Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chivalry v lepší grafice
  • true true, doveryhodnejsim dojmom to veru ze neposobi ked typek zmeni smer zlava doprava 5x za sekundu ale cely ten cas sa pritom ohana obojrucakom a popiera aj elementarne zaklady fyziky ale to je problem vsetkych podobnych 1st person hier...
  • Backnuto. Vypada to jako hodne vylepsene Chivalry. TADY NENI O CEM PANOVE !!!
  • wenceslaus
    Proboha, jen to ne.
    To je jak dívat se na Quake a říkat "Tak měl vypadat Squad"
    Chivalry jsem si užil, ale realistický přístup KCD mě baví víc.
  • Nic ve zlém, ale... No podle mě to je spíš na škodu, že je to méně ladný. Podle mě tenhle systém zabíjí šerm ve hrách. Hráč tam tajtrdlíkuje a pobíhá do stran naprosto nereálným způsobem. Mění vzdálenost během vteřinky třeba o metr. Vadí mi to do dob CSka. Chceš ho střelit snajpou, ale on při běhu dopředu uhýbá do stran jak chce. Kdyby si to udělal ty při běhu, tak hodíš slušnou držku a pár kotrmelců. Nedá se číst v pohybech oponenta. Střelba z luku bude za trest díky tomu. Neplatíš za svoje chyby při udržování vzdálenosti.
    Pointa? Celé to píšu jen proto, že slovo elegantní a méně těžkopádné mi přijdou jako kopanec do břicha. Jen dajší War of the roses a Schivalry...
  • To netvrdím, zrovna různé typy zbroje a zranění se mi moc líbí, problém je v tom, že KC přijde pozdě, ať už ho zdrží cokoliv. Asi jako Mafia přišla pozdě, když ji předběhlo GTA, jinak z ní mohl být ještě větší fenomén. KC jsem vyzkoušel a bohužel musím říct, že soubojový systém ve hře nejspíš horko těžko přetrpím.
  • Ze bude diskuze hlavne o srovnavani s Kingdome Come je nabiledni. *4*
    Tady asi hraje hlavne roli jestli jste "normalni" hrac jako ja, a nebo fanda, znalec teto tematiky. Tudiz za sebe napisu nazor jednoho amatera ktery posuzuje pohyb zatim pouze z videi:
    Mordhau ma dojem z pohybu mnohem plynulejsi, pusobi duveryhodnejsim dojmem. Netrpi zaseky, skubanim ani navaznost mezi smyckama nerusi. K absolutni uveritelnosti ma porad hodne daleko, ale proti Kingdome Come vede alespon o delku kone. Ja bych tomu tak 10% ubral na rychlosti, vypadalo by to jeste uveritelneji, ale to by se asi vetsine hracu nelibilo.
    Mozna si reknete, nojo jenomze KC neni jenom o soubojich, je tam pribeh, dialogy. Ja rikam o to hur ze zatim nema ty animace moc presvedcive. Ja se na Vavruv pocin tesim, ale uprimne jsem od animaci cekal vic. Tak zbyva jenom doufat ze do finale s tim jeste neco udelaji.
  • Paulcz
    Když do toho GTA V hodíš realistic driving tak se v tom jezdí docela pěkně :) Nevím proč to Rockstar udělal tak arkádový, alespoň tam mohla být nějaká volba.
  • bukrr
    Tím jsou prevéty
  • bukrr
    Aaaah... na Chivalry a War of the Roses jsem úplně zapomněl, pravdu díš.
  • Dodatek: Tím spíše, že relativně malý tým lidí, co na hře pracuje, zveřejňoval první screenshoty již před cca dvěma roky – tudíž na hře museli již delší dobu pracovat.
  • Hlavními inspiračními zdroji her tohoto typu bývají zejména již vydané hry Chivalry a především Mount & Blade. V tomto konkrétním případě to přiznávají i samotní vývojáři hry Mordhau – viz informace v text jejich Kickstarter kampaně.
  • vávrovi furt fandim i přesto, že je jasný že jedním z mnoha uskalí dlouhodobého vývoje je fakt, že to mezi tím někdo udělá prostě lí. ale když dělaj dva totež není to totež. mluvim jen o soubojich. už jen z toho jak se to hybe je patrny, že to je elegantnější a meně těžkopadne, než v KCD. Na druhou stranu tak to je, pač ta hra je jen o tom. Stejně jak se líp jezdí kárama v burnout paradaise, než v GtaV, pač ta hra je jen o tom...
  • Pripomína mi to Of kings and men (OKAM). OKAM bol skvelý na začiatku, ale neskôr tie problémy vo vývojárskom tíme hru dočasne zmrazili. Ale verím, že to ešte zažije svoju slávu rovnako, ako na začiatku. Ku tej hre mám zvláštny vzťah a som si ju poriadne užil. Škoda, že teraz už servery bývajú poloprázdne.
  • chivalry 2??

    chapem ze cielom nie je realita ale mohli trosku obmedzit to pobehovanie do vsetkych stran a zaroven rozdavanie uderov z kazdeho ulha - vyzera to hlupo a takto to ma s historickym bojom spolocne este menej ako for honor...
  • bukrr
    Heh. Člověk by řekl, že Kingdom Come inspiroval spousty vývojářů
  • Jack1947
    Ne to mlácení...
  • Vrstvy oblečení opravdu nejsou důvod proč vývoj KCD trvá déle než vývoj Mordhau.
  • Myslíš jako že Kingdom Come nemá mít příběh, otevřený žijící svět, questy, RPG systém, umělou inteligenci a tak ?

    Mordhau vypadá skvěle, ale je to jen multiplayerová mlátička, nic víc.
  • Zamlouvá se mi přístup vývojářů - slibují především zábavnou hratelnost, která musí převážit nad autentičností, přitom mají historii šermu zřejmě dobře načtenou. A přinést kompletní hru je v dnešní době nekonečně dlouhých předběžných přístupů příjemné osvěžení. Možná nebudou mít tak propracovaný systém jednotlivých vrstev zbroje jako Kingdom Come, ale už teď to mnohem lépe vypadá, mají větší počet různých typů zbraní a úderů a dost pravděpodobně se to i lépe hraje. Jakkoliv Warhorse studios fandím, zřejmě už prováhali svoji příležitost přijít s něčím novým.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit