Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vy hovnas ta hra je kretenizmus,nedodelana mrdaka
  • Faktom je, ze tieto veci mohli do hry pridat uz davno a nie zase raz cakat na vydanie DLC (pripadne si zan pytat aj patricne peniaze pri samostatnej kupe, ktora ma asi neminie...). Najma mod CTF tam vskutku mohol byt pritomny uz par DLC dozadu.
    Doteraz ma s*erie, ako sa EA zachovala z hladiska majitelov povodnej hry a naopak k majitelom Premium verzie. Ci uz su to DoubleXP eventy alebo ine akcie. Ja som si vsetky DLC kupoval zvlast, pretoze povodne som si nebol isty, ci budem chciet kazdy kus. Teraz mi uz ostava akurat End Game. Je mi jasne, ze kupim aj ten, aby som mal celu BF3 seriu kompletnu, ale rovno vravim, ze s tym nie som spokojny. Je v tom proste citit typicky zapach Electronic Arts.
    Mno... a hlavne, ze teraz uz sa vykaslu na BF3 a zacnu vehementne propagovat BF4, to si mozeme byt isti. Zase zacne medialna kampan. Du blejt, velebnosti... *11*
  • Skvělé suprovní už se moc těším. *3*
  • Tak musim rict ze END GAME resp. mod Capture The Flag je prvni dlccko, kde dostanete dokonale epickou akci, ktera je prezentovana v traileru. Tenhle mod je presne to co Battlefieldu chybelo. Air superiority je taky good ale CTF me vystrelil z bot... neskutecna akce.
    • CTF? To jsou mi novinky *1*
    • A to ze mam nahrano v battlu uz 600+ hodin :)
  • premium.. to bude téma na dlouho. Já jsem koupil BF3 premium edici (čili obsahuje i základní BFko) za 980 kč i s krabčikou (žádnej key, fortelná krbka s diskama a DLC kodama :) ) a jsem nadmíru spokojen
  • Konečně si odemknu unlocky pro stíhačku *4*
  • Spades
    Nechápu, proč už jedou servery, a jaktože jsou na nich hráči, když to má na PC vyjít až příští týden...
    • Ten kdo má premium účet dostávají o týden dopředu...
  • No s těma motorkama bude každopádně prd*l oživí to kapku tu hru *1*
  • Za ty prachy to nema konkurenci.PS2 je zcela jina hra.Tam asi 1vs1 budete hrat tezko.
  • Uz to stahuji, ano Premium ucet me stal prakticky totez co puvodni hra ale jak pise ve svem prispevku uz par lidi prede mnou, je to dobra investice (vsechny datadisky v cene).
    No vypada to, ze se budu muset naucit letat se stihackou, mod Air Superiority vypada fakt skvele. A nemene stylove vypada vylozeni LAV-25 z C-130 Herkulesu na padaka ala ruske vysadkove BMP-1......jo jo kdepak amici se taky ucej od rusu. :)
    No a s motorkama bude asi taky zabava. Jen tu kusi jeste ziskat....
    • Letadla best
    • Budu trollit - investice je bohuzel neco jinyho nez narvat 2-3 tisice do hry, ze ktere postupne doji prachy novyma originalnima "DLC", jejichz obsah by byl pred par lety obsazen v nejakych vetsich patchich. Zvlaste pote, co se pomalu schyluje k dalsimu dilu, ktery bude vypadat uplne jinak a ktery bude v zakladu hra podobna Wolfenstein:ET (freeware), ze ktere si vsak muzete diky zakoupeni Premium 1337 sluzby za pouhou plnou cenu hry udelat normalni hru hodnou roku 2013 a obvzlaste v konkurenci typu Planetside 2 (F2P).

      SHUT UP AND TAKE MY MONEY!

      (btw, trochu mi to pripomina signaturu jednoho prispevatele na uz nevim jakych forech -
      Selling iCactus - iNeedles are sold seperately)
      • BF 3 cca 1000,- a Premium cca 1000,- na několik desítek, pro někoho i stovek hodin zábavy. Mě to zas tak moc nepřijde.
        To, že by něco podobnýho vydali před lety vývojáři zdarma sou kecy. Tušíš kolik tak před lety mohlo stát OFP? Vietcong? Za kolik se prodávali datadisky pro ně a co všechno obsahovaly?
        Premium účet je jen větší datadisk, za kterou se datadisky prodávaly. Jen dnes se tomu neříká datadisk, ale DLC, rozkouskovaly to na 5 částí a každá je samostatně prodejná.
        Krom toho vývoj her je určitě dražší než před lety a cena zůstává pořád stejná, tak tu nebreč, že pro tebe nedělají vývojáři zadarmo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit