Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KeanuX
    Nemam slov *14*
  • Drakens
    Bože já se na tu hru strašně těším!!!!
  • Amylee.Anderson
    Užasný trailer se super minipříběhem, Geralt je stále k sežrání. Nemůžu se hry dočkat *14*

    (Jenom ten cz překlad mě dostal "Zaklínač 3: Divý lov" :D)
    • Viktor_H
      Divoký hon se ti líbí víc?
      • chcem na tuto otazku zareagovat, ale fakt neviem ako *9*
      • Určitě.
      • Tak minimalne, divoky hon je prepis toho jak to prelozili komarek a pilch v knihach. Hodilo by se nechat to tak....
  • Jak to bude s lokalizací? Bude možnost si to zahrát na konzoli alespoň v polštině? Většinou dávám přednost angličtině, jak audio, tak titulky, protože český překlady jsou dost často na pováženou, ale tady to chce polštinu, popřípadě češtinu. Sapkowski používá třeba u trpaslíků takovou překombinovanou slezštinu s prvkama dalších českejch dialektů. A to je naprosto perfektní a stejně tak je v knížkách perfektní i Komárkův překlad. Angličtina mi u toho zkrátka zabíjí takovej ten nádech "slovanství", který se na mě vždycky valilo z knížek díky právě mluvě trpaslíků, některým názvům a jménům a velice často taky díky určitým archaickým slovním spojením a výrazům, který by si prostě překladatel, překládající knihu z jazyka ne-slovanského, nikdy nevymyslel.
    • Chraň ruka páně, aby to zas nějakého jantara napadlo předabovat do ČJ ... dvojka byla naštěstí ušetřena, ale jednička byla noční můra. To už mohli udělat simultánním překladem a moc by to nezhoršili...
      • Náhodou mě by se to líbilo, to by ale někdo musel zaplatit kvalitní herce a dát si s tím práci... každopádně s tím, že jednička byla noční můra souhlasím... Geralt by asi neměl po hlase působit jako směšnej pozér
        • No dabing jedničky nebyl vůbec špatný :) (já vím je v módě být hater češtiny). Prakticky všechny postavy se mi líbily až na toho Geralta :)
          • stoprocentní souhlas
    • No dvojku jsem myslim hral (na PC) v polstine se zaplyma ceskyma titulkama, kdybych necemu uplne neporozumel a ten polsky dabing byl dokonaly. Pocitam, ze u trojky taky bude vic moznosti nastavit si to podle sebe.
      • taky tak, prvních pár hodin člověk z té polštiny dostává záchvaty smíchu ale pak už si zvykne a nejde to hrát jinak *1*
  • Ach dalsi pokracovani udesne hry. Bojovy system ze bych zvracel a vizual neuveritelne nerealny. Fakt nechapu jak to muze nekdo hrat nebo se na to vubec tesit.
    • taky názor (i když s ním absolutně nemůžu souhlasit)
    • Drakens
      Pane vy aspirujete doslova na kre**na roku...
    • michaliuz18
      lebo si tráápne dieta co hra gtačka a codká , a nevies co su poriadne hrýýý háhá a chod prec odtialto pindat na nieco ine a nezavid popularite zaklinaca ktoreho nikdy ziadna hra neprekona ,ziadne ine rpg , jak v traileroch tak v hre a chod uz schovaj sa lebo nam je zle z teba *6*
      • Promin, ale zaklinac jako rpg byl prekonan drive nez vubec vysel. Zustan nohama na zemi. Jsou tu lepsi rpg.
        • V tom případě chci jejich názvy :)
          • Neni problem, vezmeme rpg jako aspekt hry. Zacneme tedy oblibenym zanrem dungeonu: Wizardry 7, 8 jine jsem nehral... lepsi nez witcher. Ishar 1,2,3... lepsi nez witcher. Z universa DnD: Ravenloft, Stone prophet... lepsi nez witcher. Elder Scrolly... vsechny lepsi nez witcher. Hry videne z izometrickeho pohledu: BG1, 2... to si snad nemyslis, ze je witcher lepsi? Fallout 1,2... No to ani nahodou. Planescape? To je uplne jina liga. Ale muzu ti nabidnout i adventurku jez mela rpg prvky a je o parnik lepsi nez witcher. Quest for Glory 3 . A co treba System shock 2, ten taky neprekonava witchera? Vsechny ty hry, jsou svoji zabavnosti a znovuhratelnosti o namorni mili pred witcherem.
            Milion lidi milion chuti, nekdo by treba k System shocku jeste uvedl i Deus Ex, ten me zrovna nechyt, ale i tak se najde nemalo pro, ktere je to porad lepsi zalezitost nez witcher.
            • michaliuz18
              ty si dobry šašo trolovy, u teba je kazda hra lepsia nez witcher jak tak citam, co je odveci, skyrim je medzi nimi najslabsie rpg, a jedno z najlepsich je mass effect ci BG ,a po novom aj dragon age 1 ... uvidime ako to pojde s trojkou
              tak nepis somariny a zamysli sa ,bud kupuj reklamne hovadiny a detske strielacky co ti naserviruju EA a activision, alebo zacni hrat nieco poriadne ako witcher ,ta hra ma svoje muchy ale za to nebude najhorsia, su aj lepsie rpg ano ale v inych prvkoch, co sa pribehu tyka, ovplivnitelnost deja, rozne cesty a rozne konce, rozvijanie postavy ,a vela veci, ...vela rpg hier sa ma co ucit , cd project je jedina firma ktorej sa oplati dat peniaze, aj dlc mas zadara
              ja si hry odjakziva stahujem a viem preco, lebo stoja za K* , ale mam zopar v zbierke ktore nikdy lutovat nebudem lebo tie hry mi dali nieco viac
              a tak ako napr mass effect ci witcher su nieco viac nez len hry
              a taky skyrim , aj som zabudol ze som take nieco hral, a nebudem ti hovorit preco, nedokoncena zabugovana hra s onicom pribehom atd, nebyt moderov ktory to zlepsili o 100x lepsie by to ani nikto nehral, co poznam hracov vsetci si pochvaluju len kvoli zmodovanej hry
            • Sorry ale vytahovat tu hry ktere maji i 20 let je trochu out, mozna jsi mohl zkusit i dungeon mastera nebo EOB. Nektere byly ve sve dobe fajn, jine me neoslovily ani tehdy (Arena, Wizardry, Ishar). V dnesni dobe je zaklinac jedna z mala serii ktera se snazi i o neco jineho nez jenom ryzovani penez, a osobne si jednicku i dvojku zahraju mnohem radsi nez ty hry co jsi uvedl. Na zaklinace 3 jsem zvedavy stejne jako na Torment 2, Wasteland 2 nebo Project Eternity, a nemyslim ze za nimi bude zaostavat.
  • Strašně se mi líbí ta temná atmosféra toho traileru, kéž by takovou měla i hra (Zaklínač 2 byl podstatně barevnější).
    • Taky je to no mans land.
  • The_Nameless_One
    Trailer hezký, dech sice nevyrazí, ale ani ničím neurazí. Starší, zarostlejší a cyničtější Geralt je sympaťák, trochu mi připomíná Koniáše od Žambocha.
    Mám důvěru v CD Projekt, že to dobře dopadne a že to bude důstojné zakončení trilogie. Tahle série si to rozhodně zaslouží.
    • Kr.Pa
      Oh, Koniáš, *4* ten by si taky zaslouzil hru.
  • vypada jak connery
    • btw. cekal jsem, ze toho manika nakonec napichne na tu vetev, kdyz ho nadzvedl
  • Preed
    Jedna z velmi velmi malo hier na ktoru sa tesim ako maly chlapec a hral by som ju okamzite keby sa dalo.
  • fizola
    Trailer pekný, s myšlienkou, len pohyby su trochu neprirodzené, zrejme ide o ručnú animáciu (ako u Blizzardu), len s trochu iným výsledkom. Ale ja a zrejme ani vacsina osadenstva a citatelov games by sme nikdy nic tak paradne nevytvorili :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit