Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To si zase dělají řitní otvor? Cílová skupina tak 10+, lasery, plasmový pušky, skoky, že by se za ně i Godzilla nemusela stydět. Všechno super prostě jako. Už asi stárnu... Každopádně prodejní úspěch je zaručen a o to tady přece jde,ne?
  • vypada to pěkně sračkojidně
  • Opravdu čím dal větší bezmyšlenkovýte ratata boom, lze vůbec u takovýhle hry ještě vůbec přemýšlet a hrat týmově ? Opravdu za chvíli to bude jen sama plazma a laser. Ještě přidat zničitelné prostředí a bude to bitva jen kdo se dřív spawne. *11* *16*
    • Sr_Lobo
      Tak nekdy je i chut na bezmyslenkovity ratatatabum, ale tohle vypada fakt nezazivne az to boli. Nejvic casu v multaku sem utopil v CoD2 a MW2 .... no a nesmim samozrejme zapomenou ma spickovou sniperskou mapu z CoD1 jmenem Pavlov :)
  • Vypadá to parádně. Takový lepší Doom nebo Counter-strike.
  • A to někoho zajímá?
    • Chim
      Bohužel ano. Doba není zralá na hry, kde by hlavním úkolem bylo napsat třeba báseň.
      • Pravda, dočkali jsem se doby, ve které pitomci diktují, kdo co má hrát a jak to má hrát. To by nikdy nikoho před 30 lety snad ani nenapadlo, že se ocitneme v takový komunitní žumpě. Ale musíme se smířit s tím, že do herní komunity se začínají dorůstat a přidávat ohromně znalí trotlové, co s hlavou zapasovanou do svých řiítních představ nejenže vůbec potratili o čem to hraní je, ale nějak se jim do těch jejich progńoz nedostává skutečnost zábavy a selekce. Opravdu, pro opravdové hráče smutná doba.

        Prostě bravo těmto zachráncům herního průmyslu, bravo, s takovýma do lepších poetických zítřků, jen co je pravda...
        • Sorry, trošku jsem si šlehnul, no.
          • Chim
            Omluva se příjímá. Mýlit se může každý. Důležité je se ze svých chyb poučit a příště se jim vyvarovat.
          • zda se ze tak trochu momentalne strilis do svych rad
        • Chim
          A dokázal bys svou myšlenku taky vyjádřit ve verších?
    • Psychotic
      Mám dojem, že to zajímá víc lidí, než žije v celé České republice...
      • Asi máš pravdu, o to je to smutnější *15*
  • Sr_Lobo
    Vic do sci-fi by uz to neslo ? Dalsi COD uz bude mit asi lasery a plasmu *11*
    • oktavius66
      Jenom počkej... Na to vsadím boty, že to tu do 4 let je.
      • Sr_Lobo
        Dyby jenom do ctyr... Ale kdyby to pojmuli jako Far Cry Blood Dragon tak proc ne *15*
    • Keyz
      Když si vzpomenu na COD 1...

      Autoheal 0, perky 0, prostě jen skill. To byly časy....
      • Sr_Lobo
        A hlavne atmoska a kvalitni strelnice *5*
    • Co je na tom špatnýho?
      • Sr_Lobo
        Nelibi se mi to - to je vsechno *15*
        CoDy sem mel rad, ale tim jak to cpou do budoucnosti me to echt znechutili, ale jestli se ti to libi tak samozrejme tvuj vkus-tvoje vec. Moje nadeje se upinaji k tomu novymu dilu co by se mel vratit do druhy svetovy *14*
  • Větší casualism než CoD na PS už neexistuje
    • Sorry, chtěl jsem napsat než CoD na PC

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit