Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemam Xbox, nemam tablet a nemam chytry telefon. A nemam pocit ze bych nejak stradal. *6*
    • chytrej telefon je dobra vec. Krasne se na nem ctou knizky a zpravy kdyz jedes do prace, nebo nekam :)
      • Hairy_Ass
        Možný jsem staromilec, ale knihy se mi lépe čtou, když jsou klasicky z papíru. Vědět o tom, jak se hnula burza ve 13:39, nebo kolik lidí vyletělo do luftu při atentátu v Kábulu, z minuty na minutu vědět nepotřebuji. Stačí, když si večer přečtu na internetu/v novinách ráno/v televizi. No, a k čemu by mi pak měl ten "chytrej telefon" jako být? Maximálně na poznámky, ale k tomu mi bohatě stačí diář.
        • Kdyz je rec o knihach, ja za ne utratim vic nez za hry a prekvapive neni problem je vsechny poridit v cestine. Kdyby napr. takova Cenega podnikala u nas v kniznim prumyslu tak si nevydela ani na slanou vodu.
        • yes!!!!
        • Super je to taky na kalendar a ukoly, ktery mas synchronizovany s pocitacem, takze hned mas prehled kde co kdy. Ale to samo nikomu nevnucuju. Ja sem taky nebyl moc zastance nejakejch drahejch hracek do kapsy, ale kdyz jsem si jeden nakonec poridil, tak uz jsem se s tim docela szil :)

          Jo a knizku taky samo ctu normalne, doma klasika. Ale tohle je super prave nekde venku, na cestach.
          • Hairy_Ass
            Tak na cesty to možná je dobrý, ale stejně si nemyslím, že normálně všechny ty funkce někdo využije. Ale pořád se mi zdá smysl smart phonu lepší, než tabletu.
        • Inquisitor
          Já si taky neumim představit číst knížku z obrazovky. To není kniha, když není z papíru.
      • A zase minuska... No vopravdu, chytrej telefon je uzasna vec. Clovek nemusi tahat spoustu veci sebou a ma tam skoro vsechno, i ty knizky a zpravy a zabavu kdyz nekam jede. Jak se tohle muze nekomu nelibit :)
        • A ty knihy si určitě kupuješ *1*
          • Ja jo, na palmknihy.cz.
          • Digitalni? Par jsem si jich koupil na http://www.ereading.cz/cs/ ale spis ctu stary klasiky, ktery se daji zdarma (legalne) stahnout z feedbooks.com
        • Keď idem niekde JA!, prešo by som tam mal ešte niekoho ťahať *7*
        • Trol.diskuzni
          Nejlepší by byl chytrý telefon s vysouvací hardware klávesnicí, velkým detailním dotykovým displejem a týdenní výdrží na jedno nabití... Pak bych byl zcela spokojen.
          • Takova vec se jmenuje tablet ;-)
          • Takovej by se snad i mozna dal nekde sehnat. Nevim teda uplne ta vydrz, ale kdyz clovek si povypina vsechny notifikace a vsemozny veci, co se jednou za cas dotazujou na kdo vi co, tak se da i smartphone vyhnat na ten skoro tyden (pracovni:), kdyz to clovek moc nevytezuje :)
        • EuroSamurai
          Souhlasim smartphone je parádní věc a dneska už se dá sehnat za hubičku.
    • Jsem na tom úplně stejně *3*
  • Trosku mi to pripomina souboj blu-ray a hddvd. Myslim ze koncept Sony je lepsi. MS se zameri na tisic veci najednou a nebude fungovat ani jedna. Uz jenom kvuli tomu ze ty jejich tablety budou mit ARM verzi Windows 8 a software na ne nebude kompatibilni s normalni verzi a naopak => nikdo to nebude chtit protoze na to nikdo nebude delat soft.
    • Ja myslel, ze tohle by melo fungovat propojeny i treba s Andoridem, nebo iOS?
      • kdepak, Windows Phone only
  • Pokud to zustane u moznosti a doplnku, kdo to chce vyuzit, tak si myslim, ze je to skvela vec. Ja sem ale na takovy blbosti linej. Display, ovladac, hotovo :)
  • Jenze ty dnesni hry uz vubec nejsou zabavny
    • Jsou, jen se musis poohlednout mimo konzumni mainstream. I kdyz i ten nekdy prekvapi, treba batman se mi libil hodne.
    • Hodně špatný přístup.
      A +5? No, to o něčem svědčí.
      • Je mi lito vsech co po tomhle komentu minusujou :)
        • EuroSamurai
          Mužu se zeptat co je podle tebe zábavná kvalitní hra?
    • Si asi spatne vybiras, nebo si nemel zrovna stesti. Aktualne hraju LA Noire a to se mi hrozne libi a moc me bavi :)
      • EuroSamurai
        Z paměti mužu vybrat Deus Ex HR,Zaklínač,Portal,Mount and Blade,Amnesia,Drakensang,Botanicula,Batman:Arkham Asylum,Total War,Stalker,Fallout: New Vegas,Alan Wake,Starcraft 2,Darkness 2 atd. ( a to sem nevyjmenoval spousty exkluzivitek pro konzole)
  • BoB.2
    Já si hned řikal že jsem se měl narodit jako chytrá chobotnice.
    • tie vecicky su slanovodotesne? :)
  • Inquisitor
    Tohle už jsou vyloženě kraviny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit