Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Metro je dobré tak jedno projetí a to hlavně kocháním. Hratelnost je na štíru, A.I taky mizerné a koridory nezajímavé. Daleko lepší hratelnost má Crysis 3.
  • Jack1947
    Nikdy ani za prachy původní hru že. Heil w@rez. *2*
  • LL jsem nedávno dohrál podruhé, bylo to bezva, ale že bych si to chtěl dát potřetí defakto to samé? Ani zadarmo, doslova.
  • prečo, tí ktorí si zakúpili originálne série, by to mohli dostať zadarmo. Neviem, čo je na tom nespravodlivé...
  • Vogon
    Na "next-gen" konzole bych to radši nevydával, nejen že to bude v 30 fps, což uráží všechny hráče, ale jak přece každý ví, na konzolích se jenom pirátí.
  • Aha a nemyslíš že keby to mali Pcčkári zadarmo a konzolisti by si za to museli platiť, že by ich to dosť naštvalo a bolo by to voči nim nespravodlivé. Veď zato čo to balenie ponúka nejakých 23 eur (650 kč) nie je veľa.
  • No nevim nevim hele, se vsim na max, plus nejake pokrocilejsi AA, natoz pak 4K....to bude na hrane. Byt tebou, tak dokoupim jeste jednoho Titana a malou jadernou elektranu k tomu a budes v cajku.
    Tak to mam já a sem v klidu. *3*
  • Lawliet
    Takhle se to dělá! Skvěle, pánové z Ukrajiny.
  • ok díky
  • Zřejmě fakt, že je i pro PS4 a ne jen PS3 .-)
  • Jam97
    Ježiš, nestačí že trollíš v chatu při gamesplayích ale už i tady ?!
  • Veskoslav
    Tak to netuším, ale někde se psalo, že pokud máš v knihovně obě hry, tak sleva má být trvalá. Ale raději si to někde ověřit.
  • Chci se zeptat, jak je to u těch majitelů původních verzí... Teď mám na steamu slevu 50%, ale jde mi o to, jestli tu slevu budu ještě mít v době, kdy obě hry vyjdou a nebo ta sleva platí jenom v době přeobjednání...
  • remastered* samo
  • na to se tesim, dal by pak nekdo z Karlovarskyho kraje change za The Last of Us?
  • Veskoslav
    S tím rozdílem, že tady je skutečně vidět rozdíl v vylepšení a zde napsaná recenze na Metro LL je jedna z nejhorších, se se tady vyskytovala. Prostě někomu asi hodně leží v žaludku, že TLOu nedostalo 12/10, ale "jenom" 8/10. Pokud sis nevšimnul totiž, že tak 2033 předělává spoustu věcí, dodělává zbraně, lokace atd. Metro LL to samé. Co přineslo navíc TLOu kromě nepatrně vylepšené grafiky a "lepšího" printcscreenu oproti původní verzi?
  • Veskoslav
    Původní majitelé to mají za 21 euro.
  • Nu grafické vylepšení je vskutku úchvatné hlavní zájem, ale ve mně vzbuzují nové lokace.
  • Na ty zbylé si ještě nahraju šmoulí hitparádu.
  • Pepa13, mezi jeho záliby patří hádání se s Jackem v live chatech let's play videí od Pavla D. a případné škemrání o koitus s AmyLee. Krom toho že je mu 13 let a lidi přes 20 považuje za dědky, vlastní také grafickou kartu, která stojí více, než ojetý automobil. Zapomenul jsem snad na něco?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit