Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím říct, že po nějaké hodince a půl mne to zatim hodně baví. Jsem zvědav, co přinesou další okamžiky.

    Graficky je to skvělé a animace rovněž na úrovni. Fajn dialogy.
  • No nic. Tak ten torrent vypnu.
    A mimochodem Ježíši, ty jsi ale zmetek. Vždyť ten chudák jen plnil rozkazy. Kdyby to neudělal, skončil by hned vedle tebe. A to, že obcoval s ovcí. Byla jiná doba.
  • fallanga
    "Striktně lineární příběh vás dostrká do scény a hra uvede, kolik máte najít indicií. Většinou jsou označené a nachází se v několika místnostech. Když nejsou označené, můžete je naopak hledat půl dne."
    Tak opravdu nevím co chcete. Tady si recenzent protiřečí. Štve ho, že hra vede za ručičku, ale naopak ho štve, že občas dá nějaký těžší úkol? To mám brát jako objektivní recenzi?
  • před deseti minutama jsem dohrál L.A. Noire, no nepotěšili jste mě hoši.... ale věta Pokud se xy hraje, jako když si prohlížíte dětské leporelo, není to xz. Vlastně ani hra. Pak už nepomůže ani xa se hodí na spoustu her co tady mají hodnocení 7-9, MSS jsem nehrál ale podle let's play videí je pro mě tohleto "leporelo" víc hra než gone home a ne není to grafikou, a to je hra za sakra víc jak 2 eura
  • No nevím, Kolik tady dostala Castlevania 2?? Taky tak nějak a já ji považuji za jednu z nejlepších her letoška, výborný port, perfektní hudba, dabing a grafika, takže uvidíme až si zahraji. Wolf tady dostal 8/10 a přitom je to neskutečně tupá fps s nulovou A,I...
  • Ale ma pravdu. :)
  • Veskoslav
    To už je hodně nudná a ohraná písnička. Takže když zahraničí průměrně hodnotí 5,5/10, tak taky jedou na pixel vlně? *7*
  • kdyby to bylo pixelovaté INDÍ tak to dostane 9/10
  • Veskoslav
    No zahraniční weby taky moc nechválí. Rozmezí je kolem 5,5/10 a hráči taky nic moc nadšení.
  • Skutocny Eurogamer 6/10 (ten cesky je zumpa vacsia jak casopis Riki z roku 97), Polygon 7/10, IGN 5.5/10, Hardcore Gamer 5/10. Takze vseobecne priemerna hra.
  • polygon.com - Murdered: Soul Suspect is the best old-fashioned ghost story I've watched or played in years.
    Na zdejsi pomery to neni dost retro to nikdo hrat nebude.
  • BoB.2
    Výňatek z verdiktu na EG "...zatím nejlepší hra, co jsem na mé PS4 hrál." chudáci majitelé PS4. *7*
  • BoB.2
    Na Eurogameru 8/10 a tet si vyber, jestli si hru pořídíš.
  • BoB.2
    Co se na tomhle dalo zkazit?
  • Presne taaak
  • No a mě to baví *4*
  • Pete.palis
    jsem asi jediný, koho štvou ty zářící díry po kulkách... *15*
  • S vyšetřováním vlastní vraždy mám už své zkušenosti (ten Říman, který mě přitloukl na krucifix se jmenoval Longinus, rád obcoval s ovcemi a nyní už skoro dvě milénia hraje mariáš v pekle).
    No, vypadá to tak, že to nemá cenu ani zkoušet.
  • ucho
    škoda
  • Jack1947
    Záleží na tom jestli tě baví "trefovat" správné obrázky, poslouchat nudné kecy o duchách a likvidovat ze "stealthu" démony ( asi nejslabší část). Nakonec jestli vůbec se ti bude chtít vyšetřovat vlastní vraždu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit