Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je hezky, ze zrovna v dobe kdy se budu na nekolik let stehovat do norska vyjde zaklinac 3 s tematikou severu :) ja krasny snit a jeste krasnejsi sny premenovat v realitu.
  • Nemůžu se dočkat. Jinak vy lidi řešíte každou prkotinu. Já hlavně doufám ať ten open world dobře dopadne. Vážně držím všechny 4 palce ať to vydrží apoň na 50 hodin solidního hraní(těším se a zároveň mám i docela obavy).
    • Mno ... open world ... abych rek pravdu, za poslednich par let sem nevidel funkcni.

      Bud svet leveluje s postavou => nulova motivace (TES), na lv jedna si muzes jit kam chces ... nebo je to prozmenu virtualni ... protoze ten tunel se vytvori ze smrticich potvor, ktery te realne nepustej mimo vytycenou trasu. Variantne si jeste tak maximalne muzes vybrat poradi ve kterym Qsty splnis (podle toho, jestli zacnes vlevo nebo vpravo).

      Aby to fungovalo ve stylu "za ouplnku si byl v lese a sklizel bylinky => nemoh ses ucastnit obradu => nemas XYZ" ... sem uz hodne dlouho nevidel.
      • Fallout : New Vegas. I tam je do jiste miry u nekterych NPC a monster level scaling,ale tak skvele udelany,ze si toho celou hru nevsimnete. Kazdy quest ma 3-4 reseni a nikdo ti ho nenaseptava. Nejlepsi otevreny svet (RPG) za posledni desetileti. Alespon pro me.
        • Souhlas Fallout : New Vegas je jedno z nejlepších RPG posledních let a, když se to hodně líbí Vávrovi, tak to už je co říct *5*
  • Kr.Pa
    Tohle je velice dobra zprava!
    http://en.thewitcher.com/news/view/366
    • misho8723
      Super voľba.. len škoda, že Zaklínač hry hrávam vždy len v poľštine
      • Nevím proč, ale většina slovanských jazyků mi zní neuvěřitelně legračně a kazí mi tak atmosféru vážných a dramatických scén... No a taky jim stejně přinejlepším rozumím tak každé páté slovo, takže bych z toho stejně moc neměl. *7*
        Ale ať si každý hru užije jak mu to vyhovuje nejvíc, já zůstanu u angličtiny. *1*
        • nechápu jak si někdo může dobrovolně kazit Zaklínače anglickým dabingem
      • cr8gg
        hehe, pritom polstina zni hrozne :)
      • Tak tak.
  • trailer z dvojky bol pre extended edition a nie koli xbox verzii...
  • K těm vousům zda rostou nebo ne, myslím, že když se Geralt kurýroval u dryád v Brokilonu a pak tam za ním přišel Marigold, tak si od něho vypujčil břitvu a postěžoval si ,že už to s těma vousama nemůže vydržet nebo něco v tom smyslu.
    • vousy jsou fajn *3*
  • Jak vás čtu tak vám musím dat za pravdu že když si člověk přečte dobrou knihu a pak teprv podle ní vidí film nebo hru tak už to není ono :-) ,samotnymu se mi to stalo u jediný knížky kterou jsem dočetl a to byla zpověď jůdžína o bojích v pacifiku za druhý svetovy pak podle toho udělali vysoce ceněnej seriál The Pacific a mě tam prostě chyběli ty detaily z knížky kvůli kterým byla tak dobrá atmosféra
    • Ale to nic nemění na tom že zaklinac 2 je jedna z nejlepších her co sem hrál a dokud neoznamy valve HL3 tak zaklinac 3 je moje nejocekavanejsi hra !
  • TheSilverBoy
    "what are you doing?"
    I am killing monster...."
    proste uzasny!! *14*
  • Kr.Pa
    Hudba ja v pozadí taky nádherná, doufám, že mají stále v týmu skladatele Adama Skorupu.
  • Drakens
    Vážení a milí diskutéři ( to je slovo teda ) prosím Vás tenhel trailer je nádhernej a že ten konec je takovej zvláštní je prostě proto že si autoři rozhodli udělat šprím..každej čekal toho borce stáhlého pomalu s kůže, nasekaného na suši atd..Ale autoři prostě si řekli že překvapí a trochu si s hráčů vystřelí. Že geralt má vousy ..no prostě je má dle knihy to možná zaklínači nemohli mít ( čet jsem ale nepamatuji si) ale prostě tohle je hra. Kniha je předlohou prostě a zatím Witcher hra udělal vždy čest svému jménu. Nemůžete brát vše vážně, si vzpomeňte na ten quest s tím peřím od harpyjí jak jste sbírali pro toho chlápka třeba.
  • misho8723
    Tak trailer skvelý.. temný, slovanský, proste paráda.. a ak niekomu vadí angličtina, tu je trailer s poľským dabingom: http://www.youtube.com/watch?v=WY5Sw4oa-kk
    • cr8gg
      sry ale polstina je strasnej jazyk ...i narod
    • 1000x lepší! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit