Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cumpi3
    Tahle konzole je jenom velký omyl...hovadina od amatérských vývojářů a profesionálních penězžroutů, kterým je jejich konzole u zadku a mastí si kapsu na lidech, kteří nemají tušení a hrám a věcem okolo vůbec nerozumí...je to hnus a vyvíjet na to snad nikdo normální nemůže
    • zdroj?
      • megaboom
        its best
    • presne tak! a xbox one a ps 4 to samy!
      • co se hrani tyce vsechny konzole jsou omyl!
        • Ty jsi zas evoluční omyl, tak co už. Člověk si nevybere.
          • Psychotic
            Co je to prosím pěkně "evoluční omyl"?
            • V tomhle případě jsem měl na mysli Darwinův omyl, podle jehož teorie přežijí jen ty nejpřizpůsobivější druhy podle zásady selekce. Nejdůležitějšími faktory evoluce je mutace, přirozený výběr a izolace. Uživatel hoho je jasným důkazem toho, že na Zemi nikdy nevládla rovnoměrnost, ale chaos. Náražím tím na jeho inteligenční kapacitu, která je hodně omezená, vzhledem k tomu, že spadá pod rod homo sapiens sapiens .
    • Ja hram rozumim a prijde mi to jako zajimavy napad. Extremne levna konzole s otevrenym os, to muze prinest hry a predevsim aplikacni software, ktere se na konzolich nikdy neobjevi. Zasadni problem tehle konzole budou pirati. A jestli nema, doporucil bych doplnit podporu gamepadu z ps3 a xboxu.
      • Veskoslav
        "Já hrám rozumím..." Děkuji za zábavu na dobrou noc:)
        • Psychopat Veskoslav ma neustalou potrebu vsechny kolem sebe napadat, asi mel moc osklivy detstvi, chudacek. Mimochodem, ja jsem hral hry v dobe, kdy ty sis hral s panenkama.
          • Veskoslav
            Ono je tak humorné, když během minuty z +6 skočí na -7 hodnocení Jejdásku. Já hry hraji od 94;)
            • Vesko ja hraju hry od roku 90 a taky si tu nehonim brko .
            • Takže neznáš Atari 2600, ani domácí počítače a konzole té doby, ani herní produkci 80 let a prakticky ani nástup her na pc, neznáš zásadní tituly, které formovaly herní scénu natož ty méně významné. To mnohé vysvětluje.
            • Rhulad
              Ty máš co povídat.. Klikač vyčítá udajně druhému... trochu soudnosti
      • X-Box 360 tam jde píchnout přes kabel a je podporován.
    • maros.goc
      prečo by si človek čo hrám a veciam okolo toho vôbec nerozumie kupoval OUYA?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit