Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ó, konečně někdo kdo používá vývoj postavy ne ve smyslu přidávání bodů do statistik ! Každopádně zestárnutí Geralta je z hlediska předlohy blbost
    • Kdes četl kolik mu je?
      • Zaklínači jsou muži bez věku. Nikdy na něj žádný nezemřel. Je otázka, na kolik je při životě udrží mutace (já měl za to, že žijí daleko déle, než obyčejný člověk), samo je to myšleno i tak, že každýho časem někdo zabije.

        Viz. Leo Bonhart
        • Dík za vysvětlení ,na čtení moc nejsem takže jsem knížky nečetl a ze hry jsem to moc dobře nevypozoroval ;-)
    • to neni starnuti, to je zmena image
    • Von_Ljonborg
      A jak zestárnul prosimtě? Tím, že mu narostly vousy?
    • Drakens
      Svatá pravda ale i tak palec nahoru.
      • svatá pravda, ale i tak palec nahoru?? http://i.imgur.com/2vlFR.gif
  • No teď mi to ťuklo: Žeralt "Esio" Assissan.
    • Witcher ako hra vznikla skor nez Assassin's Creed, nehovoriac o tom ako dlho uz existuje Witcher univerzum v knihach. Tvoj prispevok je epic fail.
      • Šašku, já to myslim tak, že vypadá v tý animačce jak starej Ezio. Krom toho ve dvojce se i tak skoro pohybuje, samej kotoul jak u cirkusu, ale to tak to máš asi rád. *1*
  • Ja měl rad v těch knížkach, jak tam dává lidové pohádky a upravuje je podle sebe, buď že tě zamrazí za krkem nebo kde měla skončit neštěstím vlastně skončilá dobře
  • MidnighT91
    Přeji si aby tímto stylem, cd projekt udělal tří hodinovej epickej film... Neumíte si představit jak moc se na to těším...
    • bohužel, pár minutové intro v takovéhle kvalitě stojí neskutečné peníze, udělat 3 hodinový film v takovéhle kvalitě by nezaplatili ani v Holywoodu
      • Drakens
        kdysi takoví film udělali jmenoval se Final Fantasy jo a vlastně ještě Beowulf
        • A oba dva prodělečný..
          • Drakens
            Já neříkal že výdělečné, jen že takové existovali.......ono hlavně prodělali na ději protože to byla fakt nuda.
          • a ani jeden z nich se kvalitě toho intra ani nepřibližoval, jasně že se dělají animované celovečeráky, ale v téhle kvalitě a délce 3 hodin by to nedali ani machři jako Pixar nebo Dreamworks, mohli by to udělat, ale vypadalo by to hůř
      • když zaplatily avatara tak by měli i na tohle..ale bohužel, zivy herci zatím letej vic..
        • Bohužel? Děláš si legraci? Tohle už je absolutní vrchol, žádná digitální technologie se nikdy nevyrovná kvalitnímu hereckýmu výkonu od živýho herce. Chtěl bych vidět jak by byli lidi nadšený, kdyby například místo DiCapriova Calvina Candieho předváděl svojí umělou digitální mimiku a charakter nějakej polygonovej panák.. a pokud je tvůj názor názorem většiny, tak je asi na čase abych se vzdal svojí profese ve filmovym průmyslu, protože ten pro mě bude bez živejch herců mrtvej. Příště rovnou napiš, že scénáře může generovat nějakej počítač a na místě directora může sedět robot.
          • Ehm ... obavam se ze nemas ani paru co technologie dokaze. Digitalni technologie dokaze uplne vpohode herce zcela nahradit, a ty nemas sanci to vubec poznat. Pokud investujes 10s svyho bezcenyho casu, najdes po netu videa s davno mrtvejma hercema, nejznamensj jsou asi s marylin monroe - zcela digitalne vyrobena, a to vcetne ozvuceni.
            • Já vim o spoustě pokusech.. Ale to, že ty nepoznáš rozdíl, neznamená, že ostatní bystřejší lidi rozdíl taky nepoznaj. Já osobně tomu nevěřil ani dvě sekundy. Takže jsem ztratil několik sekund svýho cennýho času bezcenným postem od bezcennýho rádobyznalce..
          • Co se rozčiluješ rezisere?:) To ,,buhuzel,, smerovalo k pripadnemu CGI filmu o zaklinaci, pac me by se taky libil a k tomu ze když nekdy nejakej film bude, tak bude spis hranej nez digitalni. Nikdo ti DiCapria digitalne delat nechce, neboj:)
            • Tak znělo to tak, jak jsi to napsal, čili jen ohledně živejch herců versus těch polygonovejch, tak se nediv. *15*
              Já bych to osobně viděl radši jako hranej film, ale muselo by to být v polské produkci a kvalitou zpracování daleko předaleko za těma pokusama s Żebrowski, kterej byl teda jedinym plusem na celym projektu. Kdyby se toho ujal Hollywood popř. jakákoliv jiná západní produkce, tak by se nepochybně vytratil ten slovanskej nádech, kterej je pro Wiedzmina klíčovej.
              A pokud by byl na výběr CGI film v polský produkci (což je řekl bych nereálný) a hranej film z Hollywoodu, tak bych si asi taky vybral ten CGI no..
          • ale vyrovna, nemusis uplne na stoprocent symulovat realnej svet abys dosahl realne animace, spousta detailu totiz na obrazu (statickym, animovanym) zanikne. Ale prechodnej stav vidim spis v tom jak byl tocenej avatar, v narocnych scenach se herci a jejich vykon proste "oskenuje" do 3decka a dal se s nema bude ruzne pracovat. Jinak co se tyce zaniku hercu, tak to zalezi na budoucim publiku a tomu jakou bude prikladat vahu virtualu vs realu.

            "Příště rovnou napiš, že scénáře může generovat nějakej počítač a na místě directora může sedět robot." -- tohle je dost mimo. Takhle muzes napsat, ze kvuli photoshopu muzeme za chvili nahradit malire a kreslire generatorama maleb (nebo nejakou podobnou ptakovinu). CGI je proste nastroj v rukou grafiku a reziseru, nic vic. Jedinyho umelce, kteryho to vytlacuje je herec, ale i ti snad v nejake forme preziji, podivej se na divadlo.
            • Ono to zas tak mimo neni, ale on zjevne nema ani tucha. Existuje na netu diplomova prace, ktera normalne prosla komisi VS ... a je zcela generovana algoritmicky.

              Takze vygenerovat scenar kdyz tomu predhodis ze chces "akcni dojak" nebude zas takovej problem.
          • Von_Ljonborg
            Kdybys aspoň jmenoval nějakého PANA herce a ne toho amatéra DiKa *11*
            • DiCaprio je po technický stránce jeden z nejlepších hollywoodskejch herců a to neřikám jako nějakej obyčejnej filmovej rádobyfanoušek, jako jsi očividně ty, pokud dokážeš kohokoliv na úrovni DiCapria nazvat amatérem. Pochybuju že víš o takových pojmech, jako je Stanislavskijho metoda herecké práce a navazující Strasbergova metoda a jeho filosofie herectví, ale DiCaprio je minimálně ze své generace jeden z nejlepších metodistických herců. A každym filmem dokazuje, že stoupá už i nad úroveň technicky podobného herce - Day-Lewise.
              Já chápu, že jako konzument máš možná zažranýho DiCapria jako nesympatickýho hezounka z Titanicu, podobně jako to má stále docela velká část ve filmu nezainteresované veřejnosti, ale pokud dokážeš ocenit kvalitu herectví, tak ač se ti může zdát DiCaprio sebemíň sympatickej, tak talent a píli vysoko nad poměry Hollywoodu mu upřít nemůžeš. Ale musel by jsi se na to teda opravdu podívat alespoň malinko profesionálněji a něco o herectví vědět.
          • mluvil jsem o něčem úplně jiném, doporučil bych ti naučit se číst, pro začátek
            • v tom případě se omlouvám a souhlasím, živé herce nikdo nenahradí
            • A já ti doporučuju sledovat konverzační vlákno, prosimtě. Pokud se podíváš pořádně, tak uvidíš, že to je reakce na "pipa", kterej napsal, že "bohužel živý herci letěj víc". Takže pro příště se pořádně podívej.
        • A mě by například nevadilo obsazení herci.Určitě by nebylo špatný spojení animace a kulis teda v případě, že by to nebylo přeplácané což by asi v dnešním hollywoodu bylo :/
        • tohle by bylo dražsí
          • Bych netvrdil. jakmile mas prostredi a "herce", tak uz natocis cokoli s minimalnima dalsima nakladama. Uvedom si, ze takovy veci jako trebas ironman a spol sou ze 100% animace + zivi herci => musis zaplatit tu animaci i ty herce. Navic tech fimu muzes natocit klidne nekolik a pri vyuzivani stejnyho prostredi nemas zadny dalsi naklady krom vlastni animace = pouziti prepripravenych sekvenci.

            Ber to tak, ze je relativne narocny animovat jeden lidskej krok, aby pri tom postava vypadala verohodne, ale je uz zcela trivialni tech kroku udelat tisic.
  • Geraltuju a skláním se, trailer naprosto famozní jen tak dál!!
  • Zajímalo by mě, kolik z vás, co se tady tak horečně vyjadřujete k tomu, čim byl svět zaklínače inspirovanej, jak by se Geralt nebo popř. správnej zaklínač v situaci v traileru vlastně zachoval atp., vůbec četlo alespoň nějaký Sapkowskiho povídky, ideálně celou ságu o Wiedzminovi..
    Neřikám, že je herní série špatná, je dokonce jedna z nejlepších, který jsem kdy hrál, ale zpracování světa, příběhu a charakteristky postav má do kvalit knih přímo z pera Sapkowskiho hodně daleko a to, že jste dohráli tyhle dvě hry z vás nedělá ani za mák nějaký odborníky na Sapkowskiho svět.
    • Nj, jenze ona je potiz v tom, ze Geralt nikdy nebyl "spravnej" zaklinac ;D. Mozna proto je tak "dobrej", protoze citi emoce, tkery nasobej jeho schopnosti - narozdil od odstanich.
    • Sága mne moc nebavila. Četl jsem jen jednou. Povídky mi přišli zajímavější... Jak by se tedy Geral zachoval? *4*
      • Rhulad
        Stejně jako v traileru... On ze stezky zaklínače sešel už dávno...
        • Mas doma sedm vazanyhch od leonarda? Takze puvodni povidkovou publikaci od Winston Smith nemas? Ani se ti nedivim to ses jeste bal cernyho kafe :D
          • Tak se kluci nehadejte kdo ma vic knizek stejne je to uplne jedno... ja pevne doufam ze zaklinac bude dobra hra a jestli bude nebo nebude presne podle knizku je uplne fuk.
            • Rhulad
              Nikdo se nehádá, já za to nemůžu, že se tu vyskytují takoví dem*nti .) jako např. Hala
    • Rhulad
      Mám doma všech sedm vázaných, což je docela vzácnost, jelikož Leonardo má vskutku zajímavý styl vydávaní svých knih.
    • Zadny film a zadna hra se nikdy nemuze rovnat knize ,ktera navic stimuluje vlastni fantazii.
    • Pokud narážíš na můj komentář, tak sice už je to nějaká doba, ale četl jsem všech sedm knih.
      • No tak tvůj komentář je právě zrovna jeden z mála, na který nenarážim. *3*
  • pekný ale o hře to nic nevypovídá
    • Atmosféra,cielenie príbehu , štýl atď....To je preci účel traileru. Nemá ti ukázať všetky aspekty hry,načo ju potom vôbec hrať. Gameplay priamo z hry máš predsa vo videách z E3.
    • Vetsinou je to pravda,ale z tohodle primo cisi atmosfera hry i knih. Jen to starnuti nesedi. Geralt nema lidsky vek
      • Jaképak stárnutí, vždyť má akorát vousy a jinak vypadá úplně stejně. Ano, ten model je lehce odlišný a detailnější oproti tomu ze 2, ale já jinak nevidím rozdíl. Hra se navíc odehrává cca 9 měsíců po konci dvojky, tak by ani viditelně zestárnout nemohl.

        Jinak stejně to určitě ještě není finální podoba. Pamatujete, jak vypadal Geralt na prvních obrázcích z dvojky? http://cache.gawkerassets.com/assets/images/9/2010/06/tw2_e32k10_screenshot_pack_5.jpg *1*
        • Vousy tak proste fungujou... ja taky myslel ze zestarnul.
        • Abiczko
          jo ten se tváří jak bluma v září :-) a otevřená pusa Geraltovi vůbec nesedí,vypadá jako by se něčemu divil,ale čemu se může divit zabiják nestvůr? možná tak politické situaci v ČR *1*
          • azbicko, tak tohle bylo hodne drsny :D
  • Když si vezmu jak se hry změnili za 20 let. =) jak se asi změní za dalších 20.?!
    • Nijak zvlast ... podivej se na znemy rekneme 95-05 a pak zmeny doted. Defakto se jen pridavaj polygony, pouzivaj se vyspelejsi techniky jak veci ojebat, ale nic zasadniho. A dokud nejak zasane neposkoci tehcnologie HW (coz se s talo v pripade prichodu 3D akceleratoru), tak se nic zasadniho nezmeni. A nevypada to, ze by melo prijit neco lepsiho nez tupa prace s trjuhelnikama (zadna grafarna defakto neumi nic jinyho). Sak ani nejvykonejsi HW soucasnosti nezvlada raytras ... Teprve az pripadne zvladne, tak muze nastat zasadnejsi vyvoj - pak totiz budes mit realny stiny, odrazy ... a ne vsemozny ojebavani pomoci textur a map.
      • Abiczko
        http://www.oculusvr.com/ tohle je budoucnost *5*
  • Ja kouk primo na jejich stranky a rikam si " No to jsem cekal neco lepsiho, nez jen dalsi trailer, aspon gameplay z E3", ale kdyz jsem ten trailer videl, nadseni stouplo do kosmickych vysin, tahle hra proste pujde do sbirky, snad k tomu zas daj naky pekny tricko. Ja se tesiiiiim :D
  • Keyz
    Snad se dožiji doby kdy to takto bude vypadat ve hře.
    • mozna v jine realite bez konzoli
      • Keyz
        Tak na PC to bude vypadat lépe tedy konzole nezavinili to, že to bude na PC vypadat, tak jak to bude vypadat.
        Ale určitě si počkáme na novou generaci PC.
        • no spis jde o to, jak vypadaly ,,zavody ve zbrojeni,, pred soucasnou generaci konzoli a jak nasledne ten vykon mohl byt vyuzit ve hrach
          • Jesli je rec o tech "soucasne budoucich" tedy tom, co je prevleceny PC s podprumernym HW ... tak to bude mit vliv presne ocekavatelny - tedy ze hry se budou delat prevazne lowres, nebot konzole stejne nic lepsiho neutahnou. Libovolny soudoby hrac (=clovek co opravdu aspon obcas hry hraje) a ma PC, ma vykonejsi HW.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit