Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak tu pořád komentujete ten neupravený vzhled Geralta. Ve trojce by stačilo přece dojít k umyvadlu a použít břitvu, či navštívit sličnou lazebnici :-))
    • A sakra, jsem trochu ujel, na venkově asi tehdá umyvadla ještě nebyla co ? *7*
      Ale jinak se na trojku těším, moc.
      • spis nemeli zrcadla :D nejake necky nebo sud s destovou vodou by se tam nasel
  • jak tak čtu diskuzy, tak je fakt randa, říct tu názor proti ortodoxním přisluhovačům CDR
    • Mně nejvíc vadí, jak je tu odborník na Wiedzmina každej, kdo dohrál dvě videohry a ke knížce si ani nečuchl. Ale co, oni přicházejí o tu nejzábavnější a nejpodstatnější část univerza. Kór když je dobře napsaná kniha stokrát zábavnější než kdejaká hra.
      • ->sk
        Tak Yennefer měla překouslý pouta od toho malého draka, jestli se nepletu a lovce draků začarovala do slepic, prasat, ovcí...

        Četl jsi to před 10-ti lety a přijde ti, že měla kniha (ano je jich 3 povídkové + 5 román) spoustu nelogičností. Tak které? Já si už moc nevybavím podrobnosti toho, co jsem četl loni, když zvládnu 1x knížku za 2 měsíce. Natož, co jsem četl před 10-ti lety.
      • Dik tu knizku tady cetl snad uplne kazdej...
        • blaznis ? ta kniha je pro vyvolene...existuji jen 2 kusy...jeden ma Knize a druhy Koko
          • Co to meleš? Já jen tvrdim, že spousta lidí, co tu tak výživně diskutuje o Geraltovo vousech, věku, chování, o příšerách, o době (srsly, o době? je to fantasy), si zahrálo dvě videohry, který jsou jen volným, velice stručným a v některejch místech od knih dost zásadně odlišným zpracováním. A poukazuju na to, že distancováním se od knih se lidi připravujou o to nejlepší ze zaklínačskýho univerza.
          • brzdi kamaráde...nikdy jsem si na nic nároky nedělal a do hry neryl. Jenom mi nepřijde, že se nedrží univerza. Možná to je špatně, možná dobře, to si musí každý posoudit sám.

            Tím spíš, že by Geralt měl víc zabíjet lidi, než příšery, což v 1. díle nebylo.
            • Ano v jedné větě jsem použil dvě negace, což je špatně. Jsem holt Koko*1 a už s tím nikdo nepohne. Zato si myslím, že inteligentní člověk smysl věty pochopí, jenom blbe*c bude šťourat. Mně osobně hry do univerza vůbec nesednou. Není to dogma a nikomu tento názor nevnucuji.

              Univerzum zaklínače, to byl svět, kde zaklínačům došla práce. Měsíce bloudil krajem a hledal, za co by trochu vydělal... Tak si zhodnoťte první díl samy.
            • to Rhulad co mi tak nejak utkvelo v pameti po tech cca 10 letech, tak Yen napriklad kouzlila nohama !? v povidce se ,,zlatym drakem,, a promenovala ty sedlacke vozy uz nevim v co..nejaka kvitka ci co to bylo. Proste ulet
            • Tak z toho jsem toho moc nepochopil. Nepřijde ti, že se nedrží univerza? Takže se ho drží? A to nevíš, jestli je dobře nebo ne? A tu poslední větu taky nechápu.
            • Rhulad
              Jaký kraviny myslíš? Zrovna povídkám není co vytnout...
            • nemuzou se ho ani dokonale drzet, protoze sam sapkowski neni zadny neomylny buh, jeho knizky a povidky maji dost kolisavou uroven a nekdy tam jsou uplne kraviny
            • Rhulad
              Tak já myslím, že se snaží knižní předlohy držet co nejvíc, jak sami tvůrci říkali, pořád dokola čtou knihy a podle toho určují, jak by se Geralt zachoval i ve hrách. Podle mě to není násilné zpracovaní knižní předlohy jako např. u Game of Thrones, kde scénáristé prasí totálně děj a z toho vzniká spousty WTF momentů pro čtenáře.
        • Knížku? Jednu? Očividně ani zdaleka ne..
          • Tak knizky... to si fakt myslis ze ctenari takovejch veci budou na webu jako je games nejakej velkej unikat?

            A uprime povidky jsou dobry ale roman mi prijde trochu precenenej a ke konci uz je docela znat ze autorovi dochazel dech i chut dilo nejak smysluplne dokoncit. Neni to jako spatny fantasy to ne ale co se romanu tyce tak Sapkowskiho "husitska" trilogie me bavila vic.

            Co se hry tyce tak jsem byl ve dvojce hodne zkalamanej z malyho poctu priser se kteryma se Geralt ve setkal/utkal a to ani nemluve o tom ze boj s nima nebyl zadna velka zabava a knizky se az tak krecovite nedrzej ale ze by to byla takova katastofa to taky ne. Vzhledem k tomu ze se ale dej odehrava v dobe kdy svet zaklinace zaziva obrovske zmeny a navic jeste po deji vsech knizek tak to ani neni tolik potreba.
  • Nevim co furt resite ty vousy,do tohodle období se to dokonce hodí .V ty době se chlapi neholili jak teď ty metrouši .I když já se moc neholim protože mi to je nepříjemné bejt jak holátko :-D
    • Protže Gwienblied je prostě Gwinblied. Tak trochu elf. Žádný vousy, nebo si alespon z knížky nevybavuju, že by se Geralt holil.
      Spíš mi vadí odklon od surovosti středověku a až patetický scény. Spíš ze samotnýho boje. Už to vypadá jako Assassin Creed a z toho bych blil.

      No nic, 1. díl jsem hrál a zklamal mě. Jsem v tomhle jako Sapkowski, knížky ano, hry ne. Jenom názor, je mi jasný, že mě kvůli tomu budete nenávidět. Proti hře nic nemám. Jen mě to nechytlo.
      • TheSilverBoy
        jenom k tomu assassinovi..... Geralt je zaklinac tudiz zrychleny reflexy.... a jen tak btw v knizce rozsekne sip v puli.....
        • Rychlé reflexy ještě neznamenají překonávat morfologii těla fyzické zákony...ano Geralt má rychlé reflexy, to je důvod, proč nenosí žádnou zbroj. A šíp odrážel, nikoliv rozsekal. A ty šípy taky nelítají jako kulky, jak to znáte z ostatních her.
          Vždyt rychlý svižný boj jde udělat, aniž by to vypadalo jako ptákovina. Stačí se podívat na Bruce Leeho. V tý slátanině na videu by těžko měl čas na nějaké techniky...
      • no patetetický, pokud si dobře pamatuju, tak velice podobná scéna je v kínžce. Akorát tam povraždí víc lidí. Co se toho boje týče, nesedí mi spíš ta kamera než ten způsob boje, ale jsem už porstě starší generace a tak se smiřuju s tim, že aspoň trochu "moderně" to udělat musí.
        • co to prosím je, starší generace? *8* (neurážím, jen se ptám) Myslel jsem, že sem píšou převážně děti 14-17 let, ale překvapilo mě, kolik je tu kluků kolem 30-ti
          • no 30 mi ještě neni, ale už mi ní táhne no :)
        • Knížka je o dost reálnější skutečnému světu (proto je tak dobrá). Už vidim, jak někdo bude deset minut kopat do ženský jak do balonu a ona ještě se srdcervoucí prosbou vztáhne ke Geraltovi ruce a prosí o pomoc.... Nemluvě o tom, že těch chlapů ani trochu nejde strach, vypadaj jako troubové.

          Zrovna Geralta o pomoc nikdo nežádal. Když zachránil první vesničany před řáděnim banditů, holka se strachy poblila a utekla. A podobně skončila i scéna z povídky "střípek ledu"

          A pokud si ještě vybavuju, obdobná scéna se stala v Paní jezera a Geralt už ignoroval, co se dělo s Nilfgardskými uprchlíky (dva vojáci si odvlekli holku za roští)...
          • tak vidis, je to v podstate podle knizky
  • Neříkám, že mi ten vzhled k němu sedne, ale je to tisíckrát lepší, než kdyby zněj udělali nějakou emo mužskou šlapku. Tohle je prostě chlap a to je dobře.
    • No jo...ale to brnění. Co to je? Geralt to je kožená kazajka a těžkej kabát... Není to žádnej zbojník, ani voják.
      Má to být hubený (z hladu) pohledný dlouhán, co má 2 m, propadlý tváře, pohled dravce...
      • pohledny ?? to asi tezko
        • Ženský bez předsudků proti zaklínačům po něm jedou, takže šereda určitě nebude.
          • Hezkej není ,bílej v obličeji, pohublý, zjizvený a zamračený, oči kočičí, spíš ke strašení dětí se hodí.
            Ale ženské naňho letí, protože jákesi fluidum má.
        • Ty mi povídej, že jsi četl knížky strejdo! Tohle bys jinak nenapsal. Viz scéna na bále čarodějů... *7*
          • uz nevim kolikrat sapkowski zminuje, ze geralt rozhodne zadny krasavec neni
            • já to vím, je to přesně - 0 krát
  • vývoj postavy Geralta alá Ezio z AC Revelations, nezlobte se na mě, pro mě jediná hra, která si zaslouží jméno zaklínač je jednička.
    • Ano. Protože jenom Ezio stárne a rostou mu vousy.
    • ? ?
      Trochu to rozved. Podle me se Geralt chova porad stejne jako vzdy.
      • nevim jak se chova (bude chovat)ve trojce, ale ve dvojce lezl lidem do zadku. A neresil jsem jeho chovani, ale vzhled, ktery mi silne pripomnel zarosteneho Ezia z AC Rev.
      • Rhulad
        Tak experte na Geralta... z jaké knihy je citace "až se příště otočíš spatříš bílého vlka"
        • Samovyšetření rizikových hemoroidů?
        • Netusim. Mel bych?
          A nikde netvrdim ze jsem expert na Geralta. Respektive neznam kazdou citaci z jeho knizek. Nejsem nerd.

          Naopak zminka ve videu o tom,ze Geralt neuznava mensi/vetsi zlo-to je presne z knih a presne to odpovida.
          • Rhulad
            Sry to byla reakce na GameOVer spatné vlakno
  • Neměl jsem se na ten trailer koukat, už teď mi visí na lednici pár tisícovek z nápisem Zaklínač 3. Asi padnu jestli ho zítra nevydají :D
  • h0p3
    pět hvězd a zlatýho bludišťáka za plnovous!
  • Je to pekné video len nechápem prečo Geralt bojuje nožom, keď knižný Geralt by ich proste porubal obojručákom :-),.... Proste voľba dýky pre cool efekt sa mi nepozdáva
    • Pretoze ked sa rozhodol ze im nalozi uz bol dost daleko. Ak by sa proti nim rozbehol z mecom v rukach dievcatko by to mohlo schytat. Takto sa k nim dostal bez vzbudenia pozornosti a zatial co ich rozbil si dievca mohlo v pokoji sediet na riti :)
    • on bojoval holyma rukama, protoze nac si spinit peclive vycisteny a nabrouseny mec...tu dyku sebral pri boji jednomu z tech typku
      • a takových scén jsou knížky plný...
        *7*
    • Ja si naopak pamatuji ze knizni Geralt bojoval cimkoliv co mel po ruce.
      • zrejme si to budem musiet znova precitat, co mi zrovna nevadi :D, lebo ja si pamatam ze bojoval snad v 95% mecom
    • protože smrt tě změní *4*
  • Abiczko
    cd projekt videa umí,to už dokázal intrem v zaklínačovi 2,které bylo famózní,tohle je o něco méně nápaditější,ale stále je to "digitální umění".Každopádně pro mě nejočekávanější hra roku,dokonce víc než GTA 5 a AC 4.Jen doufám že mapa a (ne)zobrazování úkolů na ní bude řešeno zcela odlišně než v předchozím díle.Jinak jasná předobjednávka *14*
    • Nesouhlasim vsemi deseti(pokud jde o kvalitu intra). Intro ve dvojce bylo pomerne tuctove. (i kdyz tedy nevim ktere myslis. Pokud se pamatuji dobre,intro ve druhem dilo bylo pozdeji nahrazeno intrem jinym-s temi lodemi).
      Tohle je mnohem atmosferictejsi a mnohem vice to sedi k titulu. Alespon pro me.
      • jo s tema lodema sem myslel :-)
    • W3 vychází až 2014.
  • Neljlíp udělanej byl Geralt v 1, ve dvojce už horší, ale jestli bude ve trojce jako v tom intru, tak to potěš. To bude jak ve Fable, první třetinu za mladíka a zbytek za starýho dědulu. Geralt v tomto traileru už skoro není k poznání.
    • Drakens
      to jsou trochu silná slova Fabel 3 nebyl sra**a kvůli grafice a nebo jak hrdina vypadal ale kvůli všemu ostatnímu ať už systému , nemoci umřít atd....vlastně možná to jediné co tam bylo celkem ucházející byla grafika.
      • Já myslel Fable 1, trojka bylo zlo
        • Drakens
          ach so...pardon. Tak ve Fable jedničce šlo omladit myslím dvakrát :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit