. Vydá se to jako samostatný titul, jako DLC nebo jako nějaký mód? S tím, že to bude placené, rozhodně počítám, jenom mě zajímá, jakou formou.
  • Krescz
    nez to vyjde tak budu mit deti *7*
  • fluffy
    Ja verim tomu, ze ak to raz konecne dorobia tak to bude stat za to. Ide vskutku o masivny projekt a kedze som bol v SKYRIMe dost sklamany s nedodelkov a nelogickosti niektorych veci. Tak skupina ludi, ktora to robi prevazne preto, pretoze chce a nie preto lebo ich tlaci termin vydania alebo marketingove oddelenie napravi to, co bolo na SKYRIMe zle a este to bude v novom kabate MORROWINDu ktory mi je ovela blizsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit