Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To ano....těm to neberu. I když by si za stejnou cenu mohli koupit Wii a měli by to lepší. :-)
  • Pro hrace... Ale pro takovy ty co u toho tancujou, trdlujou a cvicej, tam je to hodne uspesny a i ty hry se slusne prodavaj.
  • On to není propadák celkově. V různých oborech techniky je to úžasná věc a pomohlo to uspíšit vývoj. To že na hry to bude k ničemu jsem říkal ještě předtím než to začali prodávat, ale lidi dají raději na marketing, který je u MS vždy naprosto dokonalý.
    Stejně tak to bude i zde. MS nikdy nebral ohled na zákazníky a na to co chtěj.
  • yes!!!!
  • Hairy_Ass
    Tak na cesty to možná je dobrý, ale stejně si nemyslím, že normálně všechny ty funkce někdo využije. Ale pořád se mi zdá smysl smart phonu lepší, než tabletu.
  • Inquisitor
    Kinect je jeden velkej propadák. To bylo slávy a skutek utek.
  • Digitalni? Par jsem si jich koupil na http://www.ereading.cz/cs/ ale spis ctu stary klasiky, ktery se daji zdarma (legalne) stahnout z feedbooks.com
  • Super je to taky na kalendar a ukoly, ktery mas synchronizovany s pocitacem, takze hned mas prehled kde co kdy. Ale to samo nikomu nevnucuju. Ja sem taky nebyl moc zastance nejakejch drahejch hracek do kapsy, ale kdyz jsem si jeden nakonec poridil, tak uz jsem se s tim docela szil :)

    Jo a knizku taky samo ctu normalne, doma klasika. Ale tohle je super prave nekde venku, na cestach.
  • Inquisitor
    Já si taky neumim představit číst knížku z obrazovky. To není kniha, když není z papíru.
  • Hairy_Ass
    Možný jsem staromilec, ale knihy se mi lépe čtou, když jsou klasicky z papíru. Vědět o tom, jak se hnula burza ve 13:39, nebo kolik lidí vyletělo do luftu při atentátu v Kábulu, z minuty na minutu vědět nepotřebuji. Stačí, když si večer přečtu na internetu/v novinách ráno/v televizi. No, a k čemu by mi pak měl ten "chytrej telefon" jako být? Maximálně na poznámky, ale k tomu mi bohatě stačí diář.
  • Neměl být Kinect tím úžasným revolučním ovládacím prvkem, kdy už nikdy nebudou muset hráči nic držet v ruce? A teď zase nutí tablety navíc? :) Hmm kolik dobrých her bylo na Kinect.
    Jak já obdivuji schopnosti MS.
  • A ty knihy si určitě kupuješ *1*
  • Keď idem niekde JA!, prešo by som tam mal ešte niekoho ťahať *7*
  • kdepak, Windows Phone only
  • Takovej by se snad i mozna dal nekde sehnat. Nevim teda uplne ta vydrz, ale kdyz clovek si povypina vsechny notifikace a vsemozny veci, co se jednou za cas dotazujou na kdo vi co, tak se da i smartphone vyhnat na ten skoro tyden (pracovni:), kdyz to clovek moc nevytezuje :)
  • Hodně špatný přístup.
    A +5? No, to o něčem svědčí.
  • Odulin
    Hmm zajímavý..mě teda někdy nedonutí vstát ani plnej močák, natož tohle. *3* Jinak mi to připadá jako MS napodobenina toho novýho ovladače u Wii U, ale tam se mi to líbilo. Tohle má podle mě smysl asi jako dálkové ovládání na Xko.
  • EuroSamurai
    Z paměti mužu vybrat Deus Ex HR,Zaklínač,Portal,Mount and Blade,Amnesia,Drakensang,Botanicula,Batman:Arkham Asylum,Total War,Stalker,Fallout: New Vegas,Alan Wake,Starcraft 2,Darkness 2 atd. ( a to sem nevyjmenoval spousty exkluzivitek pro konzole)
  • Trol.diskuzni
    Nejlepší by byl chytrý telefon s vysouvací hardware klávesnicí, velkým detailním dotykovým displejem a týdenní výdrží na jedno nabití... Pak bych byl zcela spokojen.
  • EuroSamurai
    Souhlasim smartphone je parádní věc a dneska už se dá sehnat za hubičku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit