Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Nevím, co zatmělo mozek Tobě, ale ironii znáte tam u Vás ve Vidlákově? *1*
  • Veskoslav
    Oběžován? To jako že si s tebe někdo udělá Oběžnici? *1*
  • GlaDOS
    Problémem je hlavně ta rozpolcenost mezi herním obsahem a formou. U Dear Esther chápu pomalinkou chůzi, protože smyslem je nasávat atmosféru prostředí a poslouchat čtený text. Také jdu jen jedním směrem. U Montague's Mount to nechápu, protože autor tam napasoval různé hádanky, kde je potřeba se neustále vracet zpět. Ty hádanky navíc ani nejsou složité a nejvíce na nich frustruje fakt, že vyžadují hledání předmětů, které jsou snadno přehlédnutelné a skryté ve stínech. Pixel hunting jsem ve 3D snad ještě nezažil.

    Druhým problémem je, že logické hádanky nedávají v herním světě smysl. V Dear Esther často vypravěč mluví o věcech, které jsou v prostředí vidět. Ale tady nedává nic smysl. Proč musím ke spuštění mostu nastavit na slunečních hodinách čas ze zastavených hodin a pak ještě rozluštit blikání bóje a podle toho nastavit barevné válečky?

    Na svém webu jsem dal ještě o bod méně. Ono to atmosféru má. I když jsou modely hranaté a textury rozplizlé, jako celek to nějak funguje a na Oculus Riftu bych to zkusil. Ale jinak je hra zabugovaná, obsah odfláknutý bez nějakého smyslu a úroveň psaných textů nízká. Buď bych to bral jako explorativní adventuru na styl Dear Esther, nebo pořádnou puzzle adventuru na styl Myst. Ale tahle kombinace prostě nefunguje.
  • Jack1947
    Promarneny potencial, absolutni neinterakce s hodnocenim nezbyva nez bohuzel souhlasit. *9*
  • Vyhněte se obloukem, strašná hra.....Myslel jsem, že při nízké ceně se to bude dát oželet ty nedodělky, chyby a bugy, ale ne. Utečte ihned od uvodního menu, zbytečně promarněný čas.
  • Veskoslav
    Ta hra je strašná. Nebál bych se s hodnocením jít ještě níž. Autor recenze byl ještě docela shovívavý.
  • Sakra, zase redakce plná hipsterů nadržuje dutým indie chodičkám. Todle si 9 nezaslouží, stejně jako si to nezasloužilo Gone Homo.

    Oh, počkat.
  • Rhulad
    Předpokládám, že autor v pondělí už asi nenastoupí do práce .)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit