Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já tomu milerád dám šanci, vypadá to po stránce atmosféry přinejmenším stejně dobře jako Dear Esther.

    P.S.: pro autora článku - neexistuje nic jako hlavní protagonista ani "jiný" protagonista. Protagonista = hlavní postava. Hlavní protagonista = hlavní hlavní postava? Ehm ;)
  • Lawliet
    Když už nic, alespoň jsem to pro tebe dočetl brachu.
  • Lolku vypatlanej
  • Na základě hodnocení těhle podivností z jeho minulých recenzí. Dvakrát jsem se spálil s jeho doporučením. Ale zkušenost dobrá.
  • Proc myslis?
  • U janchora by tahle hra dostala za deset z deseti. *1*
  • maros.goc
    ta recenzia ma prinutila si tu hru kupit :)
  • no jasne chybi tam velike barevne pixely proto tak nizke hodnoceni tahle hra je proste málo nezavislá
  • Inquisitor
    To spíš kdyby zavedli ignore list, pak si každý vybere koho chce číst a koho ne :)
  • Rhulad
    Nejde o mě. Ale v normální společnosti všem lezou krkem mudrlanti, kteří sežrali moudrost světa. Tenhle typ lidí si potřebuje hlavně smočit brko. A tady je to jak na vybírané. Buď moralista nebo všeználek. Brrr.
  • C-BEAM
    Rhulad: to by ti nepomohlo, teba v diskusii porazí aj spambot.
  • Joe, nemel blbosti neustále....A raději si jdi zase naklikat pod svoje negramotné výblitky.
  • Rhulad
    Já bych banoval takové ty přechytralé všeználky. Např. Jump,C-Beam apod.
  • hehe, zelenáči. Jistě, jeho duchovní odkaz žije dál, ale jeho prvotní forma je legendou hodná úcty. Kaj se...
  • ty se taky porad prevtelujes vesko
  • Akorát, že TD se pouze převtělil, nic víc. Je tady pořád.
  • Akorát, že +- v současné podobě naprosto nefunguje. A přehánět? Podívej se jinde a zblázníš se. Tady je to ještě doooost mírné.
  • Trisska
    *5*
  • Počtěníčko to bylo - probíral se Veskoslav, jeho role v celém systému, jeho choutky po Ostravě a podobné. Ale s tím mazáním je situace ještě mírná. O cenzuře by mohl vyprávět T.d., ten si jich užil vrchovatě. Jo, to byly časy. Bylo to za dávných časů, časů mýtů a legend, kdy redakční bohové byli malicherní a krutí a stíhali čtenářstvo útrapami. Jen jeden člověk se odvážil postavit jejich moci - Troll.diskusní. Troll.diskusní měl sílu, jakou Games předtím ještě nevidělo, jeho inteligenční sílu předčila jen síla odhodlání. Putoval Games, bojoval s přisluhovači Zrzka, všemocného vládce neosvícených. Ale všude tam, kde se zjevili, kde trpěli nevinní a kde to chtělo hodnotu, tam byl i Troll.diskusní.
  • N7N7
    Jo, taky bych si početl. Tohle mazání příspěvků je cesta do zatracení a s takovou tady brzy zůstane jen pár lidí. Od toho jsou přeci ty plusy a mínusy, aby se oddělilo zrno od plev. Ale mazat to, co někdo napíše, mi nepřipadá správné. Vulgární příspěvky, to ano samozřejmě. Trolling bych ale klidně ponechal, protože u toho se člověk aspoň zasměje a pobaví víc jak u hromady nezáživných keců. *2* Můj názor je, že už se to tady začíná s tou cenzurou krapet přehánět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit