Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    No já nevím, ale imho systémy jako steam, nebo to co mají konzole jsou ideální na věci, jako hry. Hry nejsou žádné kritické data, takže nějak nevidím problém s jejich uložení někdo jinde. A když pár dní nejsou, tak prostě zase počkám až pojedou.

    To samé s registrací konzole. Není to nic z čeho by se zbořil svět, takže investovat miliony do opatření proti takovým útokům je zbytečnost. Pochybuju, že by se taková investice někdy splatila, nebo že by tomuhle na 100% zamezila.

    A pokud někdo skutečně má problém s tím, že tyhle systémy jsou napadnutelné... no tak je asi nevyužívá.
    • A nestacilo by kdyby konzole byla schopna spustit offline hry okamzite po tom, co ju vybalim z krabice?
      • Na ps4 mužeš hrát offline neni tam nutnost připojeni k internetu. Strčíš bluray disk a jedeš.
      • walltar
        Já nevím z jakého důvodu tam ta nutnost registrace je, takže ti na tohle neodpovím.
        • Nová doba!
          ((Host vyhazuje vrchního...))
  • To je dobrý ještě tady tomu někteří lidi tleskají s naivní představou že tím daní jedinci nejvíc potrestali sony ve skutečnosti tím tak maximálně trestají lidi co si chcou pořádně užít svoje konzole případně nižší zaměstnance daných společností co by chtěli být taky třeba doma přes svátky *1*
  • Pane Poláčku: Ten Zeman Vám musí hodně ležet v žaludku, že ho neváháte nacpat do každýho článku. O počítačových hrách. Tyhle výkřiky bez kontextu patřej max do anonymních diskusí nebo na váě twitter, ve vaší pozici tady ale působí strašně ukřivděně.
    • Máte tam teda krásne zvieratká , ale na druhú stranu zvoliť si medzi notorickým dementom a zdegenerovaným židom tak to radšej prchám na západ. To už aj kleptoman a polobuzík klaus bol v porovnaní s týmito kreatúrami len taký neškodný prosťáček, niečo ako džek alebo v poslednej dobe jezis kristu a maros goc tu na games.cz
      Ale hovorí sa, že prezident je obrazom vašej spoločnosti, a v tomto prípade to platí na 150% *1*
      • Vojta_Ilavsky
        My se na tebe nezlobíme že trollíš a urážíš sám sebe a ostatní diskutéry na Games.cz. *11*
        • Koľko vojto? Nie som si celkom istý či tak trošku netáraš momentálne, ja a trolliť, to vypusť z hlavy.
    • ten nas vecne ozraly prasodent musi lezet v zaludku, kazdemu slusnemu cloveku, to jen tem asi 30 % co si to *12* zvolili je ku obrazu svemu...
      • TheGGG
        LoL, nějak si nevzpomínám, že bychom se VÁS ptali na nějaký názor Chrupomile
      • Stejně jako nechci slyšet o Kaluskovi kdykoli se na světě něco posere tak nechci ani o Zemanovi. Jestli má potřebu proti němu se vyhrazovat fajn, tak ať to buď dělá se vtipem, anebo pořádně, v tom případě to sem ale nepatří. Tady ten mesiášskej komplex a poučování o správnym názoru je ubohý, lidi nechtěj znát politický preference PP ale číst o hrách, tohle neni přesah ale okopávání.
      • kennyB
        Pořád lepší Zeman, než zdegenerovaj aristokrat Trauterberk s jeho narkolepsií *11*
        • lol. Opravdu? Zeman mezinárodní ostuda, západ z nás má prdell viz. Švédsko. Zeman jezdí jen do diktátorských zemí, kde jim leze doprdele a stejně ho pak i tam kopnou doprdele, dělá ze sebe kurvičku Ruska a kápne z toho max jen tech chlast. Opravdu lepší než kníže? Ten by možná prospal půl úřadu, nikdo by mu nerozuměl, ale neudělal by mezinárodní ostudu.
          • Mart9
            kurvičku Ruska *1*
        • Knizete volili butthurti, ten plac po volbach byl k nezaplaceni. *15* Klidne bych rekl ze to byli uzivatele AMD a konzoli.
          • Pořád se tu oháníš slovem "butthurt", ale pochybuju, že víš, co znamená.

            A jinak -- volil jsem Schwarzenberga, protože si myslím, že přestože jeho sklony usnout kdekoli hraničí s narkolepsií, dokáže reprezentovat naši zemi o dost lépe než Zeman.
            • Mno tak nejak to chapu, a vzhledem k tomu ze presne takhle reagovali volici Karla po volbach, tak jsem je nazval butthurty. Kvikot o tom jak Zeman neni jejich prezident atd. po demokratickych volbach je docela k smichu. Nejsem fanda Zemana, ale tohle je proste byt butthurt. *4*
            • Dle Wiktionary je to "přehnaný pocit křivdy, resp. někdo, kdo se cítí přehnaně dotčený domnělou urážkou."
            • A co tedy presne to slovo znamena?
            • Ne, ale protože to slovo používáš v naprosto nesmyslných souvislostech.
            • Proc myslis ze nechapu co znamena slovo butthurt? Vypadam snad jak nekdo kdo hraje na konzoli?
          • Vojta_Ilavsky
            Ano, jsem fanboy AMD a X1. *3*
      • Sme národ alkoholiků, tak máme prezidenta taky alkoholika. Tak v čem je problém. A ať je tam kdo chce, tak chleba levnější nebude.
    • Až bych řekl prapodivně.
  • Tedy nevlastním konzoli, hraju výhradně na PC, ale musím říct, že výšplechty fanatických PCčkářů jsou fakt mimo mísu. Digitální distribuci (včetně GOGu) mám rád právě proto, že se mi doma nehromadí DVD, který můžou kdykoli odejít do věcných lovišť, místo toho si je můžu podle potřeby stáhnout. A jak to udělám, když nějakej trotl složí server, protože může (a to může, 1,5 terabitu vydrží google, ne služby pro okrajový žánr jako je PC hraní).

    Co by mě ale fakt zajímalo, jak se nějaká banda looserů dostane k DDOS útoku takového rozsahu, protože pokud mají opravdu přístup k páteřním switchům, tak k nim může mít přístup kdekdo a to znamená, že podobné útoky můžou přijít kdykoli a proti komukoli.
    • Lzes, jsi butthurt konzolista co neumi napsat ani loser spravne. *3*
  • Fakt se už neposerte, GAMES.cz, každý druhý článek bud o konzolích nebo free kreslených sračkách už ste jako Hrej.cz hodně štěstí ...
    • To víš, na konzole taky vznikají hry. GAMES.cz je o hrách obecně, nikoliv výhradně o PC hraní.
  • Bod pro GOG.com a ostatní user-friendly společnosti. .)
    • Má to tu spousta lidí pomotané.
      Nefungovaly POUZE ONLINE prvky a na PS prý jen u PS4, jak mi hlásil kamarád.
      Mám teď PS3 i PS4 v novém bydlišti bez netu a světě div se, vše funguje, jak má.
      • Veskoslav
        To sice ano, ale nové zařízení jsi nemohl registrovat. Což když dostaneš novou PS4/Xko a můžeš se na ně akorát dívat, tak to zamrzí.
        • To nešlo. Jako v podstatě dnes cokoliv pořádně nejde bez počátečních internetů.
          Ono i na novém PC by taky bez internetu ty steamy a gogy nic nevydaly.
        • Coz je ale demence toho, ze ta konzole je tak "skvele" udelana ze bez big brothera ju nerozjedes a demence toho, ze lidi kupujou veci postaveny na tomhle principu buzerace.
        • Mozno supnu nejak darcek zadarmo ako bolestne.
          • zase nejake "DEMO" jako mp FC4 co? a vono to zas nepojede a nikdo si to nezahraje, dar jak vod chytry horakyne *1*
  • Dedicky blahove, nevinte hackery, vinte Sony! Kdyz nedokaze ochranit sve site, nedokaze ochranit ani vase osobni udaje!
    • Viz níže -- DDoS =/= zneužití bezpečnostní chyby nebo slabiny.
      • http://cs.wikipedia.org/wiki/Denial_of_service
      • pochopitelne, ale taky je to vec, pred kterou se da branit *3*
        • Veskoslav
          Jak? Pokud to víš, tak ti všechny společnosti urvou ruce. Jak Blizzard tak Valve například na to mají speciální tým, který se snaží zjistit, jak se bránit těmto útokům. A bezvýsledně. Pokud to víš, už teď jsi miliardář.
          • musíš mít širší pásmo a správné nakonfigurované špecifické zařízení (nebudu to tady blíže rozvádet z bezpečnostních duvodu). Taky musíš mít lidi co to umí a ne opice co zamestnává MS a sony.
            ale tobe je zbytečné to vysvetlovat, ty bys neobešel ani heslo do windowsu *1* *1* *1*
          • Jak se bránit? Jednoduše, Najít viníky předchozích útoků a jak se to dělalo ve středověku, useknout jim ruku a nebo je rovnou pověsit a příště už by si to nikdo nedovolil *1*
        • Miserius
          Nedá, to je cela pointa DDoS utoku ty jelimane
  • Johnny
    Tak se na ty závislé konzoloidní hráče musí!! Nejvíc mě sejří když pustí hru na PC a ono mi to tam pořád píše Prosím nevypínejte svoji Konzolu! To bych střílel.. Proč bych to sakra vypínal během ukládání nebo podobných věcí? Nejsem konzolista xD
    • Miserius
      Konzolista naštěstí nejsi, ale hloupej si očividně dost a i ta hra to asi poznala...
      • Johnny
        Hloupej asi těžko... Dle všeho spíše nedoceněný genius. Naopak konzoloidní hry dělají z hráču uplny blbečky. ted zmačkni tohle, ted tohle, tohle ted nemačkej, teď to vypni teď to nevypínej atd...
        • TheGGG
          běž si na glitchstarter zafinancovat nějakou sra*koidní retro mr*ku ty jeden PC HC masére
        • kennyB
          Co je konzoloidní hra??? Každá, která má QTE, protože je to dneska moderní??? Držkuj na vývojáře, hráči za to nemůžou. Mimoto hláška o nevypínání konzole při ukládání je tam proto, aby se ti neposr.l save, nebo jsi zase nenadával, že se ti to neuložilo. To se ale stává i na pc, pokuď se nepletu...
          • A ty znas nekoho kdo vypina PC behem hrani? Nebo nechapes na co reagujes?
            • Johnny
              Spíš ty znáš někoho kdo při hraní na 5 vteřin podrží tlačítko vypínání pc? *1* Na PC tohle upozornění nikdy nebylo, nikoho by nikdy nenapadlo vypínat HRU jen tak zničeho nic. Tohle přišlo až s konzolema... A nejvíc mě štve že si koupim hru na PC a píše mi to ať nevypínám konzolu nebo konzoli... asi jak se komu líbí...
            • Evidentne ti konzole zatemnila mysl, mel bys vyhledat odbornou pomoc. *15*
            • kennyB
              Aty znáš někoho, kdo vypíná konzoli při ukládání???
  • to sem ja heknul ja mam takovej program WinNuke ale s tim umi delat jen profesionalni hekeri jako ja
  • Stejně je zajímavé, že ikdyž Sony i MS dobře vědí, že příčinou těhle útoků je hlavně jejich arogance vůči zákazníkům, tak se z toho vůbec nepoučí. Tvrdohlavě ignorují jakýkoliv feedback (viz. Sony a jeho vnucený otravný Singstar u evropských účtů) .
    • walltar
      Tak otázkou je, jestli by řešení takového problému nestálo víc, než co škody takový problém nadělá. Potom by takové řešení bylo vcelku kontraproduktivní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit