Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dogkiller
    Žádný strach, tady se hodnotí PS4 verze a ono to na PC může být zase o něčem jiném. User Score PC verze je rovných 8/10. Na těch konzolích je vždy atmosféra poloviční, špatný obraz, špatný zvuk. Na počítači to bude jiná písnička.
    • Miserius
      Trapnej trolling
      • to neni troling ale realita tak uz se prober
        • Jasně až na to, že PS4 je identická jako PC a PC je čistej port z PS4 jako 99% her, co letos vyšlo.. Takže se prober ty mentále...
      • Veskoslavovi se ale líbil... Hned po příspěvku DogKillerovi zničehonic přilétly čtyři plusy...
    • MickeyMutant
      Jak jsem četl recenzi, tak se mi nezdá, že by to bylo špatným obrazem a špatným zvukem*4*
      • Jack1947
        Nech ho, dit je to jen Hejtr, sám konzoli nemá ale hejtovat jediné co umí.
  • Zdar,

    pamatuju si jak na Beyond two souls se nadavalo, ale to byla next gen hra na ps3 s pribehem na 999% ale ikdyz nejsem extra paran jsem poznal ze Murdered fakt neni zdaleka, tak dobrej jako ta rijnova parbicka. O to vic si vazim dneska beyondu.
  • Zatim to vypada jako velke zklamani, nicmene zdejsi recenze jsou v posledni dobe natolik mimo, ze se radeji napred poohlednu jeste ke "konkurenci".
  • Hodnoceni tady u lidi 7-8/10 apod.. kdyz odehrali hodinu max tri a nenudi se no nevim... recenzent to dojel cele a ocividne repetativni nuda..
  • alladjex
    sakra sakra sakra ... a ještě několikrát navrch.
    Na tuhle hru sem se fakt těšil. *13*
  • Do verdiktu bych nacpal zmíňku o té super-absurdní cigaretě v puse ducha.
    • To cigáro je ze stejné matérie jako duch. Otázka je, kam se občas ztrácí:)
      • "To cigáro je ze stejné matérie jako duch."

        No a to je ale taky naprostá hovadina...vlastně i ty hadry, co nosí.
        • Kolikrát už jsi viděl ducha? Co jsem já je zatím viděl, nebyli nikdy nahatí.
          • Black_Hand
            je vam jasne, ze se bavite o necem cemu prinejmensim nemuzete rozumet, protoze nicemu cemu by clovek rikal duch z podstaty nerozumite, pri nejhorsim o nicem, protoze duchove s nejvetsi pravdepodobnosti neexistuji :).
  • Hra super bavilo mně vše vyšetřovat ale ty blbý demoni se ktomu nehodí , hodně jsme se u těch debilních demonu vyvztekal *16* I kdyby tam nebyli bylo by to možná víc zabavnější a nemusel by člověk se vracet furt na uložený bod takže bez demonu bych hodnotil 10/10 s demony 5/10
  • Jack1947
    Tentokráte se musím hlasitě zasmát "(ne)konkurenci" že 79% a hlavně grafické zpracování co mačká z konzolí minulé generace maximum? *15* *15* . *12*
  • No nevím, Kolik tady dostala Castlevania 2?? Taky tak nějak a já ji považuji za jednu z nejlepších her letoška, výborný port, perfektní hudba, dabing a grafika, takže uvidíme až si zahraji. Wolf tady dostal 8/10 a přitom je to neskutečně tupá fps s nulovou A,I...
    • S tou Castlevanií souhlas, ale na Wolfa nesahej - nejzábavnější FPS posledních let.
    • z +2, aktualizuji stránku (cca 3 sekundy) a +10. Jak to děláš? Já cu taky *1*
      • Ahoj Veskoslave, nebreč pořád....
  • kubi-wan
    Julka rulez *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit