Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To půjdu utřít prach z X 360ky, aby se mi náhodou nepokazil, protože tohle je naprostá kravina. S tím netem co mám bych si ho mohl leda tak vypínat\zapínat a to nehledě na to, že i kdyby fungoval normálně, tak tohle odmítám! To už tomu můžou říkat ChromeBox 420! PlayStation nebo postavit si nové PC je jediné řešení. Xboxu už prachy cpát za tohle nebudu!
  • aj keby microsoft vysral velké kulo na tanier a predaval ho za 500 dolárov.... tak aj tak niektorý ludia budú tvrdiť že to je super...... taký je skrátka svet..... a ked bude ten xbox stále pripojený a ja si požičiam hru od kamoša tak čo sa stane?..... MS mi pošle správu že si mám ísť kúpiť svoju vlastnú kopiu a cez ovladač dostanem elektrický šok.... finančná politika MS je običajný ekonomický fašizmus
  • SnakePlisken
    Ceny her naopak klesají. Dnes dáš za novinkovou áčkovou hru 1000 - 1300 Kč. Před deseti, patnácti lety to bylo tak 1900 - 2200 Kč. Když si připočteš inflaci, tak ti už asi musí dojít, že dnes jsou hry za pakatel. A to ani nemluvím o různých akcích, kdy klidně seženeš právě vycházející hru za 8 stovek nebo si můžeš koupit jen elektronickou kopii, která tě taky vychází méně.
    Takže cena her není problém, problémem jsou lidi, kteří raději ukradnou hru, která na Android stojí 10 Kč, než aby zaplatili!!!
    Přece na co bych za to platil, když si to můžu stáhnout, že?
  • Zlatá pravda souhlasim x 360 jsem si koupil k vuli sport.hram,ktery na pc nejsou nhl 13.... a hlavne k vuli gta 5 jinak crysis 3 battlefiled 3.... hraji na pc,kde konzole pc nesahaji ani po kotniky.
  • Znám málo lepších věci, než s partou kamarádů při dobrým pití zahrát turnaj ve fife. To samozřejmě muzes i doma, ale na chatě kde široko daleko nikdo není nikoho neobtěžují ty zvuky a emoční výlevy, který se při tom něm dostávají napovrch :-D
  • dokonale vystizne *1*
  • Napsal si uplnej blabol. Tak se vzpamatuj
  • http://i.imgur.com/inXnRfO.png
  • Smutné na tom je, že přesně takhle si to MS představuje.
  • xboxari jsou ovce co radi nastavuji MS zadnice, ti za to budou jeste dekovat *1*
  • Alespon xboxari poznaji, jaky to je, kdyz hraji na PC singl-online
  • Co taky čekat od země, kde ještě dnes používají simultanní dabing *7*
  • Proc bys nesehnal: http://www.xzone.cz/nahledps3.php3?idg=531
  • koukam, ze vetsina lidi tady porad doma nema internet a nebude mit ocividne ani pristi rok :D
  • Mozno sa budes cudovat, ale v CR mate priemernu rychlost pripojenia vyssiu ako v USA. Na cracked.com svojho casu bol clanok o tom, preco je internet v US katastrofa, mozno to ma dva roky, ale je to stale aktualne, pretoze upgradovat tu ich zastaranu infrastrukturu by stalo tazke miliardy a dobrovolne to monopol ako AT&T nespravi, pretoze nema realnu konkurenciu.
  • Tak si kupte PC a mate po starostech *15*
    Já teď mám 360, je to pro mě taková znouzecnost, protože momentálně už tolik nehraju a proto se mi nevyplatí investovat do herního PC, navíc kotel cestuju, tak je pro mě jednodušší mít konzoly, tu si zapojit někde k televizi... A právě o tu jednoduchost konzolí, což byla jejich jediná deviza, se sami výrobci chtěji připravit, to mi hlava nebere.

    Pro mě budou konzole vždy podřadné zařízení vůči PC, ale svou služby si zastane, hlavně u casual hráčů.
  • Ok, nekoupím Xbox. #dealwithit
  • at daj na ps stor kolonku cz titulky.a ja si je za naky obnos cca do 200kc koupim,nebo jsem ochoten koupit.i klidne do menu playstationu.na to cekam4 roky.zase psonci vedou!ps vita me v tom take sklamala!psonci maj hold vse.hlavne ze jsou chudy jak kostelni mysi.ale je jich vic *15*
  • jedna z 20 *16* to se muzou ucit i polaci anglicky!a nemusej mit dabovany i novy god of war4!!!!
  • prominte mi ty preklepy,ale uplne zurim!!!chtel bych vzkazat sony cz a sony japan,Ze vetsi neznamena nutne lepsi!Ceska republika ma vic skalnich fandu playstationu nez cely polsko.Tam je to sami pc ckar a pirat a xboxak prave kuli pirateti,vym to! Delam s nima spoustu let v jedne nejmenovane hodne velke firme v CZ.Polak by si playstation nikdy nekoupil,nejde na nem piratit!a stejne jim sony leze do zadku,jen proto,ze jich je vic!pro ne je playstation stroj na houby,hry na nej nejsou za daco!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit