Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Původně jsem chtěl napsat něco hnusnýho a rejpnout si, ale tohle nepřeju ani tomu nejzarytějšímu konzolovému fanatikovi, či fanatyčce, teda aspoň ne o vánocích *1* a už vůbec ne normálním lidem, kteří hrají na obojím nebo si aspoň nemyslí, že jejich konzole za 10 tisíc je výkonější než PC za 2 a více násobek
  • Mart9
    Jelikož žádnou konzoli nemám a ani jsem žádnou nevyhrál (!), vlastně mi to připadá docela vtipný, že to vyhodili takhle přes Vánoce *2*
  • Keyz
    Strašná blbost mít vše online. Pak to takto dopadná. Navíc není možnost to tak nemít a lidé jsou rukojmí protože velké firmy často neřeší obranu proti velkému ddos útoku nějak předem...
    • Offline hry koupene v diskove podobe jedou normalne.
      • Keyz
        Offline = jistota.

        Prostě máš data u sebe na vlastním disku a ne někde v Indii na serveru.
  • Jo jeste bych rad kratce pripomel aferu Sony vs. GeoHotz, protoze jenom vyzadat si IP adresy navstevniku nejakeho Webu kvuli ohrozeni svych obchodnich zajmu podle me neni v poradku a stale tajne doufam, ze jednoho dne za toto nekdo ponese trestni zodpovednost.
    http://cs.wikipedia.org/wiki/George_Hotz

    "...Žaloba od Sony[editovat | editovat zdroj]
    Poté co Hotz zveřejnil klíč k odemčení konzole, Sony Hotze zažalovala. Následovně Hotz zveřejnil na Youtube video, ve kterém zpíval o "pohromě" pro Sony. Na základě tohoto videa si Sony vyžádala od sociálních sítí, včetně Youtube, IP adresy lidí, kteří navštívili Hotzovy stránky a zhlédli jeho videa. To se později vztahovalo pouze na ty uživatele, kteří zhlédli video a dokumenty o hacknutí PlayStation 3, stejně jako ti, kteří pod videem a články nechali komentáře.

    PayPal umožnil Sony přístup k účtu Hotze a soudce případu dal Sony pouze povolení k prohlížení IP adres všech lidí, kteří navštívili Hotzův web geohot.com. V květnu 2011 Sony stáhla svojí žalobu za podmínky, že se Hotz už nikdy nebude zabývat hackováním jakéhokoli Sony přístroje.

    Na konci stejného měsíce se hackeři nabourali do sítě Sony PlayStation a ukradli osobní informace 77 milionů uživatelů. Hotz popřel jakoukoli zodpovědnost za útok a řekl:"Provozování homebrew aplikací a obcházení zabezpečení na konzolích je fajn. Hackování něčí databáze a krádež uživatelských dat v pořádku není."...
  • Z mého pohledu dělají naprosto správnou věc (když vezmu v úvahu ty jejich zanlosti jak už tu někdo podemnou zmínil), kdybych je znal, tak je ještě budu povzbuzovat a financovat aby takovéhle útoky na PSN a XL dělali dennodenně a ty blbé krabičky by konečně zdechly a začaly by se koněčně dělat zase pořádný hry s grafikou na urovni ( RSI - Star Citizen ) jako to bylo za starejch časů. A jo uživili by je PC gameři...Já Lizard Squad fandim na plný pecky a jo doufám, že to ho nenechají a že je nikdy nedostanou *1*
    • Já nevím, co má většina proti konzolím? Je těžký pochopit ,že každej nechce cpát do PC každý dva roky X tisíc aby si mohl zahrá nový hry. Pochybuju, že by je PC uživilo když skoro každej pirátí... Btw tady jsou nějáký informace o nich nevim jestli jsou pravý http://pastebin.com/vBAU5HQH ale jsou tam jména, adresy atd. Tak je asi dostanou.
    • Jen doufám že ta tvá demence neni nakažlivá.
    • Drak_1
      Jásné budeme ich podporovať !!! Nabudúce nech zhodia Steam a Origin nech si aj PC hráči užijú kopec srandy *1*
      • Aspoň to podpoří GOG a další pokrokové společnosti
      • Tak oni dostali co proto i EA. BF3 a 4 pořádně nefachal a s nakupováním na Originu to taky nebyla žádná sranda. I u Titanfall teď častěji ztrácím spojení se serverem než je obvyklé. *6*
  • Lizard Squad porusuji zakony. Lizard Squad se chovaji podle stejnych pravidel, jako teroriste. Pokud budou chyceni, jiste dostanou zaslouzene tresty.
    Nejednal bych stejne ale verim, ze: Sony a MS jsou molochy mnohonasobne silnejsi, nez tech par zakazniku, kteri o technice neco vedi. Trh hernich konzoli neni moc soutezivym prostredim, je silne Oligopolni. To mnohe z jejich zakazniku muze frustrovat.
    Je pomerne prirozene, ze frustrovany zakaznik hleda zpusob, jak zmenit to, co mu nevyhovuje. Napr. pouzazovanim na problematicnost reseni danych konzoli.

    Na jejich miste bych asi konal jinak. Ale kdyz uz utoky probihaji, tak jsem rad za kazdy projev dalsich zakazniku, kteri si uvedomuji, ze zavislost konzoli na konektivite v dnesni podobe jim nevyhovuje.
    Nedelam si iluze, ze Sony a MS neco zmeni ale bylo by krasne, kdyby nazory takovych zakazniku vyslyseli a zmenili zpusob chovani, ktere je dnes zalozeno na aroganci Molochu proti jednotlivym zastupcum.

    Kez by herni media v techto dnech mene zpovidala Lizard Squad a pridala se k tem zakaznikum, kteri se ptaji vyrobcu konzoli, kde jsou reseni pro zakazniky pro tyto pripady, kdy jim dostupnost serveru nezajisti? Dnesni stav veci totiz odpovida stavu za par let, az bude podpora techto generaci konzoli ukoncena a az budou dnes nefunkcni servery vypnuty.
    Opravdu vidim pozitivum probihajicich utoku v tom, ze si zakaznici uvedomuji, ze si kupuji pristroje, u kterych polovina funkcnosti neni garantovana a je jen tezko vymahatelna.
  • Lizard Squad porusuji zakony. Lizard Squad se chovaji podle stejnych pravidel, jako teroriste. Pokud budou chyceni, jiste dostanou zaslouzene tresty.
    Nejednal bych stejne ale verim, ze: Sony a MS jsou molochy mnohonasobne silnejsi, nez tech par zakazniku, kteri o technice neco vedi. Trh hernich konzoli neni moc soutezivym prostredim, je silne Oligopolni. To mnohe z jejich zakazniku muze frustrovat.
    Je pomerne prirozene, ze frustrovany zakaznik hleda zpusob, jak zmenit to, co mu nevyhovuje. Napr. pouzazovanim na problematicnost reseni danych konzoli.

    Na jejich miste bych asi konal jinak. Ale kdyz uz utoky probihaji, tak jsem rad za kazdy projev dalsich zakazniku, kteri si uvedomuji, ze zavislost konzoli na konektivite v dnesni podobe jim nevyhovuje.
    Nedelam si iluze, ze Sony a MS neco zmeni ale bylo by krasne, kdyby nazory takovych zakazniku vyslyseli a zmenili zpusob chovani, ktere je dnes zalozeno na aroganci Molochu proti jednotlivym zastupcum.

    Kez by herni media v techto dnech mene zpovidala Lizard Squad a pridala se k tem zakaznikum, kteri se ptaji vyrobcu konzoli, kde jsou reseni pro zakazniky pro tyto pripady, kdy jim dostupnost serveru nezajisti? Dnesni stav veci totiz odpovida stavu za par let, az bude podpora techto generaci konzoli ukoncena a az budou dnes nefunkcni servery vypnuty.
    Opravdu vidim pozitivum probihajicich utoku v tom, ze si zakaznici uvedomuji, ze si kupuji pristroje, u kterych polovina funkcnosti neni garantovana a je jen tezko vymahatelna.
  • A to ste teda na konzolich nemohli hrat vubec? Nebo ste jen nemohli vyuzivat naky online funkce, multak a tak...?
    • Jak co.treba destiny je online only tak to neslo. Singlovy hry jedou I offline . Aspoň u ps3.
    • V offline modu hrát můžeš, jinak online hrát furt nemůžu, protože mi PSN to stále nejde. I když ty ko.... pstali na twitter někdy ráno, že už to jde ....
    • no ti co si ji rozbalili si tezko mohli vytvorit ucet a konzoli aktivovat...
  • Radsi mi poradte poradnej serial. dneska nusnu, do rana casu dost. Serialy roku? peaky blinders jsem ted videl.
  • owny
    Aspoň majitelé těch krabiček vidí, jak zranitelný krám si to koupili.
    • repcak.petr
      Když napadli steam a ukradli účty a všechny informace týkající se karet a nákupů,když ukradli lidem peníze ze steam peněženek,tak to bylo asi taky v pořádku,že jo ???Jen je podporuj oni se Ti mnohonásobně odmění. *3*
    • Já sem sem s tím "krámem" spokojen, těžko koupíte za ty peníze HW stejný PC. Teď hraju Far Cry 4, který bez netu jde, ale mrzí mě, že si nemůžu zahrát multiplayer BF4 který sem koupil ve slevě. A bez internetu si nezhrajete multiplayer ani na PC.
      • owny
        Ale na PC by musel někdo shodit internet tobě nebo servery jednotlivých her a ne jednu centrální službu.
        • No, s ohledem na to, kolik her vyuziva Steam Workshop nebo jak se ty knihovny pro vyvojare jmenuji, tak si myslim, ze bez Steamu toho nepojede dost. To same UBISoft a jejich slavny UPlay pro Singleplayer.
          Ne, ani PCckar dnes neni chraneni pred zbytecnou zavislosti na konektivite serveru, ktere uzitecneho moc neprinasi.
          • Pak tedy je zde crack a offline hraní se savy.
            • To je ti na online hrani k nicemu a offline hrani fungovalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit