Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Sice nemám rád podobné extra nasvícené efekty ale jak je vidět, tak to opravdu nebylo možné udělat a musel to udělat někdo jiný zdarma *16*
    • ucho
      Nechápeš danou situaci. Ty efekty tam udělali v Ubisoftu, jen to povypínali. Dotyčný se to jen snaží zapnout... Takže by sis měl spíš klást otázku, proč mělo Ubisoft potřebu ty efekty vypínat...
  • tak to je mazec, s modem 0,7 mi to jede s gtx660 na ultra krasne plynule. hraju wd z e3 2012!!! :D :D jsem zvedavej, jestli se ubisoft k tomu nejak vyjadri, ... ze vojebali pc hrace
    • Ristoro
      Mě by spíš zajímalo, proč tam ty nevyužité efekty schovali. Přece kdyby je nechtěli vůbec použít, mohli je odstranit. Nějak mi to nesedí.
      • Proc mas v mafii II hromady obsahu, ktery ve hre bez modu nemas? Proc mas (trebas) v JA2 hromady itemu, ktery ingame bez modu nemas?

        To je jednoduchy, tyhle veci vznikaj tak, ze nekdo na posledni chvili rozhodne, ze to tam nebude - z ruznych duvodu, at uz marketing/politika/... velmi vyjimecne funcionalita. A protoze to odstranovat by byla prace a potencial k rozbiti cely hry ... tak se to jen disabluje a ve hre to vlastne zustane.

        Obcas se dokonce stava, ze to tam autori ponechaji zcela umyslne na prostest proti nejakymu managorskymu rozhodnuti ... a nekdy dokonce autori sami vydaji ve finale mod, ktery to zprovozni.
        • Jack1947
          Mafia2 to mělo, poté to "odemkly" za "menší" příplatek... MAFIA2 byla a její vývoj je rozhodně pro mně zklamání , ovšem takový nůž do zad v podobě WD to zase nebyl. Pokud nepočítám zhlediska rozhodnutí takto bylo celkem bolestivé ale WD je kapitiola sama pro sebe. *7*
    • V televizi te ojebavaji kazdej den a tez se k tomu nikdo nevyjadruje. Chytry clovek vi ze samozrejme reklama je vzdy fake, takze se potom neciti ojebany protoze vi, ze to samozrejme nebude vypadat tak jako to vypadalo na techdemu, kde byl vysek mesta a diky tomu tam mohly byt zaple vsechny p*covinky a prezentacni pc to utahlo.
  • Slušná práce. Doufám, že udělá podobný mod i do Division. :D
    • Mato1987
      tak tvoj koment ma pobavil :D
  • Spades
    Oprava, nejedná se o mód, ale o tweak.
    Dokonce v tom configu se jmenuje E3_lighting.
    Jo a prej to i zvyšuje FPS.

    Podle mě prostě dostali zaplaceno od Sony, protože se to na PS4 sekalo a vypadalo hnusně tak tam dali tenhle zhnusovák, aby se PS4 verze prodávala.
  • hehe. z tohto bude shitstorm. nielenze to odomkne povodne efekty a vylepsi grafiku, ale este to aj lepsie slape /vanilla - nehratelne na high detaily fullhd/ /modnute - 40+fps na ultra fullhd/ mrzacit vlastnu hru na najsilnejsej platforme, aby konzolove verzie nevyzerali oproti pc moc zle ... hehe to je cisty ubisoft, tesim sa na ich vyhovorky
  • Teď bych chtěl vidět ty držky v Ubisoftu a následné jejich vyjádření...
    • Ty držky pravděpodobně leží na pláži někde na Havaji, popíjí Margarity, mrdaj all day all night a smějou se těm, kteří si WD koupili za plnou pálku. *5*
  • Lukyz
    BTW už nahodil verzi 0.7 - odstranění pár bugů + na ulicích je mnohem více chodců, takže město vypadá zase o trochu více živěji. A co je největší pecka, "vanilla" mi jela na high někde mezi 35-50 FPS zřejmě podle nálady, ale díky poslednímu tweaku jedu cca 55-60 na ULTRA, kromě textur, protože mám VRAM jen 2GB. Takže bych chtěl jen říct: OPĚT DÍKY UBI *16*
  • Přehypovaná průměrná hra ať už s efektama nebo bez :)
  • Ono to bylo myšleno v detailech, tedy v tom potenciálu.... Souhlasím, bije to do očí, ale to už je hra s barvami... *6* *15*
  • Na 2560x1440 ultra na gtx770 a bezi krasne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit