Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deridon
    moje TITAN EX2 PLUS Super Edition in Ultra Edition v pohodě *5*
  • Okej, veď mohli to vydať pre tieto platformy normálne, ale na tie, na ktoré to už vyšlo to mohol byť iba update. Tak ako CD Projekt vydal Zaklínača 2 na XBOX vo verzii 2.0 (Platinová verzia) a zároveň vydal update pre PC.
  • Tak snad to moje 4 TITAN Z utahnou *5*
  • Taky by to chtělo se konečně naučit anglicky a poslouchat toho pána ve videu než zase vypustíš nějakou sra...
  • MrSanta
    Vzhledem k tomu, že Metro 2033 na Xbox One a PS4 nevyšlo si troufnu tvrdit že ani CD Projekt by to zdarma na nové konzole nedal.
  • CD projekt by z toho spravil Platinovú edíciu, ktorá by zároveň bola bezplatným update-om pre zákazníkov, ktorí si kúpili pôvodnú verziu. Ale samozrejme, to by nebol Deep Silver keby neryžoval. Takéto "biznisy" ma, úprimne, vždy dosť naserú.
  • Tilwaen
    Tak to si ten článek přečti znovu, Jacku. Právě se v něm píše, že Metro Redux nebude pouze o vylepšené grafice.
  • Dosud sem dával přednost Metru v knižní formě ale tomuhle prostě nelze odolat, rozhodně si Redux pořídím.
  • Jack1947
    Já nevím jak tomuhle opětovnému převydávání ani né rok starých her říkat. *7*

    WEhm, tedy i starších, chápal bych kdyby tam bylo i něco nového co hra neměla... né tady to je všechno jen s lepší grafikou ( hlavně hry co už jsem hrál).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit